• ok

Výborná komunikácia s predajcom. Vzhľadom na problém s platbou cez internet bez problémov zmenil platbu na dobierku. Tovar prišiel napriek vianočnému obdobiu veľmi rýchlo. Nákup v tomto obchode určite odporúčam.

veľmi ustretovy prístup, zaslali mi. objednávku opätovne, napriek tomu, že kuriér donášku odflakol

rychle dodanie objednaneho tovaru

Rýchle dodanie a kvalitná komunikácia tak ako sa patrí na veľmi dobrý a rýchli e- shop. Pri ďalšom nákupe ak bude cena tovaru priaznivá ako teraz uprednostním určite tohoto predajcu. Odporúčam aj iným zákazníkom. S pozdravom Peter.

• Spokojnosť

• široký sortiment, dobré ceny, ochota a odborné poradenie cez telefón
    • flexibilita pri riešení zmien

• Dobrý sortiment a ceny

• promtné doručenie tovaru
    • zatiaľ všetky objednávky boli vybavené k max.spokojností

Rýchle dodanie

Stiahli peniaze cez go Pay aj chceli aby som platil dobierku. Čiže dvakrát platba. Keď som tam volal dva krát má nespojili. Tretí krát si má prehadzovali z jednej linky na druhu. Keď som sa im snažil vysvetlit o čo ide nevedeli to identifikovať podľa čísla objednávky až kým som im neopísal produkt. Druhý krát tu nenakupujem. Ten chvíľkoví pocit neistoty že prídem o peniaze. A ta bezmocnosť sa s nimi spojiť nepatrí do normálneho obchodu. Tuto recenziu som musel na druhý krát opraviť, keďže mi volali po prečítaní mojej prvej recenzie. Kde som nesprávne tvrdil o chvíľkovom pocite okradnutia. Peniaze nakoniec vrátili a platil som teda len dobierku. Nikoho z kradeze neobvinujem, ale nabudúce nakupujem určite inde.

• nízke ceny
    • dobrá odbornosť
    • dobrá ponuka príslušenstva

• Promtnosť a ochota

• Komunikácia obchodu

Perfektna komunikacia jeden den objednane,na druhy den doma,skvele ceny

• Pristup
    • Rychlost dodania