Absolútny amaterizmus čo sa týka zabalenia tovaru. Panvica na dne krabice a na nej balík fólie. Samozrejme prišla tak, že okraj panvice bol zdeformovaný.. Na krabici síce bolo krehké, ale to nepomôže. Jednoducho zle zabalené. našťastie som si to trocha opravil, myšlienka na to, že ju budem vracať mi spôsobila zvýšenú teplotu.

Reakcia obchodu Panvice.sk

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel ať zabalíme pánvičku sebelépe, tak když dopravce postaví krabici na bok a na ni položí něco těžkého, tak se pánev zdeformuje. Hliník je prostě měkký. A dělají to tak všichni dopravci, takže výměna dopravce nepomůže. Je nám samozřejmě líto, že jste dostal pánev poškozenou a omlouvám se za to. Nicméně u nás není žádný problém vyřešit reklamaci zasláním nového zboží. Každopádně moc děkuji za Vaše dořešení. Ať Vám pánev dobře slouží. Pavel Šmíd

Obchod vyzerá byť v pohode ale tovar dorazil poškodený

Jedny hrnky prišli v danej farbe a druhé v inej ako som si objednal, alebo to bolo tak zle odfotene na stranke že vyzerali inak.

tovar mi bol dodaný poškodený. Po telefonickej reklamácií som bol odporučený reklamovať proces písomne. Dodnes som nebol spätne kontaktovaný.

• neviem posudiť. nakoľko moja objednavka bola stornovana
    • som sklamana

som sklamana, lebo neuviedli žiadny dôvod stornacie. Nemam už zaujem o obnovenie objednavky

• Nepravdivé obchodné podmienky (zverejnené OP nesúhlasia s realitou), zavádzanie o možnostiach cien za dopravu.
    • Príliš dlhá doba od objednania po odoslanie tovaru (za 7 dní by to zabalilo a odoslalo i malé dieťa), inak kuriér je OK (24 hod trvalo doručenie z ČR - perfekt).

Zlá komunikácia, pomalé dodanie, ale inak tovar je bez závad a fakt dobrý.
    Pokiaľ by mal uvedený obchod iných zamestnancov (rýchlejších) a dodržiaval zverejnené Obchodné podmienky, asi by patril k špičke vo svojom segmente, takto spadá pod priemer.....

• pre mňa už žiadne
    • podvádza

Tovar mi prišiel hneď, ale na prvý pohľad bol používaný - asi nejaký demo rendlík - nerezové uši boli opatlané, doškriabané. Na uchu rendlíka (stál 90 eur) mala byť šnúrka s pečaťou a podľa obrázkov mal byť v originálnom ochrannom balení. Pečať na uchu nebola a namiesto originálneho balenia bol rendlík obalený v igelite.
    Tento obchod absolútne sklamal moju dôveru a upevnil moje rozhodnutie nič si neobjednávať z ČR (už tretia zlá skúsenosť).
    Ako jediné pozitívum vidím to, že mi obchod obratom vrátil platbu.

Objednal som si pokrievku na panvicu, cakal som tyzden a asi po 10 dnoch mi volala pani z obchodu, ze vraj som sa z mojej adresy odstahoval, vraj jej to povedal kurier, avsak byvam na adrese 14 rokov, pracujem doma a toto bolo hole klamstvo! Neodporucam nakup ani najmenej.