Otvory na puzdre pre svetlo a fotoaparát sú o pol centimetra posunuté -
    -zakrývajú lampu a objektív.

Dobrý den

Objednal jste si pouzdro na Huawei P9 Lite (2017), předpokládám že máte jiný model telefonu. Existuje ještě:
    Huawei P9
    Huawei P9 Lite
    Huawei P9 Lite mini
    Na každý model jsou jiná pouzdra. Proto je důležité při výběru pouzdra věnovat velkou pozornost tomu, jaký model telefonu vlastníte. Nejste první komu se to stalo. Většinou tyto situace řešíme výměnou. Škoda, že jste ihned udělil negativní recenzi, když s největší pravděpodobností chyba nevznikla na naší straně.

22,12,2019 tovar zaplateny 2,1.2020 tovar nedodany

Dobrý den
    Bohužel v neděli 22.12.2019 nelze objednávku expedovat. Následující pracovní den pondělí 23.12.2019 jsme objednávku přijali. Následovaly státní svátky, kdy také nelze expedovat a dopravci mají omezený provoz. Zásilku jsme expedovali v co nejbližším termínu a je na cestě k vám. Sledovat balík můžete zde: https://gls-group.eu/SK/sk/sledovanie-zasielok?match=00606040373
    Rád bych sjednal nápravu ale bohužel v tomto případě vaši objednávku rychleji expedovat nešlo. Jsme totiž závislí na dopravcích a musíme se přizpůsobit jejich svozům a rozvozům.
    Tomáš Brada

• Puzdro nepasuje i napriem tomu,ze som pisal aby sedelo s obrazkom ktory ponukaju!
    • ,

Obchod nikdy viac!

Dobrý den
    Na obrázku je uvedené, že se jedná o ilustrační foto. Pokud si objednáte pouzdro na Samsung Galaxy A5 (2016) dostanete pouzdro na Samsung Galaxy A5 (2016). Dodali jsme zákazníkovi to co si objednal.
    Přesvědčit se můžete sami: https://www.pouzdro.eu/sk/9352-samsung-galaxy-a5-2016-puzdro-cierne-flip-bocne-kniha.html
    Ještě to tam píšeme tak aby to pochopil úplně každý: „Ilustrační foto - otvory ve skutečnosti odpovídají danému modelu telefonu"
    Ale jak vidím, někomu to asi nestačí. Pravděpodobně na eshop doplníme obrovský vyskakovací banner červené barvy. Nebo radši ne to by asi tomuto zákazníkovi stejně nepomohlo.

• Nekvalitný tovar

Moja skúsenosť s nákupom tovaru je ,žiaľ,negatívna.Objednavka, komunikácia s obchodom aj dodanie prebehlo v poriadku, problém bol s produktom.Kupovala som puzdro na mobil.Na môj mobil bol len jediný tohto druhu v ponuke,tak som si ho hneď objednala-vyzeral pekne ale výrez na plastovej "vanicke" v knizkovom type púzdra nepasoval s vyrezom na knizkovom obale. Tym pádom bol pre mňa nepoužiteľný,nakoľko mi pri fotení robil"okraje" na fotkách.Skoda,tym pádom je nepoužiteľný.

Dobrý den
    To mne mrzí. Pouzdro na Lenovo P70 v bílém provedení jsme měli poslední kus skladem a další už se ani nedají doobjednat. Stále je ale k dispozici černé provedení:
    Černé provedení se prodává zatím stále a od zákazníků nemáme žádnou stížnost. Pokud chcete, můžeme pouzdro vyměnit. Stačí jej poslat zpět, přiložit kopii faktury a napsat si o výměnu. Případně vám můžeme vrátit peníze.

• Baterka nefunkcna

Dobrý den

Můžete samozřejmě uplatnit záruku a baterii reklamovat. Stačí ji poslat k nám a poslat popis závady. Ve většině případů vyměníme za nový kus.

www.pouzdro.eu

Dlhé doručovanie. Predávajú neodskúšané lacné čínske batérie, ktoré sú nefunkčné. Neodporúčam nakupovať v tomto obchode.

• nedorazil tovar

Dobrý den
    Zásilka od nás byla expedovaná 17.12. 2018. Bohužel pře vánocemi pravděpodobně nestihla slovenská pošta zásilku doručit.
    Bohužel rychlost doručení dopravcem před vánocemi nedokážeme ovlivnit.

www.pouzdro.eu

• Darček čiže 2ks ochrannej fólie v balíku neboli.

Objednávka zahŕňal a darček k nakupu, dokonca sa ukazal aj na faktúre ale už v balíku nie

Dobrý den
    Za chybějící dárek se omlouváme. Stala se chyba v expedici.

www.pouzdro.eu

-Na dnesnu dobu,nekonecna doba dodania,asi to putovalo cez Peru..
    +Sortiment

Reakcia obchodu pouzdro.eu

Ospravedlňujeme sa. Niekedy sa to nepodarí. Priemernú dobu dodania máme 3,5 dňa. Čo je z Českej republiky pomerne štandard. Bohužiaľ sa niekedy nepodarí všetko ako má.

puzdro ma hodnotu max 0.50 centov ato niesom pedant radsej ebay to puzdro na mobil fakt nema hodnotu ani 0.50 centov nikdy viac ani zadarmo ak neverite skuste sami auvidite cinske puzdra su kvalitnejsie aj ked vsetko je cina ale toto je fakt odpad

Dobrý den

Na tuto recenzi jsem reagoval už níže. Pouzdro, které jste si koupil odpovídá i obrázky na našem eshopu. To co si pan Dominik objednal i dostal. Pan Dominik může také odstoupit od kupní smlouvy do 14ti dní, nebo pouzdro vyměnit za kvalitnější. Ale to už jsem psal. Paradoxem trochu je, že se jedná o pouzdro ze Slovenské distribuce.
    Nepopírám, že si zákazníci často kupují pouzdra a příslušenství z Číny a konkurovat tomuto trhu lze jen těžko. Spousta zákazníků však stále volí místní firmu, která dodržuje obchodní podmínky a nevyhýbá se záruce nebo zmiňovanému zákonnému odstoupení od smlouvy. Což u nákupu z Číny neexistuje.

S pozdravem Tomáš Brada

• Baterka mi prisla nefunkcna. Bol som si ju dat dokonca overit do servisu kde mi potvrdili nefunkcnost baterky.

Objednaval som v tomto eshope prvykrat a veru aj poslednykrat. Zla skusenost je zla skusenost.

Dobrý den
    Baterii můžete samozřejmě reklamovat. Bohužel se to někdy u baterií může stát. To my bohužel ovlivnit nemůžeme. Je to otázka výrobce.

Nakupujte v inom obchode

Reakcia obchodu pouzdro.eu

Ospravedlňujeme sa ale batéria bola momentálne vypredaná.
    www.pouzdro.eu

• Spokojnosť s predošlou objednávkou.
    • Nebol mi doručený tovar, ktorý som si objednal,
    • ale bol mi doručený iný neobjednaný tovar.

Z dôvodu, že mi nebol doručený tovar, ktorý som si objedal, by som už tento obchod nevyužil ani nedoporučil ostatným.

• Zatial žiadne
    • Dlha dodacia doba

10dni čakám na tovar a ešte nič neprišlo

Dobrý den

Velmi se omlouvám za zpoždění vaší objednávky.
    Bohužel se stalo nedopatření při expedici.
    Vaše objednávka bude expedovaná 15.2.2017 a tentýž den večer vám dorazí email s odkazem na sledování balíku.

jednatel