Tovar nebol dodaný

• Ešte nevrátili peniaze z odstúpenia

Poslal som odstúpenie objednávky nebol mi potvrdený mail ani že tovar dostali spať ,

A nekúpil som ponožky ale sandále a peniaze som tiež zatiaľ nedostal.

I placed an order on January 31, it charged me 313 EUR on my Visa credit card. However they didn't ship the items. I want my money back!

• Tovar vyobrazený na stránke nemali
  • Bolo mi oznámené.že bunda ktorú som si objednala a bola v eshope ako dostupná nie je na sklade.

• nespolahlivost

objednany tovar na sklade nedorazil ani po 8 dnoch

• Zla komunikacia a neinformovanosť o priebehu objednavky.

Objednal som tovar kt. mali "skladom" na webe, no potom mi volali, že tovar si objednal niekto iný a že mám smolu. Celé zle.

• Predávajúci sú odborníci vo svojom odbore. Vedia poradiť podľa vlastných skúseností.

• Ponúkajú, čo nemajú a sľubujú o 2 mesiace a naďalej varič na stránkach ponúkajú

• slabá komunikácia, zmätok v objednávkach

Objednal som si tovar 6.3.. Tovar zatiaľ stále nedorazil. Je pravda, že obchod zavolal, že tovar nemá na sklade, že bude týždeň meškať. Potom sa obchod odmlčal. Keď som tovar urgoval, oznámili mi, že omylom zaradili objednávku medzi vybavené a že ju musia znovu zaradiť. Takže čakám...

22.10.2017 som objednal bundu Jack Wolfskin TROPOSPHERE DF O2+ INS JACKET M black. Rešpektoval som podmienku, že tovar bude dodaný z externého skladu s približným termínom dodania 26.10.2017, avšak na moje prekvapenie obdržal som telefonát z predajne (kde som tovar nechal doručiť) v ktorom ma informovali, že dodanie môže trvať až dva týždne. Dnes, 3.11.2017, som pre istotu zavolal do predajne a informoval sa na stav mojej objednávky, povedali mi, že tovar síce dostali ale moja bunda medzi tovarom nie je. Ten istý deň na moju žiadosť mi zavolali a potvrdili, že bunda je na externom sklade a zabudli ju poslať a že najskôr mi dodajú bundu až 9.11.2017!!!!!
    Musím dodať, že v predajni zrejme robili čo mohli ale kvôli nejakému ..ementovi na externom sklade nedodajú tovar to sa mi ani nesnívalo.
    Takže termín dodania tovaru na stránke outdormanie je naozaj LEN ORIENTAČNÝ.
    NIKDY VÍCE HUDY SPORT!!!!

• Nemusis ist do kamennej predajne
    • Tovar moze dojst nie celkom ok.

Obchod fajn ale drahsie veci by som si nekupoval

• nepravdive informacie na E-shope

overte si ci akciovy tovar v eshope vobec maju a ponukaju za uvedenu cenu..

• veľký výber, podľa internetovej stránky, ale v skutočnosti tovar nemáte
    • propagácia na internete a skutočnosť v obchode sú dve rozdielne veci

neodporúčam pozrieť ani stránku..........je tu viac internetových predajcov, na ktorých sa dá spoľahnúť