Tovar mi zatiaľ bohužiaľ nebol doruceny

Tovar som len preto objednala lebo ho mali akoze skladom a ze expedujú hned na druhy den!A uvedeny detsky kocik som pozrebovala ako dar.Po 2 týždňoch som pisala email a ziadna odozva.A este ktomu som doobjednala dalsiu vec aby som získala darcek!Kocik dosiel neskoro a dar nikde.Takze cely obchod o nicom, zavádzajú zákazníka tym ze maju skladom a tak iste aj ostatne!

Dobrý deň !

Táto recenzia nám určite nepatrí !!!!!!!!!!!!!
    Objednali ste si od nás : Zapf creation Baby Annabell 700327 Chodítko , Referenčný kód: 700327
    Chodítko sme Vám v poriadku doručili, tak prečo tu píšete prosím o kočíku ?
    Negatívne recenzie píšte prosím komu to patrí, dakujeme pekne že nám kazíte naše kladné hodnotenie !

Team Pompomhračky

Komunikacia skvela avsak objednany tovar nedorazil ani po 8 dnoch napriek tomu ze eshop uvadza " tovar skladom " !!!! a realne sa na sklade nenachadza

Nemám žiadne informácie o mojej objednávke, len jednu -že ju prijali, keď som dokončila online objednávku na ich stránke. Odvtedy ma nekontaktovali a nakoľko nie som registrovaný zákazník, neviem ako mám sledovať svoju objednávku.Som veľmi sklamaná z prístupu obchodu, nakoľko nemám čas cez deň na to myslieť a vždy až večer kontrolujem správy, či sa ozvali.

Ponukaju tovar ktory nemaju a ani nevedia kedy ho budu mat. Objednavala som tovar 8.11, po desiatich dnoch som volala,pretoze tovar podla objednavky uz mal byt doruceny , a bolo mi povedane, ze ten tovar vobec nemaju na sklade a ani nevie ci tovar dojde do Vianoc :-D

Dobry vecer...stale mi od Vas neprisiel balik,dakujem

od momentu potvrdenia objednavky nemam ziadne info o jej stave. ked som tovar objednavala, na stranke bol skladom, priparaveny k odoslaniu.

Hracka dorucena bez flasky pre babiku.

• Velmi dlha dodacia doba. Tovar stale nebol doruceny...

• veľký výber
    • slabá, vlastne žiadna komunikácia so zákazníkom - veľkésklamanie

Objednali sme si tovar, ktorý bol na stránke označený ako dostupný. Po vyše dvoch týždňoch nám stále neprišiel a keď som ho urgovala, len mi oznámili, že je vypredaný. Žiadne ospravedlnenie ani vysvetlenie.

• Dorucili mi iny tovar ako som objednala!!

Reakcia obchodu PomPomHracky

Dobrý deň Lucia, ľutujeme, že s daným produktom nie ste spokojná no tento model sme Vám zaslali na základe telefonickej dohody s Vami. Každý kupujúci má právo na vrátenie tovaru.

• Zavádzanie zákazníka (údajne tovar skladom) che a kde v garáži?

V budúcnosti zvážim nákup u iného predajcu.

Reakcia obchodu PomPomHracky

Sme jeden z mála obchodov , ktorý na stránke uvádzaju skutočné skladové zásoby, no aktualizácia prebieha každú hodinu, a zákazník si objednal tovar ktorý sa medzičasom predal.

• Bola som trochu sklamana s objednavkou nakolko na stranke uvadzali ze babika ma zmurkacie ocka, co pravda bohuzial nie je. Ked som to telefonicky oznamila hned v ten den, jedinou odpovedou bolo ze mi nevedia odpovedat a popis babiky o zmurkacich ockach okamzite strhli zo stranky. Tak aspon ostatni zakaznici nebudu sklamani.

Nemyslim si ze budem v buducnosti nakupovat cez tento obchod nakolko nemam istotu o tovare - vyzera to tak ze co je popisane na stranke, nie je celkom pravda a ak by som sa rozhodla tovar vratit, cenu donasky mi nikto nevrati a ktovie kolko dalsich problemov by sa pocas toho vyskytlo...

• žiadne hračky sú predražené
    • dodal mi bábiku cinderela s flakom na čele

ak chcú nech nakupujú ,ale nech je tovar v 100%stave nie v chybnom ako mne