• Vobec nereaguju na maily...

Tento obchod som kontaktovala mailom už cca 2krát a vobec naň nereagovali,pritom na stránke majú uvedené
    "Ak máte akékoľvek problémy alebo otázky, sme tu pre vás".
    Zavádzajúce a nepravdivé!

Ďakujeme za Váš názor, Dani,
    Podarilo sa nám nájsť mail od vás v priečinku spam. Netušíme prečo?
    V prípade, že na mail v pracovných dňoch neodpovieme do 2 hodín, kontaktujte nás prosím telefonicky, aby sme sa mohli vyhnúť podobným situáciám.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Na proteíne je milk chocolate ale je to kávový a je nechutný nechuti nikomu. No vracať ho nebudem uz ho doberiem. Ale uz odtiaľto neobjednam. Smola no

Ďakujeme za Váš názor.

Veľmi nás mrzí, že Vám Milk chocolate nechutí.
    Máme však v ponuke aj iné príchute, radi Vám zašleme vzorky na otestovanie.

• žiadne vzorky ani po xx objednavke.

neočakávajte nejakú cenu útechy
    žiadne vzorky ani po xx objednavke.

Reakcia obchodu nu3tion.com

Ďakujeme za hodnotenie, Marek. Veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný. Nakoľko ponúkame naozaj nízke ceny, tak vzorky pribaľujeme štandardne len k väčším objednávkam. Ak máte záujem nejaký produkt vyskúšať, tak stačí napísať. Radi Vám v rámci našich možností vzorku pribalíme.

• Procesne skvelé - rýchlosť, komunikácia. Cena.
    • Chuťovo tragédia, penenie, kvalita a vstrebateľnosť sú otázne. Talý glutamin my vôbec nešľapal. Whey je len jednozložkový. Inulín mi skamenel.

Kvalitný servis pre semikvalitné suplementy.

Dobrý deň, Dávid,

odporúčali by sme Vám vyskúšať náš ochutený instantný WPC80 (http://www.nu3tion.com/srvatkovy-protein-wpc80-instant). Veríme, že chuťovo sa minimálne vyrovná konkurencii a takmer vôbec nepení. Čo sa kvality týka, tak za tou si stojíme. Surovinu nakupujeme od jedného z najväčších výrobcov na svete, od ktorého nakupuje aj viacero známych značiek.

Inulín je hygroskopický. Je potrebné skladovať ho vzduchotesne uzavretý.

Veríme, že sa v budúcnosti opäť rozhodnete pre nákup u nás. Pred objednávkou Vám radi poradíme s výberom produktov, ktoré budú presne vyhovovať Vašim požiadavkam.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• chut proteinu hydro........nic odpornejsie som nepil

Reakcia obchodu nu3tion.com

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Väčšina našich produktov je neochutená a je možné ich dochutiť príchuťami, ktoré predávame samostatne. Horká chuť je pri hydro proteíne charakteristická, nakoľko je enzymaticky hydrolyzovaný.

• našla som si lacnejší obchod so širšou ponukou produktov ***

• Rychle dodanie a kvalitný tovar :)
    • Žiadne som nezaznamenal

Najlepší obchod na takéto produkty :)

• bola zľava
    • neskoro dodané
    • zlá dodacia služba

zľava
    zlé
    vyššie uvedené

Reakcia obchodu nu3tion.com

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Žiaľ v čase sviatkov sa môže dodacia doba predĺžiť z dôvodu veľkého vyťaženia kuriérskych spoločností. Objednali ste si 27.12 o 23:15 a objednávka bola doručená 2.1., čo predstavuje dva pracovné dni namiesto štandardného jedného pracovného dňa. Za toto zdržanie sa ospravedlňujeme.

Protein chuti ako hovno.

Reakcia obchodu nu3tion.com

ďakujeme za Váš názor. Všetky produkty sú neochutené, na ochutenie si môžete zakúpiť príchute - http://www.nu3tion.sk/prichute.

• príchuť , rozpustnosť

Cena ma presvedčila , ale radšej si doplatím za značku pri ktorej si uźívam protein chuťovo.

• Objednal som si cez ups a priniesol mi to dajaky **** od dajakej free...