• Výber
    • Nepodpisujú na e-maily
    • Dlhé doručenie
    • Žiadne informácie o stave objednávky

Prešiel už týždeň od objednania a ja stále neviem čo je s mojou objednávkou. Ľutujem, že som ju zaplatila dopredu.

Neodporucam

Reakcia obchodu www.pet-svet.sk

tovar sme Vám odoslali 25.10.2023 - čo je v deň Vašej objednávky.
    GLS ho doručil naspäť do nášho obchodu a to 14.11.2023, po preverení problému na GLS portáli sme zistili, že ste zadali zlú adresu. GLS vás musel kontaktovať telefonicky aj mailom. My samy sme Vás potom čo sa nám balík vrátil takisto kontaktovali mailom aj telefonicky, ale neodpovedali ste. Viac robiť sme už v tejto situácií bohužiaľ nevedeli.
    Ak máte o balík záujem vytvorte si ďalšiu objednávku a dajte si pozor na správne vyplnenie údajov.

Ďakujeme

Píšu že tovar na sklade odosielajú do 24 hodín, realita je že posielajú na tretí deň.

• Slušný výber
    • Prepravka prišla neuveriteľne špinavá a zaprášená od nejakého mastného hnedého prachu

Obchod čaká na pripísanie platby napriek platbe cez platobnú bránu

• Pred 7 dňami objednaný tovar a ešte stále nič...

Nikdy viac nebudem v tomto obchode nakupovať!

Reakcia obchodu www.pet-svet.sk

Dobry den,

prosim Vas, tovar, ktory ste si objednali bol vyznaceny ako ,,tovar na objednavku,, bol Vam s tymto oznamenim zaslany mail, na ktory ste nereagovali, Vasa recenzia je neferova a ucelova.

Dakujeme,

• Klamlivy obrázok pri kúpe produktu

• ceny nizsie ako ine e-shopy
    • 1. na stranke obchodu sa da objednat a nasledne zaplatit tovar, ktory sa na trhu dlhodobo nenachadza
    • 2. obchod ma na nedostupnost tovaru upozornil az na zaklade mojho telefonatu, kde som sa informovala, preco objednavka nie je ani po dlsom case spracovana
    • 3. dohodli sme sa na odoslani alternativneho tovaru, ktoreho odoslanie som opatovne musela telefonicky urgovat
    • 4. do dnesneho dna, t.j. 18 dni od objednania a zaplatenia mi nebol (napriek telefonickej a pisomnej urgencii) refundovany cenovy rozdiel medzi povodne objednanym a skutocne dodanym tovarom, uz som sa s tymi cca 6 eurami rozlucila...

napriek nizsim cenam mozete prist o peniaze

• Vrátila som tovar a nechcú mi vrátiť peniaze čakám už mesiac. A nič niesu ochotný somnou nič riešiť

• Tovar som mal platiť pri doručení dobierkou.Neprišla my žiadna správa že je balik na pošte len odo mňa pýtajú zaplatit za dopravu inak balík pošlú späť.Ja nič dopredu nebudem platiť,objednal som to aj z dopravou a platiť to budem pri prevzatí tovaru.

Ja som si to objednal aj z dopravou a platiť slim mal pri prevzatí.

• Tovar som objednala asi pred 2 týždňami,stále nie je doručený

Tovar neprišiel doteraz

• tovar nemali skladom

• Rozbalena krabica a neúplný tovar

tovar nedodany a popritom potvrdene dodanie

• Rýchlosť dodania
    • Nekompletná objednávka - dodané na 2x

Po prijatí objednávky sme zistili, že chýbajú spajácie prvky prepravky. Tie boli po kontaktovaní predajcu zaslané a doručené na druhý deň. A aj napriek tomu nebolie súčasťou balenia šrouby. Len plastové klipy a pánty.

• Tovar dodnes nebol dodaný

Tovar nebol dodaný. Asi po týždni som volal do obchodu a dostal som odpoveď, že tovar nemajú a že netušia kedy bude dodaný. Pritom , keď som tovar objednával mali uvedené že je skladom .
    Vôbec sa neunúvali ma informovať až keď som sám volal. Ešte že som zvolil dobierku a nie platbu vopred. Ak by vracali peniaze ako dodávaju tovar ,tak by som sa asi nedočkal.Neodporúčam!!!
    Seriózny obchodník Vám vždy oznámi ,že tovar nemá.

V prípade otázky na nesúlad obsahu balenia s dodaným tovarom ani náznak komunikácie. Odpoveď na mail neprišla ani po niekoľkých dňoch.

• Cakanim viac ako 2 tyzdne na novy el. obojok pes utiekol kedze stary sa pokazil.

Dňa 03.09.2017 som si objednal vodítko na psa,ale dostal som výživový doplnok .Po tlf rozhovore mi bol správny tovar doručený až 18.09.2017.

Objednali sme bazen pre korutnacku s mostikom na gumove uchytky a palmickou..nedorucili ani uchytky ani palmu..a o naslednom rozhovore mi pan povedal ze to bolo naspodu krabice takze to neposlal...na druhy den dorazili uchytky a palmicka ktora bola zlomena..tento obchod urcite nedoporucujem..co sa tyka stranky..chyba podrobnejsi popis k tovaru..