Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo, nie som však spokojná s tým, že obchod pri objednávke uvádzal nulovú hodnotu dobierky a pri prevzatí tovaru som platila okolo štyroch eur naviac za dobierku Čiže očakávala som balíček za 7,65 a platila som dvanásť eur. U mňa neseriózne

Tím Potreby pre Cukrárov

• Chyba profesionalita a prozakaznicky prístup v komunikácii

Tovar som si objednala online, s osobným vyzdvihnutim. Napriek emailu s info, ze objednávka pri pripravená, tovar po príchode do obchodu nebol pripravený a polovicu objednaných veci ani nemali Na sklade. Niektoré položky boli dokonca dlhodobo nedostupne a asi by som ocakavala, ze to budem schopná zistiť v e-shope uz pri objednávaní.

• osobný odber
    • slabá komunikácia, neinformovali o predpokladanom termíne dodania

Tím Potreby pre Cukrárov

• je jeden z najlacnejších
    • prišiel mi mail že tovar je pripravený na predajni a keď som tam prišla tak nebol kompletný.

Reakcia obchodu Potreby pre cukrárov

Dobrý deň. Vašu objednávku sme obdržali dňa 17.11.2015 08:28:29 a následne Vám bola dňa 19. novembera 2015 18:05:16
    zaslaná informácia "Objednávka pripravená - dobierka" kde ste sa v priloženom texte mohli dočítať že Vaša objednávka bola expedovaná na poštu a teda ju môžete v najbližších dňoch očakávať. Všetky tieto postupy sú zdokumentované v našich obchodných podmienkach, s ktorými ste pri založení objednávky museli súhlasiť a teda ste si ich bedlivo preštudovali. V nich je mimo iného uvedené že tovar zasielame na dobierku od 3 do 7 pracovných dní. Vaše rozhročenie teda pravdepodobne nie je na mieste. Aj na priek tomu Vám ďakujeme za Vašu reakciu. S pozdravom
    Tím Potreby pre Cukrárov

• AKo výhodu vidím veľmi príjemnú pracovníčku, ktorá by vyhovela v mojej požiadavke poslať tovar čo najskôr. Veľmi jej za ochotu ešte raz ďakujem a verím, že to nebola naša posledná objednávka.
    • Objednaný tovar na sklade nie je a slabý výber tovaru!!!

• rýchlo vybavená objednávka
    • cestovanie do obchodu

aj napriek tomu že musím cestovať je tento obchod najbližšie a aj preto je to jeden z dôvodov prečo som sa rozhodla nakupovať tu

• Rýchlosť, možnosť osobného odberu
    • personál a komunikácia na pobočke v Senci

OK

• - celkom dobre ceny
    • - tento tovar som nenašla v inom obchode
    • - dost dlha doba dodania
    • - nie je veľmi veľký vyber

- v inom obchode som to nenašla
    - skúsenosti s obchodom veľké nemám, lebo som objednala iba raz

• poslali síce prijatie objednávky
    • ale do 11 dní mi nič neoznámili, ani tovar neposlali !

dobré ceny
    ale istota zásielky slabá

• odporna neochotna predavacka

z objednavky polovicu nemali pritom mi poslali info ze tovar je pripraveny. Ani neoznamili vopred co nemaju. Odporna predavacka ktora potom z dovodu ze nemali co som si objednala tak nutila mi kupit iny nahradny, ktory som nechcela, samozrejme ze som to nekupila, uz len z toho ako sa zachovali. Ani sa nepokusili zohnat to co som potrebovala. Otvaracie hodiny uplne od veci. skratka uz nikdy viac tu nebudem nic kupovat.

• tlac obrazkov na jedle oblatky
    • blizkost predajne
    • ceny
    • malý výber tovaru v porovnaní s inymi podobnymi predajnami

Spokojnost, poradia, a s jedlymi obrazkami som spokojna.

• Dobrá dostupnosť predajne a kvalitný sortiment.
    • Slabá komunikácia so zákazníkom. Neinformovanie zákazníka v prípade nedostupnosti objednaného tovaru.

Potrebovala som kúpiť veci na Valentína na tortu, objednávala som to skôr, aby mi to stihlo prísť, za 10 dní to neprišlo, takže som musela improvizovať a všetko kúpiť druhýkrát v kamennom obchode.

• - tlač na jedlý papier podľa vlastnej predlohy
    • Tovar ponúkaný na internete nebol na predajni.

Som rada, že obchod je v mojom meste. No privítala by som viac produktov v obchode.

• rýchlosť vybavenia objednávky, vyhovujúce ceny
    • budem sa tešiť na rozšírenie ponuky

bola som spokojná, teším sa na ďalšiu spoluprácu

• Kominikacia otrasná.
    • Balík cestoval týždeň otrasné.

Reakcia obchodu Potreby pre cukrárov

Chápeme že v predvianočnom zhone si človek častokrát neuvedomí že k objednávke nepriloží obrázok následne potom telefonicky musíme urgovať a dohadovať termín dodania. Nie každý zákazník je zručný vytvoriť objednávku v našom pomerne jednoduchom prehľadnom systéme objednávok. Vašu objednávku sme vybavili v termíne uvedenom v obchodných podmienkach nášho e-shopu a to do 7 pracovných dní, ktoré ste potvrdila pri prečítaní obchodných podmienok. Vaša objednávka bola vybavená do 5 pracovných dní. V žiadnom prípade nedokážeme ovplyvniť poštové služby. Ďakujeme za Váš názor. S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov

• Tovar som si objednala vo štvrtok a všetko čo som si objednala bolo na sklade.O 6dni mi prišla správa že si tovar môžem vyzdvihnúť lenže už polovica s objednaných veci už nebola na sklade.Predavačka absolútne nechcela komunikovať.

V čínskych obchodoch majú všetko o polovicu lacnejšie a kvalita a dodávateľ je ten istý (čínske sklady )

Reakcia obchodu Potreby pre cukrárov

Vzhľadom k tomu že Vaša objednávka obsahovala sortiment Kostice, ktoré boli žiaľ vypredané rozhodli sme sa aj napriek vyššej cene vyjsť v ústrety tým že sme Vám predali Kostice od výrobcu PME v rádovo vyššej cene 24,40€ za cenu Alternatívy 4,10€. Ak toto nie je prejavom dobre vôle z našej strany tak sa hlboko ospravedlňujeme. Ďakujeme za Váš názor. S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov

• co som nedostala inde v tomto obchode som dostala
    • ziaden

kazdy nakupuje v takom obchode v jakom chce

Ďakujeme za Váš názor. S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov

• - pestrá ponuka
    • - výborné ceny
    • -jednoduché nakupovanie

Určite odporučím tento obchod, pretože sa skvelo nakupuje, prehľadná ponuka tovaru a hlavne ceny sú nižšie.
    Veľmi rýchle doručenie a nie je vysoké poštovné.
    Bola som maximálne spokojná.

Ďakujeme za Váš názor. S pozdravom Tím Potreby pre cukrárov