Dostal som od Vás Fejk Tovar !!!

• Široký sortiment
    • Objednávka mešká- obchod ,vas o tom neinformuje
    • Divná komunikácia pri riešení problémov s objednávkou

Objednal som si u nich tovar , stym , ze v sledovaní objednávky bolo doručenie piatok objednávku pre vás balíme. Toto tam bolo 3 dni. Keď som napisal došla mi odpoveď, že lutuju objednavka mešká a ,že sa ospravedlňuju ale chyba je na ich strane , že ma o tom neinformovali. Dotazoval som sa , že iná spoločnosť by už dávno kompenzovala. Až potom mi dali 4eur kupón. Cele zle. Zla komunikácia zlý manažment. Už odtiaľ neobjednam.

• Rýchle dodanie.

Dávajte si pozor. Notino k objednávkam balí aj nevyžiadané darčeky ako napr. malé 2 ml testery (ampulky) na parfémy.

Obchodné podmienky Notino však uvádzajú, že ak chcete vrátiť tovar, tak musíte vrátiť aj všetky darčeky, ktoré vám k tovaru pribalili.

Takže ak tú malú 2ml ampulku stratíte alebo vystriekate, tak nebudete môcť vrátiť ani tovar, ktorý ste si kúpili a stál vás stonásobne viac ako takýto malý tester.

Pripomína mi to pascu na zákazníka, aby mu zabránili alebo sťažili zákonné právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí.

• tu je optika kde beru iba hotost drza predavacka aj majitel.je mi luto ze si v michalovciach nemozem objednat vas skvely tovar z notino.

• Velky vyber produktov
    • Nedostatocne balenie

Balik prisiel s dierou naspodu, nic z neho vsak nechybalo, jeden produkt bol rozbity.

• Krém ktorý som objednala a serum som objednavala skôr, bolo pokazené - serum som kupovala v kamennej predajni za niekoľko desiatky eur a do pár dni sa pokazilo - aj napriek tomu že nebolo na slnku- katastrofa.

• Tovar bol zabalený v ružovom sáčku. Keď som ho otvorila, licenka vypadla na stôl, otvorila sa, časť púdru sa odštiepila a rozmrvila. Čistila som stôl a rúno na stoličke. Čistá "ružová" lícenková katastrofa... Stačilo, keby bol tovar v škatuľke. Bolo by to skladné, praktické, prehľadné.

Obchod uviedol nesprávnu adresu bydliska a k tovaru sa neviem dostať , mimochodom zaplatila som dopredu

Krásný den, Oľga,

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí mne, že se nákup nenaplnil. V případě, že je cokoliv v nepořádku s doručením balíčku, obraťte se na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme rádi věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zita

• Objednal som tovar a aj darčekovú krabičku, ktorá nedorazila

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí mne, že nákup nenaplnil vaše očekávání. V případě, že je cokoliv v nepořádku s Vaší objednávkou, obraťte se na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme rádi věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Ceny dobré, rýchla dodávka
    • Dosť ma nahnevalo, že počas nákupu (rada by som podotkla, že neprerušovaného), kde som mala 4 kusy zľavneného tovaru (ktorý bol v tom čase normálne dostupný, vzala som posledné 4 ks) už v košíku, mi pri zhrnutí nákupu oznámilo, že tovar mám odstrániť z košíka, lebo je už predaný. Normálny obchod Vám tovar počas nákupovania z košíka nevyberie....

Krásný den, Andrea,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Jsme velmi rádi, že jste s pokojena s rychlostí doručení a cenou našich produktů. Mrzí mne však, že nákup u nás nenaplnil Vaše očekávání. Snažíme se, aby informace o dostupnosti našich produktů byly co nejpřesnější. Bohužel se může stát, že než se stihne objednávka dokončit, produkty už fyzicky nemáme na skladě.

V případě dalších dotazů se obraťte na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme rádi věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Martina

Objednala som si sampony a kondicionery. Krabica prisla potrhana a sampony boli vytečené.

Krásný den, Lenka,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Velmi mne mrzí, že Vám přišel poškozený produkt. Naše balíky se vždy snažíme balit tak, aby k podobným situacím nedocházelo.

V případě, že je cokoliv v nepořádku s objednaným zbožím, obraťte se na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme rádi věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Martina

• Tovar mi bol doručený poškodený, nie chybou prepravcu, ale nevhodným zabalením tvaru.

Tovar mi prišiel z dôvodu zlého zabalenia poškodený. Vznikli mi tak zbytočné starosti v súvislosti s reklamáciou/vrátením tovaru späť na moje náklady. Vybavenie reklamácie z dôvodu, že tovar nebol zabelený, len hodený do krabice trvá 30 dní a náklady na spätné zaslanie tovaru znášam ja a až po uznaní reklamácie mi refundujú náklady za vrátený tovar. Viac z tohto obchodu nekúpim a neodporúčam odtiaľto nakupovať!!! Veľmi zlé riešenie situácie, ktorá nebola spôsobená mojou chybou, ale chybou obchodu, ktorý tovar vôbec neobalil do fólie a len hodil do krabice, napriek tomu, že išlo o krehký tovar (očné tiene). Reklamáciu riešil obchod formou poukážky s platnosťou 2, alebo 3 mesiace. Skrátka neprofesionálny prístup. NEDOPORUČUJEM nakupovať cez NOTINO.

děkujeme za Vaši recenzi.

Velmi mne mrzí, že Vám přišel poškozený produkt. Naše balíky se vždy snažíme balit tak, aby k podobným situacím nedocházelo a vždy se v tomto případě snažíme vyřešit situaci co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka. Je mi velmi líto, že tomu tak ve Vašem případě nebylo.

Prosím obraťte se opětovně na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme rádi věnovat a vše opětovně rádi prověříme.

drahe a neskore dorucenie

děkujeme za Vaši recenzi.

V první řadě bych Vám ráda poděkovala, že jste se rozhodli k nákupu u nás.

Mrzí mne však, že nákup nenaplnil vaše očekávání. Naše ceny se odvíjejí od dostupnosti a situaci na trhu, ale vždy se snažíme poskytovat co nevýhodnější nabídku, která zahrnuje různé akce, rychlost služby a kvalitu doručení. Věřím, že Vás příště mile překvapíme a vy si u nás uděláte radost.

Co se týká doručení balíčku. Uvedené časy jsou jenom orientační, ale vždy se snažíme aby se k Vám balíček dostal co nejrychleji. Pokud čekáte na balík déle než obvykle, neváhejte nás kontaktovat na naší infolince 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde pro Vás vše prověříme a případně vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Martina

• Ako vydajna tovaru fajn, na úrovni packety
    • Prístup personálu
    • Zle označenie pokladní
    • V predajni je množstvo ľudí a chaos
    • Úzke uličky
    • Neekologicke balenie tovaru

Hezký den, Maria,

děkujeme za Vaši recenzi a projevenou důvěru.

Velice mne mrzí nepříjemná zkušenost v naší prodejně. Snažíme se, aby návštěva na našich pobočkách byla v první řadě příjemným zážitkem. Proto děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a my tak můžeme celou situaci prověřit, aby se neopakovala.

Naše služby se snažíme neustále zlepšovat a tak věřím, že nám dáte ještě šanci udělat Vám radost. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected].

• Rozbalená a nebola plná

• cakala som viac ako 15 min
    • len 1 pokladna, slecna behala medzi pokladnou predajne a pokladnou pre vydaj
    • 5 pracovnicok postavalo v predajni

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi a projevenou důvěru.

• Parfémy nevoňajú ako originál

Krásný den, Michaela,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Jsme velmi rádi, že jste s pokojena s rychlostí doručení. Mrzí mne však, že nákup u nás nenaplnil Vaše očekávání. Na našem e-shopu naleznete kompletní sortiment parfémů, pleťové kosmetiky, produktů péče o vlasy, líčení, dermokosmetiky a to vše od renomovaných značek z celého světa.
    Veškerý sortiment nakupujeme pouze u ověřených dodavatelů. Oficiálně také spolupracujeme se společností COTY či L'Oréal.
    Nemusíte mít tedy obavy, že by zboží bylo méně kvalitní či neoriginální. Jsme certifikovaný obchod, který dbá na kvalitu zboží a dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Pokud je však cokoliv v nepořádku s objednaným zbožím, obraťte se na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme individuálně věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zita

• S parfemom mala prist aj vzorka na odskusanie. Ziadna nedorazila.

Reakcia obchodu Notino

děkujeme za Váš příspěvek.

Mrzí mne, že nákup u nás nenaplnil Vaše očekávání. Pokud nastala chyba u Vaší objednávky, obraťte se na naši zákaznickou linku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], kde se Vám budeme individuálně věnovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Super ceny
    • Dobra lokalita obchodu v Eurovei
    • Hrozne spravanie zamestancov v obchode v Eurovei

Hezký den, Dobromira,

děkujeme za Váš příspěvek.

Jsme velmi rádi, že spokojená s cenou našich produktů a novou lokalitou naší pobočky v Eurovei. Velice mne však mrzí nepříjemná zkušenost v naší prodejně. Snažíme se, aby návštěva na našich pobočkách byla v první řadě příjemným zážitkem. Proto děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a my tak můžeme celou situaci prověřit, aby se neopakovala.

Martina

Neviem, či je to obchodom, ale Kenzo ..absolútne nevonia už po 10minutach...vôbec. Som sklamaná.

Krásný den, Meghan,

děkuji za Vaši zpětnou vazbu.

Mrzí mě, že objednané produkty nenaplnily Vaše očekávání. Všechny produkty, které najdete na našich stránkách pocházejí od ověřených distributorů. Výdrž vůně závisí na mnoha faktorech jako jsou PH a hydratace pokožky nebo i roční období. Pokud však máte pocit, že s Vaší vůní něco není v pořádku, obraťte se na naši infolinku 02 205 702 50 nebo na e-mail [email protected], rádi pro Vás vše prověříme.