tovar je iný ako na obrázku

• Prišiel otvorený balík, na obrázku vyzerala obliečka krajšie

• pekna stranka, rychle dodanie, oznamenie o doruceni
    • Tovar sice dosiel ale na detskej plachte bola dierka,ktora bola zasita ručne. Toto sa moze stat iba na Slovensku. Nezaslala som to spat, pretoze som ju vyprala a az ked som ju skladala po vysuseni som si to vsimla. 7 eur som este videla. Inak dodanie a vybavenie boli rychle.

• Vôbec žiadna ochota komunikovať.
    • Neodpovedanie na e-maily.
    • Stránka má v sebe závažné chyby, napr. nedá sa vybrať platba vopred, aj keď v obchodných podmienkach je napísané, že takú možnosť ponúka.

Viacej by som už nenakupovala. Nemohla som si zvoliť platbu, hneď mi bola pridelená platba na dobierku, keď som to chcela zrušiť a dohodnúť sa, na dva maily mi nebolo odpovedané. Maily neboli ani v spame ani v koši ani v reklamách. Proste mi neodpovedali. Tovar bol ok.

• Dobra cena a vyber.
    • Tovar dosiel poskodeny. Pisala som email aj s fitkami a nikto sa neozval.

Dobra cena...zla kvalita

• Niesom spokojná s kvalitou nakúpeného tovaru. Podušky sa hneď preležali a plachty sú krátke.

Neodporucam tento obchod ostatnym.Latka je nekvalitna a po vyprani pustilo farbu.

Objednávku som uskutočnil na dvakrát.Jednalo sa o posteľné obliečky. Prvýkrát mi došli obliečky s priečnym pruhom, čo esteticky nepôsobilo veľmi vkusne. Keďže som potreboval obliečky na dvojlôžko, pristúpil som i k druhej objednávke rovnakého tovaru. Boli mi však zaslané obliečky s pozdĺžnym pruhom ! Momentálne som bol nútený objednať obliečky znova, aby som dosiahol druhú sadu obliečok s pozdĺžnym pruhom ! Očakával by som teda, aby vaša firma túto skutočnosť nejakým ústretovým gestom voči mne, ako zákazníkovi prejavila. S pozdravom Likavec Dušan

• Nekomunikuje so zakaznikom

slabe

• rychle dodanie
    • zavadzajuce informacie o produktoch (bavlna deluxe bola nakoniec len bavlna a navyse velmi nekvalitna - nedaju sa vyzehlit)
    • ziadna odozva na mail, ktorý som im posielala

neodporucam, zla kvalita, flak na navlecke, zla komunikacia s obchodom

Dobrý deń
    Ďakujeme za hodnotenie , nie sú to zavádzajúce informácie , kaźdú 100% bavlnu , ktorá nemá nežehlivú úpravu treba žehliť , a ľahšie sa žehli iba bavlna miešaná s polyesterom .
    Na túto bavlnu mame aj certifikát a patrí medzi veľmi kvalitnú bavlnu, nie je to iba bavlna , ja osobne pouźívam iba tuto a som s ňou veľmi spokojná ,
    Je nám ľúto, že Vám nikto neodpovedal na mail , ale ja osobne som prechádzala všetky maily a nenašla som , mail na ktorý nebola odozva.
    Ak nieste s výrobkom spokojná môžete ho vrátiť, aj keď ste prádlo vyprala a mi Vám vrátime peniaze. s pozdravom a prianím krásneho dňa Cicmanová

• pohotvý nákup
    • kvalita bavlna de lux - nespĺňa názov - je veľmi krčivý materiál

Dobrý deń
    Ďakujeme za hodnotenie.
    Je nám ľúto ,že si myslite že100% bavlnu netreba žehliť, ľahšie sa žehlí , len bavlna miešaná s polyesterom s latkami pracujeme 20 rokov a táto patrí medzi najkvalitnejšiu.
    S pozdravom Cicmanová

• objednala som si tmavú farbu a prišla mi bledá

• nákup bez zaslania faktúry, tovar zaslaný v poškodenom obale

• komunikácia

• Podvod zo strany predavajuceho absolutne nekvalitný material plus flaky po celom materialy..Horšie ako od číňana..

Určite nekupovať ak máte záujem o kvalitný výrobok..

Reakcia obchodu Obliečky EMI

Ešte sa nám nestalo, aby sme mali na plachte "fleky", všetky plachty viackrát konktrolujeme pri vystrihovaní materiálu, šití, skladaní/ balení...Materiál plachty je úplet zo 100% bavlny so silou textových priadzi až 18,5/18,5 o/u a gramážou až 130 m2. Cenu 12,9 € za predĺžený rozmer 100X220 pokladáme za viac ako férovú. V mnohých obchodoch sú menej kvalitne plachty za rovnakú cenu alebo vyššiu. Predávame z tohto materiálu plachty už vyše 15 rokov, vyrobili sme ich desaťtisíce kusov, je to najžiadanejší materiál na plachty a takúto reakciu sme dostali naozaj prvý krát a veľmi nás zaskočila. Naopak takmer každý zákazník chváli kvalitu tohto materiálu. Ihneď po Vašom podnete, sme Vám vrátili peniaze späť a poslali kuriéra, aby nám doniesol danú plachtu. Keď sa daná plachta vráti, vytvoríme fotodokumentáciu a budeme sa tým zaoberať aj na našom blogu. Každopádne sa Vám hlboko ospravelňujeme a verime, že s ďalšími 4 produktmi, ktoré ste si objednal a budete spokojný. Spokojný zákazník je u nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za toto hodnotenie, pretože vďaka nemu sa dokážeme zlepšiť. Naším heslom je: Náš najhorší zákazník je nás najlepší priateľ a náš najlepší zákazník je náš partner. Keď sme Vás nepresvedčili daným produktom, tak verím, že Vás presvedčíme ostatnými produktmi kt. ste si objednal, kvalitným po záručným servisom a stanete sa naším dlhodobým partnerom. Ďakujeme.

Doplnenie:
    Autorovi tohto hodnotenia sme poslali v deň sťažnosti peniaze späť a kuriéra, aby sme mohli tuto údajne našu prvú "nekvalitnú plachtu" vidieť. Zákazník peniaze zinkasoval a odmietol dať kuriérovi plachtu, pri pokuse o dohodnutie druhého prebratia plachty kuriérom, vystupoval arogantne, že mu už nemáme volať. Preto nemôžme vyhotoviť sľúbenú fotodokumentáciu našej prvej "nekvalitnej plachty". "Zákazník" peniaze prijal v deň sťažnosti, ale tovar odmieta vrátiť. Niektorý ľudia dokážu zneužívať prozakaznícky prístup a preto už budeme peniaze posielať späť až po prevzatí kuriérom.

• Nestiahnutie tovaru z web stranky ked nie je na sklade

dobra komunikacia s obchodom,napriek web,nedostatkom

Reakcia obchodu Obliečky EMI

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme, ale nezvládli sme predvianočný nárast počtu objednávok. Už sme spravili opatrenia, aby sa to neopakovalo. Veríme, že ste s tovarom spokojná :)

obchod slubuje postovne zdarma a dodavka do 48 hodín. Tovar som ani po 13 dnoch nedostala. Neda sa s obchodom spojit ani telefonicky. Mailom info neposlali. Takto si naozaj sluzby nepredstavujem.