• neviem
    • ponuka a pyta peniaze za tovar, ktory nema na sklade a nevie ho ani dorucit, odpoveda na maily neskoro.. sice mi ponukli na dalsi nakup zlavu ako ospravedlnenie, ale nevyuzijem. tovar, ktory nemaju a nevedia zabezpecit maju stale v ponuke..naco?? aby niekto poslal peniaze dopredu a potom sa ich domahal? alebo naco?

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vaše pripomienky. Občas sa stane, najmä pri tovare v akcii alebo ak platba od zákazníka príde s mnohadenním oneskorením, že sa občas niečo vypredá. ALe klientmi kontaktujeme prakticky ihneď po vytvorení objednávky a taktiež aj v prípade, že hrozí riziko vypredania. Sme outletový obchod a pracujeme často s doprodávanými zásobami.
    Využitie alebo nevyužitia zľavy, ktorú sme Vám poskytli na ďalší nákup je samozrejme na Vás. My sa snažíme klientom vyjsť maximálne v ústrety a vždy nájsť nejaké riešenie.

outlet oblecenie

Neférový prístup obchodu. Pri telefonickom rozhovore tvrdia, že tovar odoslali a budem ho mať v pondelok a na to mi v utorok príde mail, že si ešte len teraz prebral kuriér .... tovar sa nedá u nich objednať na dobrierku, takže oni už svoje peniaze majú a kašlú na to, či ich zákazník bude mať v čas ....

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vaše pripomienky. A ešte raz sa moc ospravedlňujeme za fatálne zlyhanie našej kuriérskej služby, ktorá nám stratila celú zásielku balíkov. Vašu dôveru a zrejme ani dôveru ďalších dotknutých klientov späť nezískame a veľmi nás vzniknutá situácia mrzí. Z toho dôvodu sme nadviazali spoluprácu s iným dopravcom a sme presvedčení, že sa podobná situácia nebude už nikdy opakovať.

outlet oblecenie

• Peniaze som vyplatila okamžite, tovar neodoslali /nie je na sklade/ a už 2 týždne čakám na vrátenie peňazí. Myslím, že to nie je dobré jednanie hlavne pred Vianocami.

outlet oblecenie

neodporúčam - tovar nedodaný peniaze zaplatené predom zatiaľ nevrátené (už 10 dní a nič)

• Ziadne vyhody
    • Velmi dlho sa caka na tovar.Ja uz cakam skoro dva tyzdne a stale nic.Hlavne ze je vyplateny.

Moj nazor?Nakupovala som tu prvy a podledny krat.

outlet oblecenie

• cena, tovar, ktorý sa inde nepredáva
    • platba vopred, dlhá dodacia lehota

uvidím ako dlho ešte budem musieť čakať... 1 tovar z dvoch objednaných už nebolo možné dodať, takže mi ponúkli novú objednávku, resp. že peniaze mi vrátia až po dodaní časti objednávky. Zbytočne mi zadržiavajú peniaze za tovar, ktorý mi nedodajú. To hodnotím negatívne. Aj to, že tovar nie je už dostupný mi oznámili až po 3 dňoch.

• prehľadnosť, dobre ceny, akcie, zľavy
    • dlha dodacia doba,slaba komunikacia so zákazníkom

ak Vás nenaháňa lehota dodania tak ano, ale ak chcete mať tovar skoro doma-zabudnite

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vašu recenziu a sme radi, že ste s nami a naším tovarom spokojný.
    Tiež ďakujeme za Vaše pripomienky.

Dlhšie dodacie doby sme si vedomí, je daná tým, že tovar vozíme rovno zo skladov v zahraničí, aby sme mohli pružne reagovať na dopyt. Na túto skutočnosť na našich stránkach upozorňujeme a dodaciu lehotu uvádzame pri každom produkte.
    Čo sa týka komunikácie, snažíme sa vždy obratom reagovať na emaily, máte hot linku, kde sme Vám k dispozícii denne, stačí nás len prezvoniť, voláme klientom naspäť.

• Tovar za dobrú cenu.
    • Komunikáciu.

Tovar,ktorý som si objednala, im prišiel v zlom stave a preto som mala na výber-vrátenie peňazí alebo výber iného tovaru (s 5 % zľavou), čo bolo pred dvomi dňami. Vybrali sme teda iný tovar,ale doposiaľ sa mi nikto neozval ako mám postupovať. Z tohto hľadiska sa mi priebeh obchodu nepáči. Na odpovede od nich si človek počká.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Komunikácia prebieha standarne vo forme automatických odpovedí v prípade stadardního priebehu objednávky a ak sa stane niečo výnimočné (ako vo Vašom prípade) alebo máte dotaz, potom Vás naši pracovníci kontaktujú emailom alebo telefonicky.

outlet oblecenie

• - nizke ceny /ale pravdepodobne na ukor kvality a komplikovanej reklamacie/
    • - dlha dodacia lehota
    • - povinnost platby vopred
    • - az po zaplateni sa zakaznik dozvie, ci mu bude tovar doruceny
    • - obchod nema prehlad o tovare, ktory ponuka...

- vzhladom na nizke ceny, sme tu naraz nakupili viaceri /vysoke postovne/
    - obchod po zaplateni oznamil, ze jeden tovar nema
    - ostatny tovar nedodal ani po 7 dnoch
    - svoju neschopnost sa obchod snazi maskovat roznymi zlavami /10% za chybajuci tovar, 10% za kladnu recenziu na Heureka.sk atd/
    - po zruseni objednavky obchod obratom vratil peniaze
    - nakupil som tu prvy a posledny krat
    - aj ked som tovar nikdy nevidel, nedoporucujem tu nakupovat

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vašu recenzi.Jsme outletový obchod a na možnosť dopredaní jednotlivých kusov tovaru, najmä pri tovare vo výrodeji výslovne upozorňujeme. Bohužiaľ sa to stalo práve vo Vašom prípade.
    Poštovné je 4 EUR pri zásielkach do hodnoty 200 EUR.

outlet oblecenie

Som veľmi nespokojná.... tovar mám zakúpený už 15. deň a doteraz mi nebol doručený a pritom v emaily mi bolo napísané po objednaní, že čakacia doba je sedem dní ale vyplatiť som ho musela hneď pri objednávaní.... Takže ja vec, ktorú som objednala nemám, ale oni peniaze áno ...

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vašu recenzi.Vaše objednávka bola vytvorená 10/12, spracovaná 11/12 a od nás odoslaná 19/12.

Outlet Oblecenie

• Platby dopredu.
    • Vypredaný tovar.

Kto má čas sledovať maily, riešiť, čo si objednať iné, nech skúsi.

• nízke ceny
    • neúmerne dlhá dodacia doba
    • výlučne platba vopred
    • minimálna komunikácia so zákazníkom o priebehu vybavovania objednávky - určenia presného termínu dodania tovaru

zatiaľ hodnotím nákup v tomto obchode ako rizikový, tovar mi po viac ako 12 dňoch nedodali ani po platbe vopred, stále naň čakám, začínam mať obavy o dôveryhodnosti obchodu

• to co je v ponuka nie je v skutocnosti k dizpozicii
  • Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Najprv niektore objednane polozky vobec nemali na sklade. V baliku nebol dodany pocek, ktory bol fakturovany. Platila som vopred za vsetky polozky a dodnes nevratili preplatok. Nikto nereaguje na reklamaciu.

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

vybavenie reklamácie a vratky peňazí komplikovala skutočnosť, že pôvodne ste reklamovali úplne iný kus.
    Po upresnení chýbajúceho produktu a prevedenie čiastočné inventúry som klientke dali za pravdu a dnes už sú pohľadávky vybavené k jej spokojnosti.

Outlet oblecenie

• -dodacie podmienky su zle
    • -platim vopred a nikto ma ani neinformuje,kde je moj tovar, pritom uz ubehlo 19 dni a stale neviem, ci vobec uvidim tovar alebo aspon moje peniaze

Obchod neodporucam, po objednani a zaplateni 10.4 2014 mi prisiel mail, ze do 7 dni mi bude doruceny tovar, ak to bude 14 dni, tak ma budu informovat. Dnes je to 19 dni, nemam ani tovar, na moje maily mi nikto ani neodpovedal a telefon uvedeny na stranke je vypnuty, takze neviem, ci tovar este pride, alebo ci mi vobec vratia moje peniaze. Na to, ze sa musi platit vopred, by mal zakaznik mat moznost aspon sledovat zasielku alebo by mu mal kupujuci aspon odpovedat na mail, ze kde je zasielka a kedy bude dorucena.

ďakujeme za Vašu recenziu.
    Dĺžka spracovanie objednávky sa odvíja od toho, že tovar vozíme zo zahraničia a túto informáciu uvádzame na stránkach ai priamo u každého výrobku. Preto si môžeme dovoliť aj tak skvelé ceny. Ohľadom stavu objednávky informujeme priebežne alebo na dotaz klienta.

outlet oblecenie

• žiadne, oblečenie je to isté čo v iných web shopoch
    • nenašla som žiadne

nech si to každý vyskúša na vlastnej koži a urobí si o tom vlastný názor. Ak zaplatíte vopred za tovar a neviete sa dopracovať ani k peniazom ani k tovaru tak čo mám k tomu viac dodať

• ziadne
    • tovar, ktory som objednavala pred 14timi dnami (18.3.2014) mi este stale nebol doruceny... tovar ktory som v ten isty den objednavala z ČÍNY mi uz bol doruceny!!

Dobrý deň ,

ďakujeme za Vašu recezi , bohužiaľ došlo k úplne vynimočné situácii s dodávkou a preto sme kontaktovali všetkých klientov , ktorých sa to týka a situáciu s nimi riešime .

Outlet oblecenie

• MIESTO OBJEDNANAJ FARBY SOM DOSTALA INU.

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

velmi ďakujeme za Vašu recenziu. Ak nie ste s tovarom spokojná, máte možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní.

outlet oblecenie

• prakticky ziadny popis produktu, co je uplne nezmyselne nakolko je to najdolezitejsi faktor pri nakupovani cez internet

Reakcia obchodu Outlet oblecenie

ďakujeme za Vašu recenziu a podnet ke zlepšenie. Popisky v súčasnej dobe nie je technicky možné vylepšiť, ale ponúkame telefonickú a emailovú podporu pre klientov 24/7. A tiež sme nedávno zlepšil kvalitu a veľkosť fotografií, pretože tie sú možno ešte viac vypovedajúce ako slovný popis.