• objednavka prijata 5.5 do dnes15. 5 nedorucena na infolinku sa neda dovolat

Až na to že je to e Poľska ,čo som nečakal.vediet to tak to nekúpim no neskoro.

Reakcia obchodu Pneusvet

nie je nič neobvyklé mať tovar z Poľskej fabriky, výrobu tam má Bridgestone, Firestone, Goodyear aj Dunlop. Ide o renomované svetové značky. Pokiaľ nie ste spokojný s tým že pneumatiky Firestone ktoré ste objednali sú vyrobené v tejto krajine, máte právo ich do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu.

Poslali úplne iné pneumatiky, a po telefóne má presviedčali že sú to oni lebo majú iný rýchlostný index ale ja som chcel XL spevnené boky.

Reakcia obchodu Pneusvet

Dobry den,ziadne pneumatiky sme Vam neposlali. Vytvorili ste si u nas objednavku na osobny odber a tovar vobec nebol dostupny, takze sme Vam objednavku stornovali. Pomylili ste si nas s inym obchodom.

• Termín doručenia 7.5. a doteraz (13.5.) žiadna správa o stave objednávky

Reakcia obchodu Pneusvet

Ospravedlňujem sa, chybou v našom sklade sme Vám zabudli poslať email s výzvou na osobný odber, pneumatiky máte pripravené na predajni.

• Tovar nebol skladom

Reakcia obchodu Pneusvet

áno tovar nebol skladom a bolo to uvedené aj pri produkte. Keď pri položke túto informáciu vidíte, je potrebné si pred objednávkou overiť dostupnosť.

• Poslané už 2 ročne continental gumy.

Po týždni od zaregistrovania objednávky bez odozvy

Objednal som si Bridgeston Turanza 245/45/18 T005 100Y XL FR.
    Dosli pmeu 245/45/18 T005 100Y. A k tomu rok vyroby 23.

Reakcia obchodu Pneusvet

Dobrý deň, dátum výroby -október 2023 máme priamo pri produkte uvedený, takže ste ho vedeli ešte pred objednaním. Po telefóne som vysvetlil že údaje FR a XL na pneumatike nie sú uvedené. Mohli ste sa pokojne opýtať informácie, nemuseli ste písať negatívnu recenziu. Dodali sme Vám správny tovar presne podľa objednávky.

Jedna vec je ponuka na e-shope a druhá reálna situácia na sklade...!!!

Reakcia obchodu Pneusvet

Vašej požiadavke na dátum výroby 2024 sme nevedeli vyhovieť, pneumatiky sme vedeli aktuálne dodať iba s dátumom november 2023 o čom sme Vás informovali a objednávku sme nevybavili. Ďalšie pneumatiky budú dostupné až o 2 mesiace.

• Nefunkčná telefónna linka

Reakcia obchodu Pneusvet

Dobrý deň, linka je funkčná v pracovnej dobe od 8:00-18:00, aktuálne je ale dosť preťažená o čom je informácia aj u nás na webe, citujem:
    "Vážení zákazníci, v týchto dňoch sú telefonické linky preťažené, pokiaľ je to možné, smerujte Vaše dotazy na email [email protected]"

Na stránke je uvedené dátum výroby pneu február 2024 a mne prišli 3 pneu rok výroby 2023 a 1x 2024... Neodporúčam obchod.

Reakcia obchodu Pneusvet

Dobrý deň, v prípade že nie ste spokojný s tovarom, vieme Vám ho zameniť prípadne je možné ho bezplatne vrátiť. Snažíme sa mať DOT aktuálne, ale nedokážeme kontrolovať úplne každú pneumatiku ktorá nám príde na sklad. Ide o rozmedzie 2 mesiacov, takže podľa mňa to nie je žiadna tragédia, sú to pneumatiky čerstvé, vyrobené pre aktuálnu sezónu.

• Pri prezúvaní v ich pobočke mi ích "odborníci" mi na elektróne vyškrabali závažie aj s farbou, z vnútor ej strany. Čo na to povedať, diletanti...

Nedávajte si tam prezúvať hlinikové disky.

Reakcia obchodu Pneusvet

ďakujem za recenziu a info, písal som Vám email. Budeme sa snažiť vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ospravedlňujem sa za komplikácie.

• Zakúpený tovar bol dodaný v sľúbenom termíne.
    • Pneumatiky boli dodané v 15/2024. Z toho 3 ks majú dátum výroby 20/23 a 1 ks má dátum výroby 49/22.

Reakcia obchodu Pneusvet

produkt ktorý ste si objednali išiel zo skladu výrobcu, nemali ste v objednávke požiadavku na konkrétny DOT.
    Pri produktoch kde DOT poznáme, ju vždy uvádzame.

Každopádne DOT ktoré ste dostali nie sú závadné a pneumatiky sú 100% v poriadku s plnou zárukou.

• Dlhá doba dodania
    • Katastrofálna kvalita využívanej kuriérskej služby

Aj napriek tomu, že bol tovar na sklade a objednávka bola uhradená prevodom vopred, tak dodnes nebola objednávka doručená.
    Kvalita využívanej kuriérskej služby ja katastrofálna. Pošlú sms v sobotu ráno, že tovar budú doručovať, bez uvedenia času. Následne keď im zákazník zavolá, nevedia povedať kedy približne budú zásielku doručovať a ako zlatý klinec keď zákazník nezdvihne na prvý krát a pritom čaká doma, mu oznámia že sa môže pre zásielku zastaviť u nich.

Reakcia obchodu Pneusvet

tovar sme odoslali v sľúbenom termíne, žiaľ prepravca má v okolí Bratislavy kapacitné problémy. Zásielku dnes vidím znova na doručení.

Bez komentára mi bola zrušená objednávka 2ks pneu ktoré boli v košíku potvrdené a za 2 dni zrušené. Bezprecedentné- nedoporučujem!!!!

Reakcia obchodu Pneusvet

tovar ste si objednávali cez víkend mimo pracovnej doby, v pondelok žiaľ už tovar u dodávateľa na sklade nebol, z toho dôvodu sme objednávku nevedeli vybaviť a bola Vám preto zrušená.

• Cena a vyber
    • Dorucenie

Spolocnost nezvladla dorucenie, pravdepodobne kvoli nespolahlivemu prepravcovi. Aj ked sa po urgencii pan snazil situaciu vyriesit, zatial mi pneumatiky nedorazili. Spolocnost som si vybral podla celkoveho hodnotenia na Heureke. Vyhovorka, ze teraz je sezona a maju toho vela je pre spotrebitela nerelevantna. Mal som objednany pneuservis a musel som ho zrusit, takze sa mi predlzi termin prezutia o 2 tyzdne.

Reakcia obchodu Pneusvet

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. Tovar sme odoslali do 24 hodín, žiaľ neviem z akého dôvodu ho prepravca ešte nedoručil, keďže už 2x bol na rozvoze. Budem opätovne urgovať doručenie.

• Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu Pneusvet

tovar k Vám dorazil o 2 dni neskôr ako sme predpokladali, ospravedlňujem sa za omeškanie, bolo spôsobené nárastom objednávok počas Veľkej noci.

• aj keď bol tovar skladom, tak prišiel o 2 dni neskôr ako bol predpokladaný príchod
    • pneumatiky prišli nezabalené do ničoho

2x som sa nedovolal do obchodu, ale aspoň odpísali na email.

Reakcia obchodu Pneusvet

Ďakujeme za nákup a hodnotenie.

Aktuálne pracujeme na skvalitnení dopravy a balení tovaru. Tovar k Vám dorazil o 2 dni neskôr ako sme predpokladali, ospravedlňujem sa za omeškanie, bolo spôsobené nárastom objednávok počas Veľkej noci. Informáciu o preťažených linkách máme uvedenú na webe, na emaily odpisujeme relatívne rýchlo.

Pneusvet.sk

Zavádzajú ludí a klamú! píšu na stránke že do 24 hodín doručenie ak je tovar skladom,čo je uplné klamstvo čakal som 3 dni aj tak neboli pneu doručené,ked som tam volal ,tak výhovorky,že zajtra odosielajú... Zrušil som objednávku a kúpil inde.

Reakcia obchodu Pneusvet

Dobrý deň, objednávku ste poslali počas Veľkonočných sviatkov a tovar bol na centrálnom sklade. Informácia o doručení tovaru do 24 hodín od objednávky platí iba v prípade že objednávate tovar ktorý je SKLADOM. Tovar nám na sklad dorazil v deň kedy ste objednávku zrušili.

nedodrziavanie a zavadzanie v dodacich terminoch. objednal by som inde.

Reakcia obchodu Pneusvet

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. Ospravedlňujem sa za omeškanie, žiaľ boli 2 dni sviatky kedy sa všetko kompletne posúvalo a v preprave tiež nestíhali.