• Lacné hry.

všetko prišlo v poriadku a hlavne to pasuje a funguje, sú to machri

Kúpil som použitý displej za dobrú cenu oproti novému. Keďže som ho potreboval na starší notebook tak mi nevadilo ani poškodenie od klávesnice za ktoré mi predajca znížil cenu o 5€. Displej plní svoj účel a kozmetické vady mu v tom neprekážajú. Za mňa super obchod .

• Ustretove jednanie, upozornili ma vopred, ze nahradny diel ma nedostaky a boli ochotny mi vratit peniaze. Nakolniec som si klavesnicu zobral, funguje dobre. Kupoval som pouzity diel.
    • Nakupujem aj nabuduce.
    • Ziadne

• Objednal som u nich graficku kartu ktoru nemali nikde inde na sklade.
    • V eshope vidno aktualny stav zasob
    • Dodanie v skutku expresne pondelok o 13h objednane - o 10h v BA som preberal

• Este mi aj zavolali, ci zakazka dosla v poriadku
    • Na tel ochodni chlapci

Boli problémy s web stránkou pri zadaní inej doručovacej adresy. Taktiež sa dalo objednať tovar, ktorý nakoniec nebol k dispozícii.

Pri spracovaní objednávky sa vyskytla chyba s doručovacou adresou, ktorá však bola telefonicky a emailom vyriešená k spokojnosti.

Spokojnost.

Obchod mal v ponuke tovar ktory v skutocnosti na sklade nebol a ani sa nedal objednat

• Rychle dodanie
    • Vysoke postovne
    • Keby boli lacnejsie ceny obchod by prerazil

Výborná komunikácia, tovar dorazil podľa predstáv.

Objednal som a za pár dny som dostal email ze som to zrusil pritom nie .
    Ked som im zavolal povedali ze nemajú to skladom ale na stránke doteraz je ze skladom....

• dobre

Onjednana hra doskrabana reaguju oneskorene na emaili chybu priznali ze zlihala kontrola prislub vratenia penazi zatial nedoriesene

• celkom rýchle dodanie
    • manipulácia tovaru s citom

Z dvoch objednanych hier prisla iba jedna. Bez toho aby ma o tom informovali. A bola to presne ta, kvoli ktorej som si robil objednavku u nich. Zvlastne je, ze hru maju stale v eshope ako dostupnu. Hru, ktoru mi poslali, som si mohol kupit hocikde inde a lacnejsie. Hra je sice funkcna, ale disk je v najhorsom stave v akom som kedy bazarovu hru videl. Skrkance, cmuhy, fliaciky na disku. Neviem ci sa mi ho este podari dat niekde do vykupu. Uz nikdy viac tu nenakupim. Na trhu je vela prehladnejsich a spolahlivejsich obchodov tohto typu.

• Oneskorenie odpovede

Objednal som si v predstihu hru. Po 10 dňoch 2 dni pred Vianocami mi napisali ze tu hru nemaju. Ci teda chcem zrusit objednavku?Co ine mi ostavalo dva dni pred Vianocami?

• Rýchle
    • Bez problémov
    • Trošku drahé

Som veľmi spokojná.

• tovar bol doručený v poriadku
    • rýchla doprava