Objednala som chranice matraca. Dodany tovar absolutne nezodpovedal popisu na web stranke. Chranice mali byt certifikovane, z vysokokvalitneho materialu, kombinacia bavlny a polyesteru s vyplnou z duteho vlakna, pranie na 90st. Dodane boli 100% polyester, bez vyplne, pranie 40st, ziaden certifikat, ziaden vyrobca, polsky popis. Po reklamacii ponukli vyzdvihnutie tovaru alebo zlavu 5eur. Ako dovod uviedli, ze "vyrobca uviedol nespravny popis". Takato vyhovorka neobstoji. Povazujem to za ucelove klamanie zakaznika. Ked by bol popis podla skutocnosti, chranice by som neobjednala.

Žiadna komunikácia 3-týždne čakám za matracom

• Neviem
    • Tovar nemajú skladom, aj ked na webe uvadzaju, že ano. Proste poslu iný.

Poslali mi iny tovar bez upozornenia. Vrátiť tovar sa neoplati, lebo postovne do Cz je polovica hodnoty nákupu. Zbytočne vyhodene peniaze u tohto obchodníka.

Zlá komunikácia. Neinformujú o stave objednávky.

• nedodaný objednaný tovar

Objednala som 2 ks rovnakých chráničov, ale dodané boli dva rozdielne typy - ak objednávam dva rovnaké typy tak ich aj očakávam rovnaké

• podložka tenká a nekvalitná, radšej doplatiť a kúpiť drahšiu o pár €

• Na stránke je v ponuke tovar, ktorý je dlhodobo nedostupný.

• Ceny
    • Tovar, ktorý majú skladom, expedovaný po týždni.

• Nespolahlivý a Zavádzanie
    • Prekročená doba dodania
    • Nedodržané info ohladne dostupnosti

Objednal som si 3.12.2017 tovar ..konkrétne matrac pre mojho synčeka na vianoce. Pri objednávke som počítal stým že dostupnost bola "do 14 dní" a nechal si dostatočnú rezervu na dodanie tovaru. Pondelok 18.12.2017 som sa telefonicky ozval predavajúcemu v akom stave je moja oabjednávka, či budem mať tovar doručený do vianoc. Bolo mi povedané ano samozrejme , váš matrac je uz skladom a odosielame ho zajtra(utorok 19.12.2017) a určite ho dostanete v stredu(20.12)...najneskor štvrtok (21.12). Tak som sa podla toho zariadil a ostal doma na tieto dva dni pokial by tovar dosiel aby ho mal kdo prevziať. Tieto dni prešli a nik sa mi neozval, postele-postielky.sk mi uz nedvíhajú telefon dnes (piatok 22.12.2017). Medyi sviatkami prítomný nebudem tak svoj tovar uvidím najskor v polke januara cca.

• Majú napísané 21 dni doručenie a mne kuriér volal už na tretí deň s čím som nerátala, nemala som pri sebe peniaze takze tovar som si nevyzdvihla

• Miesto dvoch ks tovaru mi bol doruceny iba jeden a ked to reklamujem,tak nie su schppni ani odpisat čo sa stalo, z akeho dovodu pritom som zaplatil za dva ks

Obchod je nespolahlivy ,nie su schopni odpovedat a vybavit reklamaciu

• nevedela som sa dovolať, či je objednávka spracovaná podľa požiadaviek, ktoré som uviedla do poznámky

• lehota dorucenia

+ super cena
    - cas dorucenia

• akceptovateľné ceny
    • nedodržanie termínu dodania tovaru

• Nulová komunikácia

Zobrala som si voľno aby som mohla prevziať tovar a nakoniec mi kurier povedal že tovar nemá.

nespokojny!!!!

• Objednany matrac mal napisanu sirku 15cm a realne ma iba 13cm

• žiadna komunikácia

tovar nedodaný v lehote
    komunikácia žiadna so zákazníkom
    prehľad o stave objednávky - žiadny

• Prehľadné stránky.
    • Dobrý opis tovaru aj s rozmermi.
    • Nemožnosť platby kartou online.
    • Dlhé dodacie lehoty na tovar.
    • Nemožnosť sledovania stavu objednávky online.
    • Reklamácia na stránke nefunguje, formulár sa neodošle a text sa stratí.
    • Neposielajú k výrobkom návody na zmontovanie a nie sú ani na ich stránkach.
    • Malé a málo detailné fotky výrobkov, ťažko sa podľa toho výrobok posúdi.

Obchod veľmi zle komunikuje. Keď sa ohľadom objednávky dlhšiu dobu neozývali a kontaktoval som ich, až potom povedali, že im chýba nejaký údaj odo mňa. Ale vôbec nedali vedieť, že na to čakajú.
    Dodaný tovar bol veľmi pochybnej kvality, dosky obité, zle predvŕtané diery, nekvalitné spracovanie. V balení nebol návod na montáž, čo by až tak nevadilo, keby boli aspoň dodané všetky súčiastky a v správnych počtoch.
    Za tovar sa nedá platiť kartou, spracovanie nie je online a stav objednávky sa nedá sledovať. Vyzerá to viac ako web ku kamennej predajni než e-shop.