• o
    • obchod neposiela objednaný tovar od výrobcu Carun. Namiesto 6% oleja pošle 10% a pritom zavádza že ide o 6% a že výrobca , Carun, nemal etikety na 6% olej..... To je na vykonanie kontroly SOI.....

Pri prevzatí tovaru poriadne skontrolovať či doručený tovar zodpovedá Vašej objednávke

Vážená pani,
    ďakujeme za vašu negatívnu recenziu. Mrzí nás vzniknutá situácia, za ktorú sme sa ospravedlnili. Vašu reklamáciu sme vyriešili v krátkom čase. Zle dodaný tovar sme si vyzdvihli na naše náklady a refundovali sme vám celkovú sumu objednávky.
    Pevne veríme, že v budúcnosti sa už nič podobné neudeje a budeme naše služby naďalej zlepšovať.
    Prajeme vám príjemný deň a všetko dobré.

kúpila som 3 produkty -pleťový krém CREMCANN Hyaluron po ktorom som dostala silnú alergickú reakciu (sčervenanie celej tváre, pálenie ako v ohni) o čom som predajcu informovala (odpoveď naučené frázy), vybrala som si produkty z konope práve preto, že deklarujú prírodné zloženie, očividne to tak nie je. Doteraz som za svojich 60 rokov nemala žiadny takýto prejav. Za mňa NEODPORÚČAM a hlavne odporúčam dať si pozor pri kúpe, ak máte nejaké kožné alergie, intolerancie, ekzémy a dermatitídy. Druhý produkt DEFEKT konopná masť, ktorú použil iný člen domácnosti, opäť nepríjemné pálenie a sčervenanie pokožky nie však v takej intenzite. Šampón ako tretí produkt, ten som zatiaľ napoužila. Z pohľadu kvality produktov obchod NEODPORÚČAM. Ak sa rozhodnete pre kúpu, dobre si produkt preverte a aj zloženie a pôvod surovín. Ja už tomuto e-shopu neverím.

Reakcia obchodu Produktyzkonope.sk

je nám ľúto, že ste mali zlé skúsenosti s konopnými produktami, ktoré ste si u nás objednali. Nevieme si vysvetliť, kde je problém, lebo do dnešného dňa sme nemali ani jednu jedinú zlú recenziu s našimi produktami, ktoré ponúkame na našej stránke. Konkrétne produkty, ktoré ste si objednali sú medzi najpredávanejšími a nikto nemal podobné problémy.

Prajeme vám príjemný deň a želáme vám všetko dobré.

Tím Produktyzkonope.sk

Produkty zrejme dobré, tovar znehodnotený vytečený, polámaný - sprchový šampón. - zvonku krabica nebola poškodená, tovar som zaplatila,prekvapenie až po otvorení, ešte som zastila kuriéra, znehodnotený výrobok zobral, peniaze nevrátil.
    Po tejto skúsenosti nebudem objednávať u Váa.

Reakcia obchodu Produktyzkonope.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia. Do dnešného dňa sme o škodovej udalosti nevedeli. Po našom dnešnom telefonickom rozhovore sme kontaktovali kuriérsku spoločnosť SPS a podali sme reklamáciu na vašu zásielku. Teraz čakáme na vyjadrenie. Pevne veríme,že sa nám podarí danú situáciu vyriešiť a v budúcnosti sa nič podobné nezopakuje.

Dňa 8.6.2020 bola reklamácia vyriešená a zákazníčke sme odoslali nový produkt.
    10.6. Vyjadrenie od zákazníčky:
    Recenziu k objednaným výrobkom dopĺňam o veľmi pozitívnu skutočnosť s vyriešením škodovej udalosti.

Z dvoch objednaných výrobkov bol jeden znehodnotený, poškodený a vyliaty. Obchod veľmi rýchlo zareagoval na túto udalosť a promptne mi bol výrobok doručený nový a nepoškodený.

Za takýto prístup a vybavenie reklamácie, chcem veľmi pekne poďakovať.

Samozrejme výrobky z konope veľmi odporúčam, nakoľko majú priaznivé účinky na zdravie.

Moje dobré skúsenosti sú s krémom na kožu, konopnými olejmi, šampónmi, môžem len vrelo odporučiť každému.

Ďakujem za rýchlu reakciu ako aj zmenu kuriérskej spoločnosti.

Keďže prípravok neobsahuje, alebo obsahuje len nepatričné množstvo omega3 a omega6, cítim sa podvedený. Kupoval som to len kvôli tomu.

Reakcia obchodu Produktyzkonope.sk

Konopný olej SUM obsahuje až 72 g = 78,3 ml / 100 ml, čiže viac než 78% polynenasýtených mastných kyselín (omega-3 a omega-6 mastné kyseliny), čo je najviac zo všetkých rastlinných olejov.
    Omega-3 mastné kyseliny z nich tvoria 30% (21 g / 100 ml) a omega-6 70% (51 g), už v 1 polievkovej lyžici je cca 2,5 g omega-3.
    Podľa EU legislatívy o nutričných a zdravotných tvrdeniach užívanie omega-3 má prospešné účinky už pri dennej dávke 2 g.

• Neúplné informácie o produkte. Závažný nedostatok.

• Preklad pouzitia resp.navod v slovencine chyba na cajoch..

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa vám za vzniknutú situáciu. Po vašej reakcií sme preverili chýbajúce štítky aj na ostatných konopných čajoch a zistili sme,že ne-oštítkovaný tovar bol len vo vašom prípade. Preklad štítkov v slovenskom jazyku vám zašleme do e-mailu. Prosíme vás prijmite ešte raz od nás ospravedlnenie za vzniknutý nedostatok a pevne veríme,že sa v budúcnosti už nič podobné nezopakuje. Prajeme vám pekný deň.

Tím Produktyzkonope.sk

• 1 kg semena konope u Vás stál 9,- Euro, našiel som ten istý tovar za 7,- Euro za 1 kg semena