• Prisla mi nejaka polska nahrada ktora vobec nepasovala a nakoniec alternator zhorel, skoda penazi a casu stravaneho montazov

• klamári a podvodníci

Reakcia obchodu Pietro eShop

Zákazník si spletl eshop. Zboží bylo v pořádku dodáno. Hodnocení není možné odstranit. Zde přidáváme jeho omluvnou reakci.
    chcem napraviť chybné hodnotenie, ktoré patrilo pre spoločnosť ..... a tovar som do dnešného dňa neobdržal. Pietro eShop tovar doručil vo veľmi krátkom čase a v najlepšom poriadku. Touto cestou sa ospravedlňujem za nesprávne ohodnotenie a nerád by som aby korektný eShop utrpel ujmu na základe chybného hodnotenia. Ešte raz prepáčte

They don't ship the parts to Finland! I don't know why!

Paka mi prisla poskodena stehy na pake su labilne a co co cert nechce ani nepasuje oproti originalnej je uzsia a pri riadeny mi nesedi tak ze musim si kupit novu. Z mojho hladiska 0 bodu

• Rýchle dodonie
    • Nepasovalo

Objednal som si alternátor na Opel Corsa, poslali mi úplne niečo iné na Kia resp. Hunday. Po reklamácii a mojom telefonickom kontakte sme sa dohodli na výmene za správny produkt obratom. Po niekoľkých dňoch som sa opätovne informoval ako sa veci majú, nakoľo nemám žiadne správy o zásielke. Na moju reakciu prišla odoveď, že mi výmenný kus práve odoslali.
    Správu o doručovaní zásielky dposiaľ nemám žiadnu a kedže o dva dni sú Vianoce, ak ničo príde tak už len po sviatkoch a možno len po Novom roku. Auto mám už druhý týždeň nepojazdné a prejdu asi ďalšie dva týdne kým bude fungovať. Riešil som výmenu starého za nový kus, aby som auto spojazdnil do týždňa a bude z toho aj mesiac. A to len preto, že predajca pochybí a nemá za to, aby aspoň svojou rýchlou reakciou chybu napravil.

Vec ktorú som si objednal z aktuálnej ponuky mi neprišla, ale jej náhrada od iného výrobcu v tej istej cene no bez konzultácie, či stým súhlasím.

Radiaca páka Škoda, skarede prevedenie a ani nepasovalo takze som to poslal naspet

Tovar bol doručený na 6. deň, neodpovedate ma maily!

• obchod v poriadku

Zly tovar. Hlavicu na BMW odporucam nekupovat, neoplati sa to, kedze chyba na jej konci kruzok, ktorym sa ma zacvaknut a upevnit na radiacu paku... Takze tam vobec nedrzi.. Bolo mi jasne, ze to je lacna nahrada, ale drzat by na svojom mieste mala....

Tovar je (fake vyroba) neodporúčam nesplňa kvalitu za tie peniaze dakujem v číne by som si kúpil podobný tovar za 1€

• Dodacia lehota a zly eschop

Objednaval som lebo som predpokladal ze to bude ryhcle dorucenie a aj kvalita made in germany resp. dufal som ze je to aspon priem.kvalita ale cidlo vobec nesadne do otvoru v prevodovke je prilis velke a ide tam len z tazka a na silu opracovanie chabe na cidle som predpokladal ze bude aspon zncka skv vyrazena alebo vytlacena ale nic je tam cislo po zadany do googlu vybehne najake cinske stranky s tymto cidlom takze som dal 20eur.za cidlo ktore na amazone alebo ebay mam za 3 4libry odporucam nekupovat tento snimac a radsej kupit od overeneho vyrobcu

Kupoval som plastové dvierka na palivovú nádrž auta. Ten odliatok čo mi prišiel je tak nekvalitný, že mi ho mechanik nemohol vymeniť, pretože tie plastové časti do seba nezapadali. Nemohol som už tovar vrátiť, keďže som to montoval až po cca dvoch týždňoch od dodania.

• Nesedi rozmer a tvar passat b4 2.0
    • nespravny typ cerpadla

staci VIN

• Vybavenie objednavky a dorucenie v poriadku ale kvalita tovaru velmi zla objednana suciastka vydržala "až 100km"

Reakcia obchodu Pietro eShop

to nás mrzí, asi nějaký zmetek. Každý zakoupený díl můžete u nás reklamovat.

• Nie prilis promptne vybavovanie objednavok zo strany obchodu - 3 dni odovzdavat tovar,ktory je na sklade,prepravcovi...
    • Transportna spolocnost PPL (+ DHL na slovenskej strane,kedze tovar isiel z Ceska na Slovensko) sa tiez velmi nevyznamenali.

Obchod ma dobre ceny a diel,ktory som objednal vyzera byt kvalitny.
    Avsak tyzdnova dodacia doba sa mi zda pridlha,kedze tovar mal uvedeny status "SKLADEM".

• Zly pristup dodania továru.
    • Som zneho moc sklamany

Podla mojho názoru by som neodporučil nikomu,preto že by naň tak dlho čakali na balik s dobierkou.

• výhodne ceny od ostaných eshopov
    • - klamlivé údaje na webe ohľadne dostupnosti. Skladom nezanema ze to maju skladom.

Objednaval som si alternátor na SX4 stým ze mali napisane dostupnosť:skladom.(neviem ako to mam chapat kedze v obch. podmienkach maju "Standardní dodání je 1-5 dní. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě poptávky.") Ked som potom mailoval a opytal sa na dodaciu lehotu bolo mi odovedane ze sa vypredali a ze cakaju odpoved od dodavatela. Ze sa mam ozvat na druhy den okolo 13 hod. Na druhy den mi bolo povedane ze vobec nevedia kedy budu mat alternátor. Tym padom som obj. zrusil.

Reakcia obchodu Pietro eShop

někdy se stane, že se zboží vyprodá ještě před aktualizací skladových zásob se systémem eshopu. Vždy se snažíme dodat zboží co nejdříve, někdy se to ale prostě nepodaří.

Tovar bol označený ako skladom.
    O pár dni prišiel strohý mail o zrušení objednávky, že daný tovar nieje možné doručiť.