• Online order was easy and fast

I havent heard from the delivery company, Packeta. I only received one email stating my package was on its way and that's it. It is still seating some where and they do not notify.

• Majú vážne pekné veci. Nepoznám stránku, ktorá ponúka tak široký sortiment tejto značky ako práve peripetie.
    • Pán "na telefóne" je milý. Vie sa pekne ospravedlniť za vzniknuté problémy a pohotovo reaguje.
    • Prvá objednávka.. kopa problémov
    • 1. Pri zadávaní objednávky som mal problém so stránkou (ok to sa možno ovplyvniť nedá)
    • 2. Keď mi prišiel balíček, nachádzal sa v ňom tovar v hodnote 15% objednávky. Darčekovú poukážku som si už musel obvolať. Čo ma samozrejme stálo peniaze a čas.
    • 3. Pri objednávaní tovaru a následná platba poukážkou bola problematická (tiež pravdepodobne technická záležitosť za čo obchod vyslovene nemôže - no je to mínus nakoľko to pokazilo pocit prekvapenia z vianočného darčeku)
    • 4. Po objednaní tovaru a očakávaní - že by mal už "aj doraziť" - sa dozvieme, že ho ešte neodoslali a očakávajú platbu. My ako poctiví sme objednávku už dávno zaplatili. Následne obdržaný e-mail, že platbu zaevidovali (nehovoriac o fakte, že hneď po vykonaní platby im bolo e-mailom zaslané potvrdenie o platbe internet bankingom)
    • 5 Na druhý deň čo zaznamenali platbu sme sa dozvedeli, že objednaný tovar nemajú na sklade. Museli sme doobjednať iný, opäť stráviť nejaký ten čas na stránke.

Ako to zhrnúť.
    Pekný a široký sortiment nezvyčajne okúzľujúcej značky za "prijateľné" ceny, ktorý asi na inej stránke nenájdete (teda aspoň mne sa ešte nepodarilo). Keď voláte; v hlase počuť ochotu, a pán sa nemá problém ospravedlniť, čo v tejto dobe niekedy býva raritou. Čiže zákaznícky servis na jednotku. No celkový pocit z objednávky, čas strávený pri nákupe, svojím spôsobom pokazené vianočné prekvapenie, náš celý pocit z nákupu pokazil.

Reakcia obchodu Peripetie.sk

Vaši konstruktivní kritiku přijímáme, skutečně při realizaci Vaší objednávky došlo k několika za sebou jdoucím nestandardním pochybením, která se stát neměla. Tato pochybení reflektujeme (a reflektovali jsme před obdržením Vašeho negativního komentáře) a zároveň pracujeme na systémovém řešení těchto chyb.

Za vzniklé komplikace při realizaci Vaší objednávky se ještě jednou omlouváme

Peripetie.cz

• Predajca poskodil tovar pri baleni
    • Vysoka cena

Vážený pane Kiko,

ano, máte pravdu, dárková krabička, ve které bylo zabaleno pyžamo, Vám přišla promáčklá. My jsme se Vám omluvili a nabídli řešení vzniklé situace. Jedním z nich byl zpětný odběr zboží na naše náklady a vrácení kupní ceny (výměna nebyla možná), druhým řešením, které jste využil, byla sleva ve výši 20% na zakoupené zboží. Domníváme se, že sleva za poškozenou krabičku ve výši 20% byla dosti značná.

Za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme. Jen si ještě dovolím jednu poznámku na závěr. Ve slušné společnosti jsou vulgární urážky typu pohlavních orgánů, kterých se nám od Vás dostalo, nemístné.

Gabriela Tabero

Peripetie

• tovar mal trblietky, ktoré boli dosť výrazné, no na foto neboli vidieť vôbec, ani v texte o tovare neboli spomenuté,preto som tovar vrátila

• veľa sortimentu
    • nekontroluje tovar pred odoslaním zákazníkovi

tovar mi prišiel rozlepený

• Osobný odber som objednala na iné miesto ako mi prišiel tovar. Velké komplikácie.

Reakcia obchodu Peripetie.sk

velice se omlouváme za vzniklé komplikace, které byly způsobeny tím, že došlo ke stěhování výdejního místa v Bratislavě na jinou adresu v době mezi zadáním Vaší objednávky v našem obchodě a dodáním zboží na Uloženku v Bratislavě. Tato situace byla zcela výjimečná a již se nebude opakovat.

Peripetie.cz