Tovar zatial nedorazil a to bol udajne odoslany pred 7 kalendarnymi dnami. Na dotaz u predajcu nikto nereagoval.

• komunikuje

sľubotechna.

Aj keď bol tovar označený ako "skladom", nebol mi ani po 10 dňoch doručený.

• Kupujete mačku vo vreci, v obchode ponúkajú tovar s popisom a obrazkom, ktorý po doručení vôbec nekorešponduje. už nikdy viac
    • tovar je v demonte, chýba návod na zloženie a chýbajú súčasti balenia(balenie je neúplné)

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Hrazda na rebriny a rebriny plne zodpovedajú skutočnosti, obrázok má len vyňaté pozadie. Návod na montáž balenie neobsahuje, pretože montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Ak Vám v balení chýbal nejaký diel, bolo treba napísať aký a doposlali by sme Vám ho.
    Ďakujeme.

Vyrobok bol zabaleny do folie skor ako uschla farba co znehodnotilo vizualnu stranku na niektorych miestach (folia prenikla do farby). Taktiez na niektorych miestach je farba obita (mozno sa stalo pocas dopravy, neviem)

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Zákazníkovi sme tovar vymenili za nový.

• dobry dojem z obchodu pokazila kurierska sluzba. Arogantny pristup k zakaznikovy pri odovzdavani tovaru, doslova nam ho hodil pred dvere. Dokonca tvrdil ze nema vydat a ani sa o to nesnazil, takze sme tovar o par drobnych preplatili. odporucam zmenit dodavatela kurierskych sluzieb.

tovar bol odoslany vcas, tovar predrazuje dobierka a draha kurierska sluzba ktora sa nevie spravat k zakaznikom.

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Ďakujeme za negatívny komentár a to, že náš obchod neodporúčate len kvôli jednej osobe- dotyčnému kuriérovi. Za vami objednanú hrazdu na rebriny ste zaplatili dopravu v cene 5 €. Ak je to veľa za 11 kg hrazdu nadrozmernej veľkosti, ktorú mimochodom ŽIADNA iná kuriérska služba na Slovensku v tejto cene neprepraví, tak potom žiaľ nemáte pojem o cenách dopravy kuriérom všeobecne.
    Ale ďakujeme aj tak za odporučenie , my naopak odporúčame nabudúce nakúpiť v inom obchode, keď je pre Vás jediným kritériom spokojnosti chovanie kuriéra, ktoré my žiaľ ovplyvniť nevieme.

• tovar mi nedorazal, totalne neprofesionalny pristup!

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Zákazník si objednal tovar, ktorý bol vypredaný. Upozornili sme ho, že dostupnosť daného tovaru je 10 prac. dní. Prešlo 5 prac. dní a zákazník nám udelil takýto negatívny komentár. Hrazdu si preto bude musieť kúpiť u iného predajcu.

• Tovar stále nedorazil už som aj urgoval a neviem kde sa stále nachádza .Otrasna služba
  • Dlha dodacia doba, neuvadzaju termin dodania.

• Bola mi doručená hrazda Monkeybar, avšak to bol poľský Fake. Tovar som vráťil, peniaze mi ešte vrátené neboli !

NEODPORÚČAM.

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Hrazda KSSL040 Monkeybar nie je žiaden fake. Fake znamená kópiu konkrétneho výrobku s ponechaním pôvodného názvu značky, čo je v tomto prípade nezmysel, pretože Monkeybar je všeobecný typ hrazdy a nie značka (označuje viac-úchopové konštrukcie).

Hrazdu vyrába poľská firma K-SPORT (mohli ste si to všimnúť na obrázku pred kúpou), čo nie je žiadne tajomstvo a každý si to môže ľahko cez google pred kúpou overiť. Ste prvý, kto danú hrazdu reklamoval, pričom ste ani nenapísal konkrétne dôvody reklamácie. Váš komentár ma teda absolútne zavádzajúci charakter a budeme žiadať Heuréku o jeho odstránenie.

Peniaze budú vrátené do 14 dní od začatia reklamácie. Do dnešného dňa prešli 3 prac. dni, takže Vaše rozhorčenie je opäť nepochopiteľné.

• Tovar nedorazil ani po 11 dnoch

Dobrý deň, tovar,ktorý som si objednala už 5.12.2017 mi doteraz nebol doručený,čo ma dosť znepokojuje,pretože som to objednávala v dostattočnom predstihu pred Vianocami a bol plánovaný ako darček.Verím,že tú chybu napravíte.Za kladné vybavenie žiadosti Ďakujem.
    MUDr.Rebryová

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Tovar sme posielali hneď na druhý deň od prijatia objednávky - tj. 6.12. Sledovacie číslo 12072630171 (Geis). Zákazníčka namiesto toho, aby nás kontaktovala pre bližšie info, napísala negatívnu recenziu.
    Tovar jej bol doručený 22.12., tj. na piaty prac. deň, v dôsledku vyťaženia kuriérskej firmy v predvianočnom období.

Negatívny komentár je teda neopodstatnený a bohužiaľ veľmi neférový.

• Zlý, resp. nepresný popis tovaru

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

Pán si objednal stojan MS-S107, ktorého popis máme uvedený ROVNAKÝ ako je na stránke výrobcu, viď. http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24433-Stojaki-bramowe-z-asekuracja-MS-S107-Marbo-Sport.html

Dokonca nám tento pán udelil 2 hviezdičky za dodaciu lehotu, pričom v piatok poobede stojan objednal a v utorok mu bol doručený. Taktiež nám udelil 2 hviezdičky za kvalitu komunikácie, pričom o odoslaní bol mailom informovaný.

Názor nech si každý urobí sám. Ak sa zákazníkovi z akéhokoľvek dôvodu tovar nepáčil, kľudne mohol požiadať o jeho vrátenie, ale on sa o to ani nepokúsil...

• komunikácia

• po 1 mesiaci mi tovar neprišiel

• najnizsiu cenu
    • dobu dodania

slaba komunikacia, a informovanost o stave zasielky, a 3 tyzdne cakat? a boh vie co mi napisu o na dalsi tyzden.. este ze som neplatil prevodom

Reakcia obchodu Posilnujeme.sk

O tomto prípade vieme a vinu priznávame, aj keď dôvodom čakania bola dlhodobá nedostupnosť daného tovaru u výrobcu. Budeme sa snažiť, aby sa podobný prípad už nestal.