Absolútny amaterizmus čo sa týka zabalenia tovaru. Panvica na dne krabice a na nej balík fólie. Samozrejme prišla tak, že okraj panvice bol zdeformovaný.. Na krabici síce bolo krehké, ale to nepomôže. Jednoducho zle zabalené. našťastie som si to trocha opravil, myšlienka na to, že ju budem vracať mi spôsobila zvýšenú teplotu.

Reakcia obchodu Panvice.sk

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel ať zabalíme pánvičku sebelépe, tak když dopravce postaví krabici na bok a na ni položí něco těžkého, tak se pánev zdeformuje. Hliník je prostě měkký. A dělají to tak všichni dopravci, takže výměna dopravce nepomůže. Je nám samozřejmě líto, že jste dostal pánev poškozenou a omlouvám se za to. Nicméně u nás není žádný problém vyřešit reklamaci zasláním nového zboží. Každopádně moc děkuji za Vaše dořešení. Ať Vám pánev dobře slouží. Pavel Šmíd

Ku hrncu na mlieko sľúbil predajca darček, ktorý som nedostala!!!

Reakcia obchodu Panvice.sk

Dobrý den. Tak na toto hodnocení je opravdu těžké reagovat. Nikdo z firmy neví o tom, že by nějaký dárek sliboval. V naší nabídce na e-shopu u tohoto produktu žádný slib dárku také není. A když jsem zákaznici oslovil, jaký dárek a jakou formou byl slíben, abych mohl naši případnou chybu napravit, tak jsem nedostal žádnou odpověď. Třeba se nám zákaznice ještě ozve a my to budeme moci vyřešit k její spokojenosti. Pavel Šmíd

• kvalitné produkty

• Rýchle a kvalitné dodanie tovaru
    • Nemám žiadne

Boli veľmi starostliví, poprosila som ich emailom, či mi môžu zavolať, že by som potrebovala niečo doplniť dodatočne do obj., aby som zbytočne neplatila 2x poštovné.
    Tovar prsiel v poriadku. Určite odporúčam

Rýchle vybavenie tovar bez chyby metalac vyrobky sú kvalita

• Rýchlosť dodania

• Tovar mi bol doručený poškodený obratom som ho reklamoval,obchod bol ústretový ,okamžite mi poslal nový tovar a preplatil náklady na odoslanie

Promptné vybavenie objednávky.

• Promptné vybavenie objednávky.

Maximálna spokojnosť s dodaním aj kvalitou tovaru .

Perfeknté balenie, vzorná komunikácia a expresné dodanie aj tesne pred sviatkami. Ďakujem

Doručenie objednaného tovaru bolo rýchle. Všetko prebehlo v poriadku. Tento obchod odporúčam každému.

• Kvalitný tovar,rychle dodanie,super obchod

• Rychlost komunikacia dodanie

• Rýchle vybavenie

• Príjemná komunikácia
    • Prozakaznicky prístup

Tovar mi bol riadne do 4 dní od objednania doručený.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

• Rychlosť dodania tovaru