• Majú to, čo potrebujem :D
    • Neviem o nijakej. Jednali seriózne.

• Profesionalny pristup, maximalna spokojnost.

Vyrobok splna ocakavania, dorucenie bez problemov.

• Majú široký výber tovarov,velmi dobré ceny
    • Jedna nevýhoda,že ked som si objednal tyč ,tak mi poslali inú ako bola v popise,jeden rozmer nepasoval ale potom si to zmenili,čiže to ma trochu sklamalo

Tento obchod hodnotím celkom kladne,akurát som není spokojný s dlžkou dodania tovaru a musel som čakat 10 dní a v jednom tovare nesedel rozmer,preto som nedal všetky hviezdičky

• Slušný výber aj rýchlosť doručenia

• sú super.

Spokojnosť. Odporúčam.

Ak aj vznikne nejaký problém, vedia ho ústretovo a rýchlo vyriešiť, komunikujú so zákazníkom.

Sice nemaju moznost platby kartou online (chapem, ze je to kvôli nenazranosti bank), ale inak uplne ok.

- hrazda prišla trošku špinavá a obitá

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Situácia nás mrzí. Zákazník si objednal hrazdu v bielej farbe, ktorá sa napriek dôkladnému zabaleniu počas prepravy mierne poškodila. Ponúkli sme mu však výmenu za novú, ale na ponuku nereagoval. Žiaľ, viac urobiť nemôžeme..

• Tovar som mal poškodený vinou prepravy . Dodávateľ sa zachoval napriek tomu maximálne ústretovo. Pri riešení reklamácie napriek tomu , že nemal vinu na poškodení tovaru, navrhol zľavu na ďalší nákup , alebo vrátenie časti peňazí . Tovar kvalitný,lacný, obchodník perfektný, Odporúčam.

Super komunikacia a ustretovost.

• Široký výber tovaru.
    • Nebol som vyrozumený o dodávke tovaru v dostatočnom predstihu, volal, až keď sa blížil k adrese doručenia, museli sme ju operatívne meniť.

Štandardné pohodlie pri nakupovaní cez internet.

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Ďakujeme za poznámku.
    V systéme objednávky kuriéra vždy zadávame požiadavku pre vodiča "volať vopred". Jeho očividnú ignoráciu budeme riešiť s kuriérskou firmou.

• Ceny a kvalita super!
    • Dlha dodacia doba

Vyber, kvalita, ceny super! Odoslanie trva vsak 4 dni co je pri dostupnosti skladom dlho.

Pan Sadecky bol velmi zakaznicky orientovany, pomohol pretlacit u kurierskej firmy, aby dorucili tovar v dohodnutom case a zabezpecil narodeninovy darcek pre mojho syna. Dakujem :-)

• Pohodlny nakup
    • Neviem bola sm spokojna

Doporucujem

• seriózne jednanie
    • ústretovosť
    • môže sa stať, že objednaný tovar skladom nakoniec nie je skladom, ako bolo v mojom prípade, ale bolo to následne riešené v môj prospech

Je to pomerne nový obchod so slušným a serióznym prístupom k zákazníkovi, s dobrými cenami. Za seba môžem odporúčať.