• Dodacia doba nehnevajte sa ale v dnesnej dobe posielat skatulku z pezinka do vranova 10 dni je neuveritelne ved to som mohol objednat z anglicka mal by som to skor keby mi to aspon logicky vysvetlil niekto preco narusili ste mi pripravu na sutaz som sklamany ked nie ste schopny dodat.tovar do 48 nemate co na trhu robit

Reakcia obchodu POHYB.sk

Vážený pán S.K.
    Pri vami objednanom tovare bola uvedená poznámka "na objednávku". V obch. podmienkach spoločnosti nájdete, že toto označenie znamená do 10 pracovných dní. Vaša objednávka bola vybavená za 7 pracovných dní. Ak ste požadovali tovar odoslať ihneď bolo možné si vybrať z takmer 4000 položiek, ktoré držíme skladom.
    Z uvedených dôvodov pokladáme vaše hodnotenie za neodôvodnené. Prajeme pekný deň za celý tím POHYB.sk

• Prišla som do obchodu a bola som tam jedináááááááá. Napriek tomu som tam strávila 10 min čakaním na výdaj tovaru!!! Až po mojom 2 urgovaní, že stojím ako tlk v prázdnom obchode a traja pracujúci predavači za pultom, sa jeden zdvihol a išiel pourghovať skladníka aby mi vydal tovar. Nebol v sklade, tak som tam čakala sama akoby bolo predomnou 10 ľudí. No bola som tam úplne sama a 3 pracujúci ľudia si ma nevšímali!!!

Doprosovanie o výdaj tovaru. Zle!!!

Reakcia obchodu POHYB.sk

Vážená pani Dada. Nie som si istý, či ste hodnotili obchod, v ktorom ste naozaj nakupovali. Predavačov máme dvoch, tí sa striedajú na smene. Sklad sa nachádza 4 km od našej predajne, takže do skladu nemal ísť kto na vašu urgenciu. A skladníka nemáme nakoľko všetok tovar sa zabezpečujte priebežne majiteľom. Prosím prehodnoťte svoje hodnotenie. Nám záleží na našich zákazníkoch. Z toho čo ste písali si dovoľujem predpokladať, že nás ste nenavštívili. V prípade akýchkoľvek nejasností ma prosím kontaktujte (kontakt na webe). Prajem Vám pekný deň