Hmmmm…chcete hodnotenie keď nemám tovar hmmm

Reakcia obchodu Paketo.sk

děkujeme za zpětnou vazbu, a velmi nás mrzí Vaše hodnocení.

Pro zjištění důvodu, kde se stala chyba, jsme prošli průběh Vaší objednávky. Objednávka byla přijata 17. 1. a jako způsob platby jste si vybral metodu „Bankovní převod – zálohová faktura“. Následující den (18. 1.) jsme Vás emailem kontaktovali s informací o nedostatečném množství zboží na skladě a termínu naskladnění této položky v 5. týdnu.

V tuto chvíli tedy stále čekáme na Vaši platbu, bez které nelze objednávku odeslat a také na naskladnění chybějící položky, o které jsme Vás informovali.

V případě, že máte jakýkoliv problém s objednávkou, prosím kontaktujte náš zákaznický servis na bezplatné telefonní lince 0800 801 100 nebo emailem na [email protected], rádi Vám pomůžeme problém vyřešit.

Neschopny

Reakcia obchodu Paketo.sk

děkujeme za zpětnou vazbu, nehledě na negativní hodnocení našeho e-shopu.

Dle e-mailové komunikace jste byli v den objednávky (16. 10.) informováni, že kvůli vysoké hodnotě Vaší objednávky měníme platbu dobírkou na zálohovou fakturu, kdy zboží standardně expedujeme až po jejím zaplacení. Stejně tak tomu bylo také v minulosti u Vašich předchozích objednávek, kdy vše proběhlo bez problému.

Následně jsme Vás 18.10. informovali, že jsme naskladnili požadované množství objednaných produktů, avšak, že stále neevidujeme úhradu faktury.

Platbu jsme na účet obdrželi k dnešnímu dni, načež zboží bylo předáno k zabalení a následné expedici.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Tým Paketo

Tovar zatiaľ nedorazil a zrejme ani nedorazí.
    Faktúru som nemohol preplatiť prevodom. Platba je na český účet a predpokladám , že preto mi systém nedá možnosť zadať variabilný symbol.

Reakcia obchodu Paketo.sk

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. V případě platby na fakturu expedujeme zboží až po připsání peněz na náš účet.
    Jsme česká firma, takže pokud ve Vašem bankovnictví nemáte povolené zahraniční platby, platba převodem bohužel nebude fungovat. Rádi Vám však vyjdeme vstříc a pokud budete mít zájem, změníme Vám způsob platby na dobírku. :)

V případě zájmu o změnu způsobu platby prosím kontaktujte náš zákaznický servis na e-mail: [email protected].

Hezký den,

Tým Paketo

• Vysoké náklady pre doručenie

Reakcia obchodu Paketo.sk

vážíme si Vašeho hodnocení a mrzí nás Vaše nespokojenost. Cena dopravy je závislá na neustále se zvyšujících cenách dopravních společností a s tím my bohužel nic nemůžeme udělat.

Paketo.sk

Zmena ceny pri konečnom výsledku!!!

Reakcia obchodu Paketo.sk

velmi nás mrzí Vaše hodnocení. Pro zjištění důvodu Vaší nespokojenosti jsme se podívali na průběh objednávky, ale bohužel jsme v procesu zpracování Vámi odeslané objednávky nenašli změnu v ceně objednávky - tedy Vámi potvrzená částka v objednávce byla i vystavena na všech potřebných dokladech.

• Drahá doprava

Reakcia obchodu Paketo.sk

velmi nás mrzí Vaše reakce. Pro zjištění důvodu Vaší nespokojenosti jsme se podívali na průběh Vaší objednávky a zjistili jsme, že se Vám nepodařilo objednávku zaplatit kartou. Kolegyně ze zákaznického centra se Vás snažily kontaktovat telefonicky i emailem, aby s Vámi dojednali jiný způsob platby. Bohužel jste jak na telefonický, tak emailový kontakt nereagovala a proto nemohla být objednávka expedována.

Paketo team

• 8
    • KrAbice sa zlozito stavaju
    • Vyzerato hrozne

V inom obchode su lepsie skladatelne krabice

Reakcia obchodu Paketo.sk

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Co se týče skládání krabici, je možné využít našich 3D video návodů, které jsou zveřejněny na e-shopu https://www.paketo.sk/3d-navody-pre-jednoduchsie-skladanie-krabic/.

Pokud jste nespokojeni s kvalitou výrobků, můžete využít práva na reklamaci. Stačí, když zašlete fotografie výrobků s popisem vady na email [email protected] a náš zákaznický servis se bude touto reklamací zabývat.

S pozdravem

Paketo tým

5 krabíc je poškodených nepoužiteľný ch ako môžte takto zasielať tovar ktorý je vopred zaplatený čiže už nie je Váš. Hlavne že je zaplateny a teraz sa mám s Vami naťahovať. Mala som na ceste rozobrať paletu a kontrolovať. Výborná reklama prajem Vám veľa úspechov.

Reakcia obchodu Paketo.sk

kvalitný tovar a spokojnosť zákazníka je pre nás prioritou. Krabice sú dôkladne kontrolované. V prípade, že zákazník s tovarom nie je spokojný, má možnosť tovar reklamovať alebo do 14 dní vrátiť bez udania dôvodov. Bohužiaľ vo Vašom prípade sme neboli kontaktovaní, a preto sme nemohli vzniknutú situáciu riešiť. V prípade nekvalitných kusov by sme Vám obratom zaslali nové.

Váš tím Paketo.sk

• neviem
    • nic neobjednate a poslu vam mail z cislom objednavky

nula bodov

• široká ponuka produktov.
    • nezrozummiteľné komunikovanie ceny pri produktoch. balenie produktov je veľmi neprofesionálne.kuriér/doručovateľ nepríjemný a podráždený.

• zaujimavy tovar
    • draha doprava

Zaujimavy tovar

• OBJEDNANE CEZ I-SHOP - TOVAR OZNAČENY AKO SKLADOM OBJEDNAVKU PO TELEFONICKEJ URGENCII NENAŠLI V SYSTEME - DODACIA LEHOTA MALA BEŽAT ODZNOVU - NEDODRŽANA. SKLAD V CZ - ZLA LOGISTIKA

Vážený zákazník,
    dodacie termíny tovaru, ktorý je skladom nájdete vždy v žltom rámčeku pod konkrétnym tovarom. Pokiaľ dôjde k predĺženiu dodacej lehoty, zákazník je vždy včas informovaný a má možnosť objednávku zrušiť.
    Ďakujeme za názor.

Váš tím Paketo.sk

• ja som si objednala oi krabice na 4 vína papierové a nezdajú sa mi kvalitné, čo z e-shopu nie je vidno

doprava 12 euro za 55 eurovy nakup nie je v pohode, je to moja chyba, že som si to nezvážila

Reakcia obchodu Paketo.sk

Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s krabičkami na víno​​. Záleží vždy na správnom zložení krabičky. Kažýdopádně máte vždy možnosť na vrátenie alebo výmenu tovaru.Váš tím Paketo.sk