• ziadna
    • tovar ktory indikuju ako “skladom” nakoniec nemaju co sa dozviem po troch dnoch. No bordel

neodporucam, amaterizmus

• Pri produkte bolo napísané, že je skladom. Objednávku však po 2 dňoch obchod zrušil, pretože tovar nemali ani oni a ani dodavatel. Bohužiaľ, vedieť to, objedname produkt inde a nemusíme oslavenkyni vysvetľovať, prečo nemá darček.

• Tovar síce prišiel rýchlo, ale...
    • Nie som spokojná. Objednala som plyšového zajaca. Na obrázku vyzeral inak, V popise bolo uvedené, že sa jedná o značku keel toys ale v skutočnosti to je iná znacka a zajac vyzerá hrozne. Bud bola zle uvedená fotka s popisom alebo nejaký divne vytvorený zajac.

• Objednala som frozen šaty teda elsa šaty a na obrázku vyzerali úplne ale úplne inak za takmer 30€ som nečakala alliexoress za 6€ sklamaná som a viac by som neobjednala vôbec nič obrázok bol úplne klamlivý

Dobrý deň !

Obrázky na našom webshope-e sú dodané od výrobcu.
    Po prečítaní recenzie, sme vykonali kontrolu na výrobku . Výsledok : balenie obsahuje šaty, ktoré sú vyobrazené na danom obrázku. Ľutujeme, že nespokojnosť nebola avizovaná nám, aby sme problém mohli riešiť . Nie je možné všetky výrobky detailne prekontrolovať, avšak pri zistení nezhody Vám bez akýchkoľvek podmienok vymeníme tovar alebo vrátime peniaze aj s poštovným.
    Team Nethračky

Nevadilo mi, že na stránke písalo že majú hračku na sklade a nakoniec ju nemali, ale ignorovanie mailov ohľadom vrátenia peňazí (ktoré tiež trvalo dlho) mi prekáža a preto viac od nich neobjednam. Slušnosť je odpísať a vysvetliť postup ako to u nich prebieha pri vracani peňazí.

Reakcia obchodu Nethracky.sk

Dobrý deň ! Dovolte nám velmi krátko reagovať na Vašu recenziu.
    Dátum vytv. objednávky : 21.02.2019 - 17:09
    Dátum spracovanie obj. : 22.02.2019 - 08:05
    Dátum zrušenie obj. kvôli nedostupnosti tovaru : 22.02.2019 - 17:00 / čakali sme na mail od dodavatela /
    Dátum vrátenie penazí : 23.2.2019 / 9:35
    Ospravedlňujeme sa, ale rychlejšie sa to nedá vybaviť.

Prajeme pekný deň
    team Nethračky

Obchod nedodává zboží do jiných států, asi nemají zájem vydělávat penize mimo uzemí Slovenska.

Dobrý deň !
    Tovar zatial posielame len v rámci Slovenska, je to napísané aj v našich VOP.

Team Nethračky

• Pri tovare uvedené skladom a v skutočnosti daný tovar nemajú.

Obchod ma ani neinformoval, že predmetný tovar nemajú skladom, až keď som ja zavolala a zisťovala si stav objednávky, až potom mi oznámili, že mi objednávku rušia, lebo tovar nemajú skladom.

• Peniaze vratili bez akychkolvek problemov.
    • Neaktualizuju e-shop
    • Namiesto ponuknutia vymeny nedostupneho tovaru automaticky zrusili objednavku. Neviem ci to je vyhoda lebo nie, kazdopadne pred vianocami by si mohli dat zalezat a ponukat na e-shope iba tovary realne skladom.

Objednali sme dcerke pod stromcek dreveneho hokdaciwho konika- prisiel v nekompletnej zostave, chyba hlavna cast bez ktorej ho mozno nie je poskladat. Samozrejme reklamacia bude vybavena az po Novom roku! Uplna nespokojnost!

• Ziaden objednany tovar mi nebol doruceny.

Som velmi sklamana. Objednala som dcerke pod stromcek oblecenie pre babiky a vobec mi tovar nebol doruceny. Nechapem preco mi vobec posielate mail, kde mam ohodnotit tovar, ktory ste mi neposlali.

V deň deklarovaného dodania tovaru som ja kontaktovala obchod, že kedy mi dodajú zásielku, odpísali, že tovar nemajú skladom (aj keď na stránke boli 2 ks skladom), že dodávateľ im to dodá o ďalšie 2 dni. Ďalší deň mi 7x v priebehu 10 min. volala pani z obchodu, že tovar, ktorý som si objednala už nebudú mať, a ponúkla mi iný...

Reakcia obchodu Nethracky.sk

Predmetná položka bola vo výpredaji, tým pádom posledné 2 ks sa rýchlo vypredali. Po telefonickej dohode boli zaslané novšie modely s 2 dňovým odstupom, za čo sme sa vopred ospravedlnili. Opakované telefonické volanie bolo kôli nezdvíhaniu. Objednávka bola vyvorená v pondelok a tovar bol v piatok doručený.
    Team Nethračky

• Dvakrát jsem se slušně zeptala, zda by bylo možné zaslat zboží do ČR (samozřejmě platba předem a předpoklad navýšení ceny za dopravu), ani jednou nikdo neodpověděl.

Dobrý deň !

2 x sme odpovedali že nie je možné zaslanie do ČR, niekde nastala chyba v komunikácií...Je nám naozaj ľúto
    Nethračky

• Tovar mi prisiel, avsak puzzle neboli kompletne. Chybali v nich casti. Napisala som do obchodu, ale neprisla mi doteraz ziadna odpoved.

Dobrý deň Denisa !
    Ospravedlnujeme sa za vziknutý problém, ale Váš mail sme si nevšimli a preto sme ho ani neriešili, ako náhle sme si prečítali Vašu recenziu, vyhladali sme si Vaš mail a začali konať, už zajtra by ste mali dostať balík s novými puzzlemi, ktoré dúfajme že budú kompletné.
    Škoda že ste nám nezavolali , okamžite by sme vedeli konať.

• Rychle dodanie

Tovar bol doruceny poskodeny,popis nezedel so skutocnostou.Dokonca po telefonej komunikacii popis ihned prepisali. Po telefonickom oznameni o poskodeni tovaru mi bolo razne povedane,ze tovar poslali bez poskodenia. Ja som vsak poskodenu (zlomenu)cast v baliku nenasla,co je len dokazom toho,ze poskodeny bol uz pri baleni a nie pocas prevozu. Tovar som nevratila,nebola som ochotna cakat na vyjadrenie z ich strany a nebola som ochotna opat platit postovne. Okrem toho,bol to kostym pre dieta a vysvetlite dietatu,ze je poskodeny,ked o tyzden mal karneval. Jednoducho a jasne.... nikdy viac.

Dobrý deň !
    Popis tovaru sme upravili na základe upozornenia ( pôvodný popis bol zadaný výrobcom, tým pádom sme nemali dôvod popis kontrolovať) a okamžite sme Vám ponúkali možnosť vrátenia tovaru. Tovar sa určite poškodil počas prepravy, nakoľko expedovaný tovar kontrolujeme a vadný tovar hneď vyradíme, ale obratom sme Vám ponúkali možnosť vrátenia tovaru, čo je zaužívaný postup pri reklamácii produktu. Pri reklamácii sú uhradené všetky náklady, aj náklady za vrátenie (poštovné). Je nám naozaj ľúto že ste to nevyužili, ale radšej kazíte naše výborné recenzie.
    Nethračky

Z objednaných 2 hračiek bola doručená len jedna. Reklamácia neakceptovaná z dôvodu "že oni to určite poslali", odosielanie vraj skontroluje ďaľší pracovník. Jedná sa o tovar v hodnote necelých 7 EUR. Na mail neodpovedali len zavolali. Veľmi nefér prístup.
    NEODPORÚČAM!!!
    Na stránke sú uvedené zavádzajúce informácie k obsahu balení.

• Sú nespolahlivý.

Dobrý deň !
    ťažko sa rieší problém , keď na maili sa nereaguje.
    s pozdravom
    Nethračky

ponukajú to čo nevedia dodať a nemajú ani na skladoch

Reakcia obchodu Nethracky.sk

Bohužiaľ, v predvianočnom období, ak tovar ktorý nie je na sklade, tak dodanie trvá dlhšie. Na mail , v ktorom sme ponúkali náhradu, nereagujete. Chyby sa urobili na oboch stranách.
    Nethračky

Pri objednávke mi bolo sľúbené doručenie do určitého dátumu. V deň dodania mi oznámili, že tovar nie je v poriadku a nemôžu mi ho dodať. Dovtedy sa nikto neozval a zbytočne som čakala. Ak by sa ozvali skôr, mohla som si tovar v pohode objednať inde. Tým, že ma ale včas neinformovali o probléme (priznali, že o ňom vedeli už dlhšie), mí spôsobili vážne problémy a na detskom karnevale (nakoľko išlo o karnevalový kostým) sme museli improvizovať. O sklamaní synčeka z nedodania jeho vysnívanej masky snáď ani nemusím písať!

• obrazky - fotografie pri ponukanych vyrobkoch nie su dostatocne, chyba moznost priblizenia. Neviete presne podla fotky urcit ako dana hracka vyzera. v popise chybaju detailnejsie vlastnosti vyrobkov. Som velmi nespokojna. Jediny vyhovujuci vyrobok z objednanych bolo puzzle. Ostatne su takmer nepouzitelne, lepsie si vieme vyrobit sami doma. (objednavala som kridla pre vilu, klobucik a carovnu palicku pre vilu)

Nakup cez internet je velmi pohodlny, ale aj riskantny - casto je to kupa "macky vo vreci".
    Komunikacia s obchodom bola vyhovujuca.

Dobrý deň !
    Nepotešili ste nás s vašou recenziou, podarilo sa Vám kúpiť klobúk pre vílu - princeznú za 1€ čo je fantastická cena , a za to nás odmenujete s takou recenziou..:(
    Nethračky

• Telefonicka komunikacia s obchodom v pripade zmeny v objednavke
    • Nebol dodrzany termin dodania zverejneny v case uzavretia objednavky. Zobrazuje aj vyrobky, ktore nie su skadom.

Dobrý deň JulKa !
    Mrzí nás to, ale v predvianočnom období treba rátať s predĺženou dodacou lehotou, no máte právo objednávku zrušiť alebo zmeniť. Dobré internetové obchody majú veľa objednávok :) a niekedy to nestíhajú.
    pekný deň