• dobrá cena
    • komunikácia minimálna
    • viem, je čas dovoleniek, ale čakala som skoršie vybavenie objednávky

• Ochota komunikovat a riesit problem, ceny

• dobré ceny

• osobný odber
    • doručenie
    • na stránke mali keratin masku skladom, žial v reály nie. volali mi že nieje dostupná, či mi možu poslať inú v tej cene

• rýchlosť, cena
    • nie sú mi žiadne známe...

Dobré ceny, rýchle dodanie

Jediné, čo ma zmiatlo bolo, že tovar som objednala na stránke Parfémy 007 a prišlo mi potvrdenie objendávky zo stránky ABC kozmetika.

• dobra cena
    • vyrozumenie,ze tovar je uz na odbernom mieste.az sa nespytam mailom,ani neviem ze je to uz suce na prevzatie :-/

moze byt...

• Kvalita tovaru
    • Neviem o nejakych

Spolahlivy. Rychly a kvalitne vyrobky.

• Pohodlie z domu
    • Vyrobok je treba poznat

Obchod je spolahlivy a seriozny

• Vyzdvihnutie na mieste mi vyhovuje, tiez je rychle dodanie.

Zhodnotiť výhody, ako aj nevýhody obchodu pokladám ešte za predčasné, bola som spokojná s dodávkou, nakúpila som v tomto obchode z dôvodu, že cena bola primeraná, tovar prišiel v poriadku a v primeranom čase

• Nízke Ceny
    • lepší opis mnohých výrobkov v ponuke v slovenčine. (účel použitia, výluky z použitia a pod.)

Zaujala ma velmi výhodná cena niektorých bežných (často používaných produktov) v ponuke

• Jediný ponúkol požadovaný parfém zn. Betty Berclay a tiež za výhodných cenových realácií.

Všetko prebehlo veľmi rýchlo, zaregistrovanie, objednanie v piatok a dodávka v podstate, ak by som bola doma tak už v stredu som ju mohla mať. Vyzdvihla som si ju na pošte nasledujúci deň. Tento spôsob - dodanie poštou som si dohodla len z dôvodu, že poštový kuriér nechce - neradi chodia do areálu priemyselného parku.

• pobočka Košice
    • slabe parkovanie pred predajnou

Odporúčam

• Ovela nizsiu cenu produktov ako ine parfumerie. Konkretne som si zakupila maskaru Collistar,ktora v nemenovanej parfumerii stoji 24€!!! A tu ma vysla na 14€ Co je uplne skvele!!!
    • Slabiny som zatial neobjavila,kedze som ho objavila pred par dnami...

ODPORUCAM!!!!

• Veľmi výhodné ceny.
    • Nezistil som.

Veľmi odporúčam.

• Rychla objednavka.
    • Ziadner

• neviem porovnať
    • neviem o žiadnych, nakoľko to bol prvý nákup

spokojnosť, až na dĺžku dodania tovaru a kuriér zavolal, až keď bol 10 minút od miesta dodania