• na objednávku ani neodpovedali.

• Arogancia, neochota komunikovat cez email, zrusenie objednavky bez udania akehokolvek dovodu a informovania zakaznika o zruseni, nemoznost sa telefonicky spojit s tymto eshopom nakolko cislo je nedostupne.

Takuto aroganciu zo strany eshopu som este nezazil. Nielen ze som cakal na dorucenie objednavky, emailom som sa snazil dostat odpovede preco mi tovar stale nebol doruceny ale ziadna komunikacia z ich strany a dokonca mi zrusili objednavku bez udania akehokolvek dovodu (pritom tovar som videl na sklade podla ich webu) a dokonca ani telefonicky nie je mozne kontaktovat dany obchod, lebo cislo ktore maju uvedene na svojom webe je stale nedostupne. Vobec neodporucam tento obchod.

• Som veľmi sklamaná, nakoľko mi do dnešného dňa neprišlo potvrdenie objednávky a ani tovar
    • Doručuje zásielky a nekontaktuje zákazníka

Neviem aké skúsenosti majú zákazníci, ale ja som sklamaná

• Ziadne
    • Nulova komunikacia

Neodporucam

• nekomunikuje

neodporúčam

• rýchlost dodania

odporúčam

• veľmi slabá komunikácia so zákazníkom, zle zvolená dopravná spoločnosť

cenovo veľmi dobrý, no na úkor nej, nie ideálna kvalita komunikácie so zákazníkom

pri nakupe tovaru prevodom si kurier odomna vypital este dalsiu platbu takze som musel tovar zaplatit 2x. neprijemnost

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Dobrý deň, nepríjemnosť nás mrzí - naša chyba. Platbu sme Vám vrátili do 24h ako sme sľúbili. Ospravedlňujeme sa.

• ZIADNE !!!
    • ZIADNA KOMUNIKACIA A ZDA SA,ZE STRANKA JE FAKE.

NEKUPOVAT, USETRITE SI CAS A KOPEC NERVOV, NIKDY NEPLATTE DOPREDU, ABY STE NEBOLI NEMILO PREKVAPENI.
    ZIADNA ODPOVED NA MAILY, KONTAKTNE CISLO JE STALE VYPNUTE !!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Dobrý deň, na Vašu objednávku v ktorej boli nulové položky (chyba nášho systému - nepredávame tovar za 0 Eur) sme reagovali mailom, kde sme Vám oznámili, že danú objednávku nebudeme realizovať nakoľko sa jedná o chybu. Nebola Vám vystavená ani zálohová faktúra, preto sa domnievame, že sa jedná o FAKE recenziu od konkurencie. Takéto praktiky nás mrzia.

• Rychlost dodania
    • Nezistila som ziadne

Mozem len doporucit

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Ďakujeme za odporučenie. :)

• eshop vyzeral dobre
    • potreboval som co najskor 2taburetky, mali ich mat skladom uz je to 2tyzne co som objednal, zaplatil dopredu a nic neodpisuju nekomunikuju, ani ked som objednavku stornoval a ziadal o vratenie penazi...
    • neodporucam

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Dobrý deň, bohužiaľ skladom bola iba jedna taburetka a Vašu platbu sme neevidovali. Po prekontrolovaní a zaslaní Vašeho potvrdenia sme Vám platbu vrátili.

• Širolý sortiment
    • Prijateľná cena
    • Lacnejšia doprava ako konkurencia.

Kto hľadá nábytok za rozumnú cenu, tu ho najde.

• Nepostrehla som ziadnu vyhodu
    • Moja objednavka nebola vybavena, nikto mi na nu neodpisal a neposlal fakturu

Nikto z onlinenabytku so mnou nekomunikoval a moja objednavka nebola vybavena

• -ochota a pružnosť pri objednávaní
    • - hľadal som Vás na web - e, až na niektoré info je na úrovni
    • -vzhľadom na môj zdravotný stav a moje nadrozmery, mi stolička nesedí, bola úzka, aj keď som nato upozorňoval pri objednávaní, daroval som ju vnukovi, nech má aspoň on radosť

určite to odporučím, len tie údaje jasne treba určiť, aby neboli potom zbytočné problémy, lebo žiaľ aj takých nadmerných ľudí, ako som aj ja, je dosť, a s nákupom je skoro všade problém. Mám v pláne kupovať ešte nejaké veci aj z Vášho sortimentu, ale asi treba to vidieť a odskúšať, všetko nemôžem darovať z toho švajčiarskeho dôchodku.
    Pozdravujem Vás Molnár

Reakcia obchodu Onlinenabytok.sk

Ďakujeme za Váš nákup v našom obchode.

Na informáciach popracujeme a Vaše námety zapracujeme :)

• Super cena, dorucenie vramci SR zadara.
    • Pri tovare bolo napisane dorucenie do 3-6tyzdnov (predpokladam ze asi chyba) tovar mi bol doruceny do 7pracovnych dni co velmi ocenujem akurat mi mohli poslat mail ze uz bol vyskladneny lebo som nebol v tom case 2tyzdne doma.

Ak pocitam ze doprava zadara v SR tak bezkonkurencny obchod uspora oproti kamennemu 60%, velky vyber tovaru , komunikacia na urovni.

Urcite ked budem nieco najblizsie potrebovat pojdem rovno sem.

• prehľadosť, množstvo tovaru
    • nemám zatiaľ

To čo hľadáš určite nájdeš.

som spokojná, seriozna firma

• Žiadné

Radšej si vybrať iný obchod

• jednoduchost a spolahlivost

odporučam

• Dobry pomer uzitna hodnota/cena a dodaci termin.
    • nevieme zatial posudit

S tym co sme kupovali sme spokojni vratane komunikacie obchodu. :-)