super obchod rýchle jednanie aj dodanie vrelo odporučam

Tovar prišiel načas bez problémov. Jeden nedostatok je, že krabica je rozbitá, čo ma mrzí, lebo to dávam pod stromček. Rozbitý je plast na krabici.

• Prijatelne ceny, velmi rychle dodanie, velmi dobra komunikacia s eshopom

• Tovar nebol doručený termíne deklarovaným na stránkach obchodu, nebol obchodom ani odoslaný expresne aby bol deklarovaný termín dodržaný.

Komunikácia na úrovni, avšak na stránkach sú uvedené klamlivé informácie o termíne doručenia tovaru!!!

Tovar dorazil fakt skoro.Velmi dobrá kvalita .

Super vyber a hracky ktoré práve letia .

Rychly a bezproblemovy nakup. Dakujem

Nizke ceny, rychle dodanie, dobra komunikacia s e shopom.

• Rychlo

• Velmi rychle dodanie, prijatelne ceny

Nevyhodu obchodu nemam

Rychle dodanie, prijatelne ceny

Veľmi som bola spokojná, veľká ochota, pomoc, objednávka prišla v čas
    bez meškania.

• Rýchlosť,

Tovar mi zatiaľ bohužiaľ nebol doruceny

• Kvalitný tovar, široký výber ponúkaného tovaru a rýchle doručenie zásielky. O každej zmene stavu objednávky je zákazník informovaný. Za mňa určite spokojnosť. Obchod určite odporúčam.

Tak úžasnú komunikáciu s kupujúcim som ešte nezažila, veľmi proklientsky prístup. Ďakujem

Rychlo dodanie,babika krasna

Aj keď objednávka bola vybavená ihneď naopak pošte trvalo cca 7 dní pokiaľ doručila balík.

Tovar som len preto objednala lebo ho mali akoze skladom a ze expedujú hned na druhy den!A uvedeny detsky kocik som pozrebovala ako dar.Po 2 týždňoch som pisala email a ziadna odozva.A este ktomu som doobjednala dalsiu vec aby som získala darcek!Kocik dosiel neskoro a dar nikde.Takze cely obchod o nicom, zavádzajú zákazníka tym ze maju skladom a tak iste aj ostatne!

Reakcia obchodu PomPomHracky

Dobrý deň !

Táto recenzia nám určite nepatrí !!!!!!!!!!!!!
    Objednali ste si od nás : Zapf creation Baby Annabell 700327 Chodítko , Referenčný kód: 700327
    Chodítko sme Vám v poriadku doručili, tak prečo tu píšete prosím o kočíku ?
    Negatívne recenzie píšte prosím komu to patrí, dakujeme pekne že nám kazíte naše kladné hodnotenie !

Team Pompomhračky

• Najskor hracku nemali ale poslala som spravu aku hracku by som chcela a ony ma informovali kedy bude hracka naskladnena.