• Pri 1. nakupoch platim dobierkou, co tu nebolo mozne!

• ešte sa mi nikto neozval

Tazko mi je hodnotit, nakolko zatial mi nic dorucene nebolo, a ani ziadnu Inu odpoved okrem automaticky vygenerovaneho prijatia objednavky som nedostal. Chapem, ze nemaju tovar na sklade v pozadovanom pocte, ale napisat info ci vobec bude objednavka zrealizovana alebo nie by bolo urcite vhodne.

• Neskora informacia,ze tovar sa uz nenachadza na sklade nasledne coho som ho neobjednal v inom obchode a potom uz nezohnal. Dakujem pekne.

Pneu boli nove ale vyrobene v roku 2015...

• neprofesionalny pristup

• Mal na sklade tovar, ktory som inde nemohol zohnat.
    • Ceny su vyrazne vyssie ako u konkurencie.

• Zavadzanie zakaznika

Tovar ktorý je skladom som stale nedostal je to už 12-ty den

Poslali mi staré pneumatiky z roku 2011 a vyrobené v japonsku, no tie isté pneumatiky ktore som mal před tým bolí vyrobené v německu,

Reakcia obchodu Pneustar

Dot pneumatik 2011 bol uvedeny pri nazve produktu.Dostatocne viditelny a na tovar bola vyrazne znizena cena .Nemozme za to, ze ste si to nevsimli.

• Nezistil som ziadne
    • slaba komunikacia

neodporucam

• Vsetko zle
    • Podvodnici

Vyhnite sa tomuto obchodu

Reakcia obchodu Pneustar

Neobjektivna recenzia ktora nam nepravom kazi nase dobre meno.Vysvetkenie:: tento zakaznik si u nas objednal pneumatiky pocas nasej dovolenky .O dovolenke sme informovali vsetkych nasich zakaznikov informacnim okienkom ktore sa nedalo prehladnut.Pocas dovolenky jeho objednavku nemohol nikdo spracovat kedze nikto nebol vo firme.Ale tento zakaznik ignoroval nase info okienko a poslal nam 3 maili kedy mu tovar pride .Hned ako sa dovolenka objednavku sme spracovali ale bohuzial pneumatiky sme mali uz nemali skladom kezde islo o zimne pneumatiky .Na vsetky maili sme mu odpovedalia a vysvetleli mu danu situaciu, ale on nam len stale pisal kedy mi pridu pneumatiky .Spolu sme mu poslali 5 mailov a niekolko krat sme mu volali no neuspesne . Preto chcem poprosim berte tuto recenziu za neobjektivnu.

• komunikacia 0 bodov,ziadne info o stave objednavky,kurier mi zavolal 15min pred dodanim tovaru

Reakcia obchodu Pneustar

Den pred dodanim posielame mailom informacie o expedoni tovaru tak isto aj v den dorucenia .Kedze ste zadali nespravny mail do objednavky tieto informacie vam nemohli prist.Treba prekontrolovat spravnost mailu pred odslanim objednavky.
    Kurier nieje nas zamestnanec ale je to zamestnanec DPD ale v tomto pripade pochybil pri dodani mal sa Vam ozvat skor.

• tovar, čo nemôže dodať ponúka na predaj aj 10 dní po tom čo ho očividne memá ani nevie zabezpečiť.

Z ďaleka sa mu vyhýbajte.

Reakcia obchodu Pneustar

Tato recenzia nieje objektivna to ze mame zobrazene pneumatiky na stranke neznamena ze su automaticky dostupne.Vazeni zakaznici na stranke mame okolo 13 000 pneumatik roznych rozmerov,dezenov a podobne, neda sa kazdy den kontrolovat dostupnost pneumatik a aktualizovat.
    Dakujeme za pochopenie a prosim neberte tuto recenziu ako objektivnu.

• na stranke uvadzate tovar, ktory v skutocnosti nemate. To sa mi stalo 2x po sebe v priebehu 1 tyzdna a tym ste nepouzitelny

Reakcia obchodu Pneustar

Dakujeme za pochopenie a prosim neberte tuto recenziu ako objektivnu.

• možno ceny
    • veľa, škoda písmen

ste trápni

Reakcia obchodu Pneustar

Recenzia nieje objektívna zákznikovy sme ponukali náhrady za výborne ceny no nemal zaujem! Pritom mohol mat kvalitnejšie pneumatiky za rovnakú cenu .Neberte prosim tuto recenziu vážne je neobjektívna

• neviem o vyhodach ziadnej sa mi nedostalo.
    • komunikacia a neochota

V tomto obchode nemam zaujem nakupovat dalej, zrusili mi objednavku s dovodom, ze predomnou si ich kupil iny zakaznik 20 minut predomnou.

Nebola tu ani snaha kontaktovat ma a ponuknut mi ine pneumatiky v podobnej kategorii, inej znacky a pod.

Moja odpoved znela: "dakujem, gumy si kupim teda inde" bez reakcie obchodu

Nemozem sa na tento obchod spolahnut.

Negativnu reakciu by som nebol odoslal, keby mi neprisli 2 emaily na ohodnotenie kvality obchodu, pretoze im na mojom nazore zalezi :) paci sa, tu je.

• Objednal som si pneu: ContinentalEco 5 a boli mi doručene ContinentalPremium 5.
    • Premium je pre mna nevyhodnejsia kupa ako eco ale budiž. Reklamovať sa mi to nechce...

Reakcia obchodu Pneustar

Mrzi nás, ak takáto situácia vznikla, preto Vás chcem poprosiť o číslo vašej objednávky, aby sme sa mohli na to pozrieť a zistiť kde sa stala chyba.

• ponuka sa tovar ktory nie je na sklade

• konkurencie schopne ceny
    • zakaznicky servis
    • zmluvny partneri - prepravcovia

NIekedy sa oplati zaplatit o par eur viac hlavne ked clovek potrebuje promptne jednanie a rychle dodanie

Dakujeme

• prehladnost , cena
    • aktualizacia tovaru.Pri ndostupnosti tovaru ho s ponuky odstranit.