tovar mi neprisiel aj ked som zan zaplatil

Tovar som zaplatil dopredu a po takmer mesiaci mi stále nedorazil. Obchod nekomunikuje telefonicky ani mailom.

• Klamlive informacie na stranke o dodacej lehote 3-5 dni
    • Ziadna komunikacia zo strany predajcu ohladom zmeny terminu dodavky

Hoci na stranke uvadzaju dodaciu lehotu 3-5 dni a do potvrdzujyceho emailu napisali expedicia 5-ty den,doteraz som tovar nedostala a ani ziadny email od predajcu. Tovar som uz zaplatila,ale o jednavku budem pravdepodobne rusit.

Tovar do dnesneho dna nebol doruceny, aj napriek tomu ze ku kazdemu produktu maju dobu dodanie 3-5 dni. Dnes je to 12ty den.

Veľmi dlho sa čaká na tovar. Doba dodania by mohla byť kratsia.

• Komunikácia a ochota komunikovať so zákazníkmi
    • Ochotní a milí personál
    • Strašne dlhá doba doručenia
    • Nie vždy majú tovar skladom aj keď je uvedené, že tovar je skladom

Objednával som parfum, no lehota doručenia sa predĺžila na 2 týždne. To je asi najväčšia nevýhoda. Kvôli dlhej lehote doručenia som objednávku zrušil. Majú ale veľmi ochotní personál, ktorý sa snažia každý problém vyriešiť.

Do 10 dni po zaplateni mi tovar neprišiel. Prišiel len tento dotaznik o spokojnosti.Odporučam ho posielat až po doručeni tovaru.

• Nekonečné čakanie na tovar, keby som nespravil chybu a nezaplatil do predu tovar už neprevezmem. V dnešnej dobe. Už nikdy viac. Vrelo neodporúčam všetkým známym.

Najhorší e-shop kde som nakupoval. Doporučujem vyhnúť sa !!!

Tovar mi do dnesneho dna nebol doruceny.

po vyše týždni sa mi vôbec neozvali , čo je s mojou objednávkou

• Objednávka vystavená 20.5, obj. som niekoľkokrát urgovala. Odpoveď náš dodávateľ nám nedodal tovar, alebo tovar príde utorok a potom znova odpoveď náš dodávateľ nám nedodal tovar a znova tovar príde v utorok/stredu. Nakoniec som objednávku žiadala stornovať. Uvidíme či mi prídu peniaze.
    • tovar mi za 11 dní od objednania a zaplatenia tovaru nebol doručený

Na stranke obchodu som našla informáciu, že tovar pri objednaní zvyčajne príde do 2 až 5 dní. Už je to 9 dní a ešte ani len nebol expedovaný. Keby som sa sama nepýtala mailom, kde je problém, ani by ma neupozornili, že tovar v potrebnom množstve nebol na sklade a tak sa čaká na dodávateľa. Aspon by som čakala automatické upozornenie o oneskorenej dodávke tovaru. Stále čakám na expedovanie tovaru. Hádam sa už čoskoro dočkám.

produkt bol dodany az 9 dni od objednavky

Dobrý deň pán Jaroslav,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za predĺžené dodanie Vašej objednávky a zároveň Vám chceme veľmi pekne poďakovať za Vaše pochopenie a trpezlivosť, že ste si na objednávku počkali. Žiaľ, mali sme omeškanie dodania od nášho dodávateľa, ktoré veríme že sa do budúcna už opakovať nebude. Urobíme preto maximum.

Tím Parfumes.sk

• komunikovali len na základe môjho telefonického dotazovania

požiadala som po 10 dňoch od zaplatenia o storno objednávky nakoľko 1 z tovarov nemali a vôbec sa neunúvali ma kontaktovať. Uvidím ,kedy mi pošlú peniaze späť.

Dobrý deň pani Erika,

veľmi sa ospravedlňujeme za túto nemilú situáciu.Veríme a urobíme všetko preto aby sa podobná situácia do budúcna už nezopakovala.

Tím Parfumes.sk

10 dní od objednávky tovar neprisiel ani som nebol kontaktovaný.

Dobrý deň pán Juraj,

veľmi sa ospravedlňujeme za omeškanie doručenia Vašej objednávky. Kolegyne sa s Vami pokúšali telefonicky skontaktovať avšak žiaľ bezúspešne,následne hneď potom Vám bol odoslaný email ohľadne omeškania Vašej objednávky. Do budúcna veríme, že pokiaľ sa rozhodnete znovu u nás nakúpiť bude všetko v poriadku a Vaša objednávka Vám bude v čas doručená.

Tím Parfumes.sk

24.4.2019 som si objednal u vas vodu po holeni paco rabane a tak tiez vodu po holeni tej istej znacky,dodnes po mne ani pes nestekol v akej pozicii je moja objednavka.som uz dost stary ale toto sa mi este nikdy v inej firme nestalo,posledny krat som si nieco u vas objednal.kazdemu budem odporucat aby sa vam zdaleka vyhybal.

Dobrý deň pán Martin,

veľmi sa ospravedlňujeme za omeškanie dodania Vašej objednávky, ktorú sme Vám nevedeli dodať v čas z dôvodu oneskoreného doručenia tovaru od nášho dodávateľa. Veríme, že do budúcna sa podobná situácia nezopakuje. Budeme robiť všetko preto.

Celé zle

Dobrý deň pán Michal,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ktorá nastala. Vašu objednávku sme Vám expedovali na Vami zvolený osobný odber na 7 deň od jej vytvorenia. Objednávku máte pripravenú na prevzatie. Veríme, že v prípade ak sa do budúcna u nás rozhodnete nakúpiť, bude Vám Vaša objednávka dodaná v čo najkratšom termíne. Urobíme preto maximum.

Tím Parfumes.sk

• Na stranke je pri produkte dodacia doba 2-3 dni. Po 10tich dnoch,ked som sa pytala,kedy mi bude balik doruceny,mi oznamili,ze tovar nie je na sklade,cakaju na dodavatela...Informovat zakaznika im asi nic nehovori.

Dobrý deň pani Lenka,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia,ktorá nastala omeškaním dodania tovaru zo strany nášho dodávateľa. Vašu objednávku sme Vám expedovali a jej doručenie môžete očakávať najneskôr do 2 pracovných dní. Veríme a urobíme preto maximum aby sa podobná situácia v budúcnosti už nezopakovala.

• Ak vam nevadi dorucenie za 2 az 3 tyzdne super obchod
    • Tovar udavany skladom sa nachadza bohvie kde....

Dobrý deň pani Anna,

veľmi nás vzniknutá situácia nastala. Žiaľ dodávateľ sa nám omeškal s dodaním tovaru a z tohto dôvodu sme Vám objednávku nevedeli dodať na čas. Môžeme Vás ubezpečiť, že do budúcna urobíme všetko preto aby sa podobná situácia už nezopakovala.