• vypredanie tovaru bez stiahnutia alebo upozornenia v shope, neskora reakcia na vypredanie tovaru 2-3 dni

Reakcia obchodu obchod.mame.sk

Ak si zákazník objedná položku v čase vianočných sviatkov 26.12 pri ktorej je jasne uvedené 0 ks na sklade je dosť ťažké okamžite overiť jej dodateľnosť tobôž ak sa medzitým vypredala. Skúste sa najprv pýtať aby Vás potom zamietnutie objednávky neprekvapilo

• že ponúka tovar ktorý nemajú, zbytočne som strácal čas

Reakcia obchodu obchod.mame.sk

Zákazník objednal tovar pri ktorom bolo jasne uvedene "Dostupnosť: Ce:0" čo znamená tovar nie je skladom. Stalo sa tak 19. marca 2014 8:48. My sme objednávku nahodili v ten istý deň o 10:15. Následne sme preverili dostupnosť u produkt managera o 10:42 a dali mu odpoveď citujeme "Dobrý deň.
    Bohuzial Vasu objednavku nie sme schopni vybavit
    Dovodom podla vyjadrenia produkt managera je citujeme
    "Model je ukončený." Vzniknutá situacia nas mrzi za co sa ospravedlňujeme"
    Bohužiaľ stáva sa pri niekoľko desaťtisícoch produktoch ktoré sú uvedené na stránke že produkt medzitým vypadne z ponuky ale keďže proces je automatizovaný môže vzniknúť uvedená situácia. Samozrejme nás to mrzí za čo sa opätovne zákazníkovi ospravedlňujeme za jeho ako uvádza stratený čas 114 minút.

• neviem o žiadnych
    • dlhá dodacia lehota

nakúpil som tu ale netušil som že dodacia lehota je až tak dlhá ,

Reakcia obchodu obchod.mame.sk

Ano zakaznik ma pravdu objednal si nahradny diel, co distributory nedrzia skladom. Kedze sa nejedna o bezny tovar dodatelnost nie je okamzita. Samozrejme keby sme to vedeli urychlit tak by sa aj stalo. Ak vsak chce moze prestat cakat a odstupit od objednavky -www.mame.sk