Náčrtník A3 a 10ks hárkov formátu A2 ste dodali špinavé a pokrčené, takže sa nedajú vobec použiť. Boli to zbytočne vzhodené peniaze.
    Boty boli dodané v poriadku.
    Na zásielku som čakala dlho a nakoniec v nej neboli prstové farby, hoci v potvrdenej objednávke boli účtované.

nefungovala im platobná brána, a napriek tomu že deklarovali dopravu aj platbu zadarmo za obe si naúčtovali poplatok

• Je to už druhý týždeň a tovar stále nedorazil.

• Jednanie.

Už pri vytvorení objednávky som žiadal, aby mi podľa platnej legislatívy ako firme vystavili faktúru bez DPH. Poslali emailom faktúru s DPH a zároveň odoslali objednaný tovar. Prišla mi od nich odpoveď, že čiastku DPH mi potom pošlú na môj účet. Upozornil som ich, že k tomu mi musia vystaviť dobropis. Prišla odpoveď, že k tomu potrebujú číslo môjho účtu. Poslal som im číslo účtu, ale dobropis neposlali ani po 36 hodinách. Tovar som neprevzal. Nakúpil som u inej firmy.

prezentovaný vzor se nezhodoval s dodaným tovarem měl jinou podrážku

Sklamanie. Tu už nič neobjednám. Obchod nekomunikuje so zákazníkom okrem správy o odoslaní tovaru. Zásielku som neprevzala nakoľko nebola úplná a preto už nerentabilné drahé poštovné. Chýbajúci tovar bol v ponuke obchodu "na sklade". Že tento tovar obchod v skutočnosti nemá som sa dozvedela až keď mi bola odoslaná neúplná objednávka a tak som ju nemala možnosť pred odoslaním ani zamietnuť. Na moje maily žiadne odpovede.

• komunikácia!!!!

Tovar, kt. bol údajne skladom som objednala 5. dec.2019, v ten istý deň bola objednávka potvrdená, do 12.dec.2019 žiadna komunikácia. Na e-mail neodpovedali, tak som im zavolala a prosila, aby ma informovali o dostupnosti obj. tovaru. Pani pri telefone mi dosť arogantne povedala, že mám pochopiť, že ich dodávateľ sa ešte neozval, bla, bla, bla... nakoniec mi povedali, že budúci deň po naskladnení bude tovar expedovaný, a po 15:00 hod. sa mám pozrieť na maily, lebo o exp. budem informovaná mailom. (Záhada: odkiaľ vedeli,že bude naskladnený, keď sa im dodávateľ neozval?) Odvtedy nič. Nechápem, prečo nemôžu úprimne povedať, že tovar nevedia dodať, prečo majú pri tovare napísané skladom, a prečo im 10 dní nestačí, aby ma informovali o nedostupnosti. Napísala som mail, aby moju obj. stornovali. Neviem,či vôbec reagujú na to. Veľké sklamanie.

najprv mi ta ochechule Mikeskova oznamila ze jeden druh tricka nemaju ale ostatne uz ma nachystane, tak sem ho zmenil a upozornil ze objednavkovy system mi divne vypocital uterni slevu a neodpocital cenu dopravy a od tej doby bol koniec komunikacie ze strany obchodu, by sem kazdemu doprucil prepocitat si zlavy v systemu obchodu, pravdepodobne zamerne maju zle nastavene tak aby jakoze ste dostali zlavu ale v skutocnosti ziadnu nedostanete! a mozno ani vasu objednavku nezrealizuju tak jak tu moju, som nakonec musel objednat a kupit u druheho dodavatela! a to sem tam aj 3x musel volat a stejne ta .... mikeskova mala na haku moju objednavku!

• Veľký vyber
    • Arogantná, neochotná pracovníčka na telefóne.

Tovar prišiel neskoro. Prišiel bez daňového dokladu. Vo svojom účte je stále tovar (ktorý už chvála bohu dosiel) vedený ako spracováva sa. Je viac toho čo by som vedel napísať, ale zbytočne je vypisovať keď sa aj tak nič nezmení.

• zlá komunikácia, neskoro reagujú.

• Neviem posúdiť, tovar mi ešte neprišiel..

Tovar bol pisany ze je na sklade po 1 telefonate sa prestriedali asi 4 ludia nakoniec my bolo povedane ze tovar je objednany bude naskladneny 22.8.2018 tak som cakala, po 22.8. Som volala zahadne uz nohavice olza neboli na sklade 54 cislo ktore som objednavala ale 56 a 60 pritom ked som objednavala boli na sklade 54 tak nechapem preco zavadzate ludi ked pri cisle mate napisane skladom a po 2 tyzdnovom cakani nieste schopny ani napisat email ze nohavice nebudu...dakujem pekne mal to byt darkcek

• dobrý vyber special.ponuky
    • - rychle dodavky aj z CZ
    • zmrznutá komunikacia, ziadna spätna väzba na polozené otazky
    • nereaguju ani na web-INFO:NAPíšTE nám...

- najprv KOMUNIKOVAŤ a potom KUPOVAŤ..!!! / ani to však nemusí byť zárukou Vašej spokojnosti..../

• Na tovar este stale cakam, nebolo mi oznámené, ze sa stala chyba pri dodavke nohavic a bolo treba čakať na novu dodávku tovaru.az po mojom zaujme o objednavku mi bol oznameny stav mojej objednavky.

na stránke uvádzali,že tovar majú skladom,uhradili sme e-platbou,po 10 dňoch od schválenia a bez pohybu objednávky sme urgovali dodávku-odpoveď bola,že kamion blúdi niekde na ceste.Po ďalšom týždni nám prišiel e-mail s faktúrou,že tovar odosielajú.Po otvorení balíku sme zistili,že v jednej položke poslali miesto objednanej velkosti 43 velkosť 40.V obch. podmienkach stojí-že tovar vymenia za inú velkosť,stačí poslať zásielku späť,zákazník si má platiť balné a poštovné,ale nieje tam nič ohladne pochybenia obchodu pri chybnej dodávke.Po otázke,ako sa to bude riešiť,prestali komunikovať-bral som veci od nich od nich viackrát a nebol problém,asi vymenili personál.V budúcnosti sa určite obrátime na inú firmu.

Som sklamany z dorucenim

objednnávka po viac ako dvoch týždňoch nie je vybavená

Jednoznačne obchod neodporúčam, najhoršie obchod aký poznám. Nikdy v živote od niečo nic neobjednam

Bohuzial som nedostala taky tovar aky som si objednala . Obrazok a skutocnost nieje rovnaka. Neviem co si myslia ze si nic nevsimneme. No hrozne

• Rychlost
    • Tovar dodany v zlom stave, po nahlaseni reklamacie ziadna odozva. Az po zavolani mi povedsli, ze to riesia.

Neodporucam.