• Obrázok zodpovedal k tovaru
    • V ten istý deň odoslané

Skvelý obchod... Spokojnosť.

• batéria vyzerá originálna (i keď ju inak už skoro nedostať), funguje perfektne - po týždni stále ešte stačí nabiť mobil raz denne
    • objednávka ihneď potvrdená, do 2 pracovných dní vyskladnená a do týždňa prišla
    • na telefonický kontakt reagujú ihneď, ochotne a profesionálne

• Nekvalitný tovar

Moja skúsenosť s nákupom tovaru je ,žiaľ,negatívna.Objednavka, komunikácia s obchodom aj dodanie prebehlo v poriadku, problém bol s produktom.Kupovala som puzdro na mobil.Na môj mobil bol len jediný tohto druhu v ponuke,tak som si ho hneď objednala-vyzeral pekne ale výrez na plastovej "vanicke" v knizkovom type púzdra nepasoval s vyrezom na knizkovom obale. Tym pádom bol pre mňa nepoužiteľný,nakoľko mi pri fotení robil"okraje" na fotkách.Skoda,tym pádom je nepoužiteľný.

Dobrý den
    To mne mrzí. Pouzdro na Lenovo P70 v bílém provedení jsme měli poslední kus skladem a další už se ani nedají doobjednat. Stále je ale k dispozici černé provedení:
    Černé provedení se prodává zatím stále a od zákazníků nemáme žádnou stížnost. Pokud chcete, můžeme pouzdro vyměnit. Stačí jej poslat zpět, přiložit kopii faktury a napsat si o výměnu. Případně vám můžeme vrátit peníze.
    S pozdravem
    Tomáš Brada
    www.pouzdro.eu

• Rýchlosť dodania,cena je neporovnateľná s kamenným obchodom

Rýchlosť, cena

• dobrá orientace na stránce
    • správné popisky
    • skvělý poměr kvalita : cena
    • rychlé doručení

• Baterka nefunkcna

Dobrý den

Můžete samozřejmě uplatnit záruku a baterii reklamovat. Stačí ji poslat k nám a poslat popis závady. Ve většině případů vyměníme za nový kus.

• Ok

Obchod som predtým nepoznal. Objednával som u nich prvý raz. Presne to, čo som objednal (aj v uvádzanej kvalite) som dostal, čo v iných internetových obchodoch vždy nebýva zvykom. Objednávka bola vybavená naozaj promptne (20.3. som objednával, 22.3. som tovar prebral).

• Rozmanitosť tovaru.

• Rýchle, možnosť zmeny doručenia kuriér - pošta

• rýchla dodávka

je to ok

Perfektný obchod. Široký sortiment, priateľné ceny a rýchle doručenie.

Dlhé doručovanie. Predávajú neodskúšané lacné čínske batérie, ktoré sú nefunkčné. Neodporúčam nakupovať v tomto obchode.

• Vyobrazenie produktu zodpovedá realite
    • ziadna

Rýchla odozva.

• Všetko prebehlo bez problémov. S kúpou som spokojná.

• Rýchle doručenia, ochota predajcu

Bola som veľmi spokojná, tovar prišiel včas, objednávala som pred Vianocami a pre istotu som volala aj do obchodu. Komunikáciu s predajcom chvalim, ochota. Určite budem obchod odporúčať ďalej. K tovaru prišiel aj darček. Milé

• nedorazil tovar

Dobrý den
    Zásilka od nás byla expedovaná 17.12. 2018. Bohužel pře vánocemi pravděpodobně nestihla slovenská pošta zásilku doručit.
    Bohužel rychlost doručení dopravcem před vánocemi nedokážeme ovlivnit.