... škoda, že tak drahé poštovné, zase bohužiaľ, viem cenníky našej pošty nepustia ...

• Obchod je blízko môjho domova, kvôli osobnému odberu.
    • Rýchle spracovanie objednávky.
    • Iba 1-krát v týždni predaj v poobedňajších hodinách.

Milý personál, rýchle spracovanie objednávky.

• Ochota.Rýchlosť.

Odporúčam.

• rýchlosť dodania a príjemný personál

bol som spokojny s obsluhou, rychlym vybavenim mojej objednavky aj s kvalitou

• rozhodla som sa preto nakúpiť v tomto obchode lebo som ho mala najblišie a tovar som si mohla osobne vyzdvihnúť....
    • veľmi slabý výber sortimentu, a to čo som potrebovala nebolo ani v obchode ani na sklade, a bol problém s dodaním...

dôvod potrebovala som na rýchlo niečo čo som si mohla v tomto obchode kúpiť a objednať hlavne tlač na jedlý papier čo je veľkou výhodou.
    predávačka bola veľmi milá a ústretová ale veľká škoda že tovar čo sa ponúka na internete je problém dodať aj do obchodu lebo sa nedá zohnať, chápem že kvôli prázdninám je problém zásobiť obchod ale ak niečo súrne potrebujem tak pre mňa ako zákaznika to je sklamanie.
    a ešte keď som si tovar objednala cez internet, tak som čakal že my dôjde aspoň odpoveď že ho mám objednávku vybavenú alebo niečo podobne ale až kým som sa ja po pár dňoch ozvala či si môžem dôjsť pre tovar my bolo odpísané že to už mám vybavené....
    ale napriek všetkému by som určite obchod odporučila lebo to sú iba malé nedostatky ktoré nejako neovplyvnia nakupovanie v tomto obchode.

• pohodlie,rychlost dodania,dobra komunikacia

treba vyskusat ale fakt su ustretovy

• Dobré ceny a možnosť vyzdvihnúť tovar na predajni osobne.
    • Pri osobnej návšteve, ak tovar nie je objednaný tak v predajni majú toho málo, je lepšie si objednať vopred cez web a potom vyzdvihnúť, aby to, čo hľadáte mali.

Obchod s dobrými cenami, ale tovar je dobré si vopred objednať cez web nakoľko ho v mieste predaja nemusia mať. Miesto je málo zásobené, čo samozrejme chápem, je to viac-menej internetový obchod. Fotografiu na jedlú oblátku spravia veľmi rýchlo, je to hrubšia oblátka, nie tenká ale farebnosť je prijateľná - robila som s tým prvý krát a tak to veľmi neviem posúdiť. Pracovalo sa mi s tým dobre a výsledok sa páčil všetkým.

• Je blízko
    • Ponúka sortiment, ktorý potrebujem za prijatelnú cenu

• Osobný odber, rýchlosť dodania

• Nebol všetok tovar na sklade.

Reakcia obchodu Potreby pre cukrárov

Dobrý deň pani Alena. Ďakujeme za Vašu reakciu. Žiaľ pri viac ako 600 položkách, ktoré sú priamo dostupné aj v kamennej predajni nie je možné zabezpečiť okamžitý stav objednaného tovaru. Váš tovar bol dodaný nasledujúci 2 deň od dohodnutého termínu. Za omeškanie sa ospravedlňujeme. S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov

• jednoduche objednanie,dostupnost,siroky vyber

bola som spokojna s obsluhou, rychlym vybavenim mojej objednavky aj s kvalitou, super :-)

• široký výber
    • dobré ceny
    • nenašla som žiadne

Ponúkali za dobrú cenu to, čo som práve potrebovala, tovar bol skladom, takže dodanie netrvalo dlho.

• rychlost

Ďakujeme za Vašu reakciu

• Má dobrý výber a prijateľné ceny.

Potlač na jedlý papier bola veľmi nekvalitná. Aj napriek tomu, že som napísala do obchodu, aby ma upozornili, ak by bola kvalita zaslaného obrázku nevyhovujúca, neurobili tak. Tiež nie je na stránkach upozornenie, že kruhová potlač bude na obdĺžnikovej oblátke a nebude orezaná.

Reakcia obchodu Potreby pre cukrárov

Ďakujeme za Váš názor a čas venovaný recenzii smerovanej na náš obchod. Žiaľ nie sme grafické štúdio aby sme posudzovali kvalitu či nekvalitu obrázku. Naše zariadenie tlačí s maximálnym rozlíšením až 9600dpi, čo je 100násobne viac proti rozlíšeniu Vami dodaného obrázku. Orez obrázku nezabezpečujeme ani na to neupozorňujeme nakoľko je obrázok tlačený v tvare kruhu a ostatná časť biela.
    S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov

• rýchlosť a príjemný personál

dostupnosť tovaru, rýchle objednávky a pani ochotná poradiť

Ďakujeme za Váš názor

• dobre ceny, tovar ktory som inde nenasla

Ďakujeme za Váš názor