Telefonicky som sa informoval o objednávke po 5 dňoch, pán povedal že zistí a ozve sa, do teraz sa neozval (dva dni).
    Momentálne nemám žiadne info o objednávke.

• Uvedeny tovat "skladom" nie je realne skladom.

Stiahli peniaze cez go Pay aj chceli aby som platil dobierku. Čiže dvakrát platba. Keď som tam volal dva krát má nespojili. Tretí krát si má prehadzovali z jednej linky na druhu. Keď som sa im snažil vysvetlit o čo ide nevedeli to identifikovať podľa čísla objednávky až kým som im neopísal produkt. Druhý krát tu nenakupujem. Ten chvíľkoví pocit neistoty že prídem o peniaze. A ta bezmocnosť sa s nimi spojiť nepatrí do normálneho obchodu. Tuto recenziu som musel na druhý krát opraviť, keďže mi volali po prečítaní mojej prvej recenzie. Kde som nesprávne tvrdil o chvíľkovom pocite okradnutia. Peniaze nakoniec vrátili a platil som teda len dobierku. Nikoho z kradeze neobvinujem, ale nabudúce nakupujem určite inde.

• V ponuke mate tovar ktory neviete dodat, nezaslana faktura!!!, starost s vratenim pladby na strane zakaznika pre chybu a neschopnost obchodu!!!

Tovar v ponuke nie su schopny dodat, nezaslana faktura, starosti iba na strane zakaznika, .... neodporucam

reklamuju nieo co nemaju na sklade dodavka tovaru naskladnenie trva 3 mesiace a cena je vyžsia ako v iných predajniach napriek ich zlave
    Podvodna reklama

Dobrý deň.
    Dňa 21.7.2023 (piatok) ste si objednal tovar, pri ktorom sme mali uvedenú dostupnosť "momentálne nedostupné". Ihneď v pondelok 24.7.2023 sme preverili u dodávateľa, kedy bude naskladnený a informovali sme vás o tom. Objednávku ste zrušil, nakoľko má dodávateľ momentálne výpadok v dodaní tohto stroja. Áno, stroj ponúkame a dokonca garantujeme jeho cenu v čase objednávky, aj keď dodaný z dôvodu výpadku bude až o 3 mesiace. Odporúčame vám vždy sledovať dostupnosť produktu o ktorý máte záujem, a v prípade, že je pri produkte uvedené "momentálne nedostupné", radšej sa informovať vopred. Predišli by sme tomu, že sa budete potom na nás hnevať a obviňovať nás z podvodnej reklamy.

Váš tím pomocnik.sk

• Tovar, ktorý som objednal nemali na sklade aj keď bol v ponuke. S objednávkou sa vôbec nezaoberali aj keď tovar už bol zaplatený. Žiadny email, proste nič. Po týždni som sa informoval, že čo sa deje, tak mi povedali, že tovar nemajú na sklade a že mi posielajú podobnú náhradu. Nikdy viac Pomocník.sk.

• ponukaju tovar ktory nemaju,uplne zbytocnie som stratil 2hodiny

nekorektné informácie o dodaní, deklarujú dodateľnosť do 10dní a po zaplatení Vám oznámia, že to dodajú najskôr až po 120dňoch

???

Dobrý deň.
    Na stránke máme uvedenú dostupnosť, akú vieme bežne dodržať. V dnešnej situácii vo svete však bohužiaľ nie vždy vedia výrobcovia naplniť dopyt. Hlavne pri produkte, ktorý ste si objednali vy - elektrocentrála. Na tie je momentálne 10-násobne zvýšený dopyt (u nás aj viac, nakoľko susedíme s Ukrajinou a máme enormný dopyt na elektrocentrály) a výrobcovia nestíhajú.
    Ihneď po vašej objednávke sme vám túto skutočnosť oznámili a ospravedlnili sa vám. Potvrdili ste nám, že počkáte.

S prianím pekného dňa.
    Tím pomocnik.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Slabá komunikácia, dodávka miesto 3 dní, 3 týždne.

tovar prišiel zlomený, nemá to vplyv na funkciu, nevracali sme späť, zbytočne by sme platili poštovné

Reakcia obchodu Pomocnik.sk

Za komplikácie spojené s Vašou objednávkou sa veľmi ospravedlňujeme.
    O tom, že tovar prišiel zlomený sme však neboli vôbec z Vašej strany informovaný.
    Ak bola zásielka poškodená, je potrebné danú vec bezodkladne nahlásiť nášmu reklamačnému oddeleniu.
    To je možné urobiť e-mailom na [email protected], alebo telefonicky na číslo 043/455 4433.
    Oba kontakty sú uvedené na stránke.
    Nakoľko poškodenie tovaru vzniklo pravdepodobne počas prepravy, my by sme Vám obratom zaslali nový stroj a poškodený u Vás vyzdvihli na naše náklady.

Ďakujem.
    S prianím pekného dňa.
    Tím pomocnik.sk

Prišlo iné tovar ak som si myslel

• Absolútne nezodpovedný obchodník - objednala som čerpadlo, malo prísť za 3-5 dní. Po týždni sa manžel telefonicky dopytoval, keďže zo strany obchodníka žiadna informácia. On to čerpadlo nemá. Kedy nám to chcel dať vedieť????? On si našu objednávku nevšimol...
    • S takýmto prístupom som sa ešte nestretla, žiadne ospravedlnenie, ochota... Bola som Vašim prístupom veľmi sklamaná

• Mení ceny za ktoré si zákazník objedná

Zrušili potvrdenú objednávku o 3 dní a tovar neposlali

• platba predom a tovar nie je na sklade

Po trojdnovom hladani tovaru som si bol vyzdvihnut tovar osobne lebo pani nedokazali dodat tovar v dohodnuty termin a poslat ho kurierom.Tovar som objednal v pondelok s tym ze v stredu ho budu mat ale pan ma ubezpecil ze urcite mi ho dodaju.Vo stvrtok som sa dockal iba koktajuceho panka v telefone ktory sa vyhovaral ze urcite je tovar na ceste ku mne a pritom som mu povedal ze urcite zabudli tovar objednat co odmietal aj ked to bolo jasne. V piatok sa scenar opakoval ze nastala chyba na strane dodavatela ale pritom je jasne ze chyba nastala na strane obchodu a teda som musel vystartovat 60km a vyzdvihnut si tovar kedze by trvalo dalsich x dni kym by pani boli schopny tovar poslat a dodat.A este sa tam majitelko rozkrikoval ze jeho chyba to nieje..... jednoducho banda amaterov.

• Tovar, ktorý bol na sklade sa zrazu zázračne cez noc vypredal
    • operátor ma navádzal k zrušeniu objednávky, lebo vraj naskladnený bude až koncom mája
    • neserioznosť je ich spôsob práce

Nebolo mi umožnené odstúpiť od zmluvy nakoľko sme nakupovali na firmu a ani možnosť výmeny tovaru za iný. Chyba bola u nás v objednávke takže na tejto stránke nie sú omyly povolené.

produkt objednaný pred dvoma týždňami stále nedorazil. komunikácia sa rovná nule. Neodporúčam tento obchod

Ani po 5 dnoch od potvrdenia objednavky sa neunuvali ma informovat co je s mojou objednavkou.
    Ked som zaslal emailom dotaz, tak mi prisla odpoved ze cakaju na dorucenie jednej polozky.
    Pritom ked som to objednaval, tak informacia bola ze tovar je na sklade.
    Ked som im to pripomenul, tak sa ani neunuvali mi ospravedlnit. Tak som objedavku zrusil. Nabuduce urcite od nich nebudem nakupovat.