• Výborná cena
    • Cez telefón poradili

Ochotná pani poradila, všetko sme dohodli. Zaplatil som vo štvrtok prevodom. Peniaze mali na účte v piatok. Pneumatiky som mal v pondelok. Ďakujem.

• Dobre ceny
    • Odpisovali skoro hneď keď som písal mail
    • Aktuálne pneu
    • 3ks pneumatík prišli s rokom výroby 2024 a jedna 2023

Skúsenosť z tých lepších, tovar bol skladom objednával som 4ks pneumatík v nedeľu a v stredu som ich mal doma. Keď som ich kontroloval 3ks boli aktuálny rok ale posledná bola ešte z mája 2023 s čím som nebol úplne spokojný. Písal som hneď mail, bez problémov sme dohodli výmenu ktorú sme si potvrdili v piatok keď mali pneu u nich. Prišla mi na ďalší týždeň v pondelok s už aktuálnym rokom výroby 2024.

• Rýchla expedícia

- mizerný výber dopravcu
    - chybný príjmový doklad v rozpore s fakturačnými údajmi a neochota riešiť jeho opravu (výhovorka na dopravcu)

Reakcia obchodu Pneuin

Prijmový doklad dáva prepravca nie my, nemôžeme opravovať niečo čo vám nevydala naša spoločnosť, preto sme vam odporučali sa obrátiť na spoločnosť cez ktorú vam bol vydaný doklad.

Komunikácia, rýchlosť, dodanie pneu z roku 24 takže spokojnosť

• vyborna cenotvorba
    • prehladny eshop
    • rychle spracovanie objednavky
    • profesionalna komunikacia s predavajucim
    • dobra a bezproblemova dostupnost k vydajnemu miestu

Z mojej strany maximalna spokojnost a opatovne tam nakupim.

• V dnesnej dobe sa neda u kuriera platit kartou lebo nema terminal? Toto je velmi zle.

• komunikácia

• Veľa tovaru skladom
    • Rôzne druhý tovaru
    • Škoda že nemalú aj duše , tie som musel objednať inde

Obchod super bez výhrad po prijatí platby hneď odoslané ale odporúčam zmeniť prepravnú spoločnosť nie je možné aby 4 dní držali zásielku na depe... SDS nula bodov

• Bez problémov

Super obchod

Super ceny, rychla komunikacia, blizko KE

Rýchlo, spolahlivo

• Dobrá cena

Pneumatiky mohli byť zabalené vo fólii lebo prišli trochu špinavé ale majú dobrý DOT 0924 takže som spokojný

• dobra cena

super sluzby

• Chybaju foto pneumatik na stranke a oznacenie stitku pneu ci uz hlucnost, drzanie za mokra a spotreba…
    • Nepisu aka kurierska spolocnost dorucuje pneu ze neberie platbu kartou a sms o doruceni pride v ten den hodinu pred dorucenim…

Reakcia obchodu Pneuin

Štítky su dávané výrobcom, nie nami. Máme vyše 35 000 produktov, stane sa, že fotka niekde chýba. Cez akú spoločnosť odosielame tovar máte napísané na dvoch miestach: na našej stránke a taktiež na heureke. SMS vám prišla ráno tak ako každému zákazníkovi.

Prajeme pekný deň

• Tovar zatiaľ nedorazil

Reakcia obchodu Pneuin

Tovar ste si objednal 22.03.2024 (štvrtok) a 26.03.2024 (utorok) odoslaný, ospravedlňujeme sa že Kurierska spoločnosť vám ich ešte nedoručila. My tovar odosielame, nerobíme vlastnú dopravu.

• Rýchle vybavenie