Super rýchle dodanie

Bez problémov.

• Komunikácia na úrovni
    • Doplatilili na skrachovanú kuriérsku spoločnosť

• Po 4 dnoch,co som zavolala,mi zrovna chceli volat,ze tu pneu nemaju...

Gumy zatiaľ neprišli tak cakam

• Rychlost dodania

• Jedna veľká katastrofa. Dňa 21.11.2023 som si objednal pneumatiky, ktoré boli vedené ako na sklade, dňa 22.11.2023 mi prišiel mail, že zásielka bola expedovaná tak som očakával, že príde. Bol som veľmi trpezlivý ale dnes ma to už prešlo 1.12.2023 som volal na pneuline, kde mi povedali že ich kuriérska spoločnosť skrachovala a pneumatiky držia, o to by mi nešlo stať sa môže ale to že mi túto skutočnosť neoznámili a za ten čas čo som to objednal už nasnežilo a 5 dni mi auto stojí lebo nemôžem ísť na cesty a o že MI NIKTO TÚTO INFORMÁCIU NEDAL VEDIEŤ beriem ako maximálne NEPROFESIONÁLNY. Koľko by som čakal ďalší mesiac? Hrozné. Nikdy viac.

• Skladom, rýchle dorucenie, spokojnosť

Nemám výhrady, hľadala som najlepšiu cenu ale aj dobre skúsenosti s predajcom.

• Dobré ceny, dostupný tovar

Bola som veľmi spokojná s komunikáciou a vybavením objednávky. Na budúci týždeň objednávam ešte 2 pneumatiky.

• rychlost spracovania objednavky
    • rychlost odoslania

cena, rychlost spracovania a odoslania

Maximálne neprofesionálne jednanie. Tovar nedoručili a objednávku stornovali bez toho, aby mi to ráčili oznámiť dôvod

• Katastrofa

• Rychlost

• Nespoľahlivá kuriérska spoločnosť

Spolupracujú s kuriérskou spoločnosťou 123 ktorá nemá dobré meno o čom som sa presvedčil aj ja.V deň doručenia mi volal kuriér že sa im pokazilo auto Doručenie mešká už 3-dni.Už som ich ani nevedel kontaktovať

• Žiaden kontakt na obchod.
    • Už to bude týždeň čo čakám objednávku ani obraz ani zvuk.

Pokiaľ možno neobjednávať z tohto obchodu.

• Tovar bol doručený nasledujúci deň. Solídny obchod, všetko funguje ako má.

• Kkmunikácia ok
    • Dot pneumatík (33/23)
    • Priamo nevýhoda to nie je, nakoľko toto bol môj 5. Nákup počas 6 rokov, ale mohlo by sa dať sledovať stav objednávky zadaním č. Objednávky na webe (prípadne aj zoznam objednávok po prihlásení sa do účtu)

Odporúčam obchod na základe dobrých skúseností s DOT a nízkou cenou

• Rýchlo , spoľahlivo ,

Plne spokojný s predajcom aj dopravou.