• Dlhá čakacia doba

Neskutočne zastrčené výdajne miesto v malom okienku na Pestovateľská 3 - vo veľkom areál s množstvom veľkoskladov skladov a s veľkým množstvom firiem, na Pestovateľskej sú na vedľajších popis. číslach ďalšie veľké areály firiem a sklady (predčasom mali výdajne miesto na prehľadnom ľahko dostupnom mieste na Podunajskej ul.) - toto nie je prozákaznícke.

Zaplatené a nič mi neprišlo ... skoro 2 týždne !

Prišiel potvrdzovací mail s predpokladaným dátumom doručenia 15.1.2021. Tovar napriek urgencii ešte neodoslali.

• tovar nedošiel,ani žiadne info

• Objednavky skubuju do 24h no ja som cakala 2t a ani email neprisiel. Na web rozhrani ulazovalu zasielky zaplatene, no nevyexpedovane

Neviem preco sa prave v tak narocnom obdobi pokazili. Pred Korknov neb ziaden problem.

Dlhá dodacia doba.

Nedodane podla dohody,oklamali ste ma

Po 2 týždňoch mi oznámili že tovar nemaju ale pri objednaní bolo tovar tréba zaplatiť
    2. Krát takto doménou vybabralili
    Firmu by mali zrušiť

• tovar dodaný s kartou, ktorá na Slovensku nefunguje

Tovar som dostala včas. K hodinkám je priložená česká SIM karta a zatiaľ sa nám ich nepodarilo spojazdniť.

Tovar opakovane nie je, a to ho opakovane objednávam, mohli by ste naskladnovat vo väčšom množstve. Jedná sa prevažne stále o tie isté výrobky, plienky, prikrmy.

Neodporucam

• Hlavnu polozku v objednavke obchod zrusil a vratil peniaze, hoci na stranke deklaroval, ze ju ma na sklade a odosle ju nasledujuci den. Zvysne polozky obchod doručil o niekolko dni neskor. Prisla mi sms s nespravnym cislom na kuriera. Nebol dodrzany cas dorucenia tovaru, ktory bol uvedeny v sms.

Stále niečo zabudnú zabaliť. Už od nich nikdy neobjednám. Sú to motáci

V minulosti som nakupoval v tomto obchode kvôli výhodným cenám a krátkym dodacím lehotám. Dnes už nevidím dôvod preferovať tento obchod oproti ostatným.

Zrušili ste odberné miesto v lekárni.
    Zaviedli ste odberné miesta v meste.
    Fajn. Ale za cenu 2€. Týmto sa ceny objednaných liekov zvýšili na úroveň bežných lekárni.

• obchod dodal iný produkt a nekomunikuje

Obchod mi dodal iný produkt ako bol vyobrazený na ich e-shope a objednaný. Na reklamáciu sa mi nikto neozval (napriek tomu, že majú na stránkach info o tom, že ma budú telefonicky kontaktovať)

• Tovar väčšinou nie je skladom.

V poslednej dobe sa viac a viac predlžuje dodacia doba. Objednávam rovnaký tovar a jeho dostupnosť je stále horšia. Plienky pre dcéru už nakupujem inde.

Mešká dodanie objednávky, dostávam protichodné informácie. Nakoľko som objednaný tovar súrne potrebovala, aj tak som si ho musela zakúpiť v inej kamenej lekárni. Keď mi tovar nepríde, zruším objednávku.

• nemôžem niečo ohodnotiť, keď mi to ešte neprišlo. Tovar mal prísť údajne 03.11. Vami navrhnuté 3 produkty poznám som s nimi spokojná, preto som si ich objednala a medzičasom som si ich už zakúpila v kamennej lekárni