Doporučujem zmeniť prepravnú službu. Zásielka ešte vždy nedorazila.

Vytvoril som objednavku na daco co udajne mali na sklade. Po 8 dnoch cakania som zavolal aby som sa dozvedel ze v decembri nerobia (nieje nikde uvedene) a ze si objednavku ani moj emailovy dotaz nevsimol (inac povedane necita emaily). Objednavku mi zrusil. Neodporucam, bude to len dajaky amater co predava z garaze.

Neodporúčam nič nekupovať

• Nik nekomunikuje

Pytam sa co sa deje nik neodpisal

Obchod sa vôbec neozval už mesiac...

• dobré ceny
    • zavádzanie o dostupnosti
    • po 8 dňoch čakania prišiel oznam: "Dobrý deň, tento tovar je momentálne nedostupný , objednávka zrušená. "

• Stránka v ponuke a pritom odpoveď : tovar nemáme..žiadne ospravedlnenie, nič..

Zbytočne lanária s ponukami, keď je stránka neaktívna..pošlú vám za 5 dní odpoveď: objednávka zrušená..

• Platba vopred

Objednala som si puklice na auto Pri zakladaní na koleso mi puklica pukla Podotýkam že bolo teplo nemrzlo Plast je tenký a keďže treba na tú puklicu zatlačiť tak to nevydržalo

mesiac a nic neprislo

• Tovar mi nedorazila ani po 10 dnoch, ked som volal na infolinku ci vobec pride ma pan vysmial, ze ved oni to ani neplanuju poslat nakolko maju vela prace so starymi objednavkami.

• Tovar na dobierku bol zaslaný zo skladu až potom ako som volal predajcovi že čo je s tým.A to bolo sedem dní.(doprava bola v poriadku.
  • NIKDY VÍCE

Žiaden potvrdzujúci mail o stave objednávky a do dnešného dňa mi tovar nebol ani doručený.

• Kupoval som autotrička ktoré boli skladom pri objednávke, po odoslaní objednávky bolo všetko ok : vaša objednávka č. xy .... bola spracovaná.... ďakujeme za nákup.... Pár dní na to mail: bohužiaľ objednané autotričká už nie sú skladom a ani nebudú

tovar došiel včas, v poriadku, dodávka OK
    len som kúpila mačku vo vreci, tovar je katastrofa

Reakcia obchodu http://preauta.sk/

Dobrý deň, v prvom rade sa Vám chceme poďakovať za recenziu. Ľutujeme, že ste s tvarom neboli spokojný. Produkty na našej stránke sa snažíme zákazníkom čo najviac priblížiť obrázkami a popisom. Skúste teda popísať v čom to podľa Vás bola mačka vo vreci aby sme to vedeli napraviť.

Tovar nebol záhadný z vyobrazením na e-shope, došlo teda k zaslaniu nesprávneho tovaru. Prevádzkovateľ o nesprávnom vyobrazení vie a telefonicky zhodnotil že však sa nikto doteraz nesťažoval. Časť tovaru dokonca chýbala a pritom bola naúčtovaná a na zaslanej faktúre. Celé zle!

• Tovar mi neprisiel a nedostal som ani odpoved na email ,ktory som im zaslal a v ktorom som sa pytal ,co je s mojou objednavkou.

• Tovar neni na sklade a na stranke uvadzaju ze 35 kusov skladom.

Garazova firma.

Po desiatich dňoch. Čakania som musel zavolať že ako to vyzerá s mojou objednávkou. Lebo na predchádzajúci email sa im odpovedať neúnavalo. Potom
    som sa dozvedel že tovar pre mňa nemajú ani nebudú mať.