Píšu skladom a pritom nemali skladom. Zavádzajú a objednal som si 6x čistiaci prostriedok a mali skladom len 1kus. Samozrejme som zaplatil za 6ks a potom píšu ze maju len 1ks ze to mozu nahradiť inym vyrobkom.. tak za mna neodporúčam

Objednávka prebehla veľmi rýchlo a pohodlne a tovar mi bol doručený v krátkom čase. Bohužiaľ tovar sa nezhodoval s popisom na webe. Objednala som si jednoduché príslušenstvo ku kávovaru, ktoré bolo v skutočnosti iných rozmerovm ako je uvádzané na webe, a preto je pre mňa nepoužiteľné. Písala som do e-shopu reklamáciu, žiaľ som doteraz nedostala žiadnu reakciu.

• Tovar ešte nedorazil,volal som a povedali,že ho mali zle zaradený. Zatiaľ sa ani neozvali ani nepisali.
    • Pred mesiacom som objednala tovar a nebol mi ešte doručený. Ani sa mi nikto neozval. Volala som do firmy ja a pani mi povedala, že sa mi v pondelok ozve. Už prešiel mesiac a nič. Asi objednávku zruším. Ďakujem.

Bohužiaľ tovar objednaný pred 10 dňami mi nebol ešte doručený

• v stredu objednané, prišlo ďalší týždeň v pondelok. Keď objednávam z Čiech, mám to tu na druhý deň

• Bol mi dodaný iný tovar, ako som si objednala a zaplatila, idem to reklamovať !

Nezodpovedajú na email a tovar neprišiel este

Tovar ktorý bol deklarovaný "na sklade" mi bol doručený po týždni. Neodpisujú na maily, telefón nikto nezdvihol. Nikdy viac

• Neochota riešiť reklamaciu

Objednal som si gumené tesnenia a 3 šálky s podšálkami.
    Z nich mi prišla jedna iná ako som si objednal a práve tá bola aj rozbitá.(za čo pochopiteľne obchod nemohol,tovar bol zabalený dostatočne)
    Obchod som oboznámil so stavom doručenia. Sľúbili mi že mi pošlu ďalšiu a zvyšok dohodnú s kuriérskou službou.
    O dva týždne som sa im pripomenul no už ani nereagovali na mail.
    Výsledok- som sklamaný, z princípu a prístupu k zákazníkovi.

Na eshope mal tovar priznak skladom, skladom ho vsak nemali a objednanie u externeho dodavatela trva vecnost. Ak z vlastnej iniciativy nezavolam ani neviem co je vo veci. Po tyzdni som pisal mail v akom je to stave a teraz je 4 den bez odpovede. Ja rozumiem ze si tovar nevycaruju, ale komunikacia je podla mna smutne nedostatocna. Mrzi ma to, nerad pisem negativne komentare.

Obchodnik tyzden neodpovedal na mail ohladom reklamacie

tovar mi bol doručený len z polovice, druhu časť objednávky neodoslali a ani ma neinformovali, prečo sa tak stalo, ani kedy príde druhá časť.. nič. Jednoducho odoslali časť a hotovo. Ozaj zaujímavý prístup, pritom objednávku som tu dal len preto, že mali obe položky skladom a zahadne po mojej objednávke už druhá časť skladom nebola...

• Jeden jediný nespoľahlivý DPD kuriér
    • ignorácia obchodu a absolútna nesúčinnosť pri riešení opakovaného problému s kuriérom!
    • malý výber cestovných presso kávovarov! špičku medzi cestovnými kávovarmi Wacaco Nanopresso u ních nenájdete.

Objednany tovar neexpedoval a po neustalom neuspesnom kontaktovani spolocnosti som zrusila objednavku ale doteraz mi nebolo potvrdene ze sa rusi objednavka - neprofesionalny pristup ku klientom

Nedodali mi, čo som chcela, v objednávke mi zamenili produkt, prisľúbili nápravu, ale nič sa nekonalo. Bohužiaľ

• Tovar bol dobre zabalený, v poriadku.
    • Tovar doručený v inej farbe ako bol objednaný, vo farbe v ktorej bol doručený sa dal kúpiť lacnejšie v inom shope.

Tovar bol zaplateny, ale ani po mesiaci nedorazil. Na email ani telefon neodpovedaju.

• nereagujú na objednávku, na dotaz čo je s objednávkou ...

• Ziadne info z obchodu po 10 dnoch aj napriek 2 mailom z mojej strany.