• tovar ani po tyzdni stale nebol odoslany
    • neodpovedaju na e-mail

• Ani e mail Ani tovar ne dostal som

• po týždni žiadna informácia ohľadom objednávky
    • z konkurenčného eshopu prišla objednávka do 3 dní
    • neodporúčam tento eshop ani najhoršiemu nepriateľovi
    • nikdy viac

• Tovar vyzerá ako používaný
    • žiadna komunikácia ani po siedmych dňoch od sťažnosti
    • už by som nikdy nič od nich nekúpil

nikdy viac škoda že som si skôr nepozrel recenzie na Google

• Chaotické a nepravdivé sms po dlhej dobe po objednaní.

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

objednávku zadali 09.02.2024 o 16:09, spracovaná bola 12.2.2024 a pripravená na osobný odber bola 14.2.2024,

Tovar dorazil za 1 mesiac

Objednaval som viac krat z tohto obchodu nikdy nebol problem. Co sa tyka cien a vyberu bolo to super ale teraz uz vyber skoro ziadny. Objednany tovar som sa pokusal opatovne najst na stranke ale uz ho nenaslo. Komunikacia nula bodov. Keby nepisem mail co je s mojou objednavkou ani nedaju vediet ze cakaju na dodanie tovaru. Bol som ochotny pockat na slubeny termin. Ale ani v tomto termine ziadne info nakoniec som ziadal poslat nekompletnu objednavku.

• Nekomunikuju

S pozdravom Náradieshop.sk

• Konecne dosiel aj ked ni tovar ktory som si objednal
    • Tovar dosiel s 2 amperovou bateriou aj ked na stranke a po telefonickom kontakte som bol informovani ze mi bude doruceny 2.5 amperova bateria ktoru som chcel.

Mal byt tovar doruceny 18.12. a dosiel 27.12. a dosiel mi tovar zo slabsou baterkou a nie s tou ktoru som chcel a ktora je uvedena na ich stranke a ktora mi po telefone bola slubena. Des a hruza

S pozdravom Náradieshop.sk

• Na objednávku e-shop odpovedal :,, tovar bude doručený v krátkom čase"
    za 10 dní nič neprišlo, na telefonickú urgenciu bola odpoveď že nevedia ani približný termín...
    objednávku som zrušil

S pozdravom Náradieshop.sk

• Tri týždne čakám na objednávku a niesu mi schopní ani zavolať že či alebo kedy to dorazí !!!

Ozvali sa mi pri objednávke že tovar nie je na sklade že bude doručený na další týždeň potom už nič. Uplynul skoro mesiac a sám som si musel zistiť že čo sa deje a ani mi nevedeli povedať absolútne nic

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

ospravedlňujeme sa za komplikácie tovar ktorý ste mali na objednávke nebol skladom o čom sme Vám informovali emailom po prijatí objednávky. Opätovné doskladnenie trvalo dlhšie ako nám bolo avizované. Objednávku ste sa rozhodli stornovať a platbu sme Vám vrátili späť na účet.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.
    S pozdravom Náradieshop.sk

Už je týždeň tomu čo som to objednal. Napíšu že to majú skladom a pritom to nevedia do týždňa odoslať. A vkuse tovar nemám doma. Mysllim si ak je niečo skladom tak by to odoslali na druhý deň.

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

ospravedlňujeme sa za komplikácie ktoré nastali pri Vašej objednávke, žiaľ tovar ktorý ste mali objednaný sa vypredal na našom sklade a čakali sme na doskladnenie od dodávateľa čo zapríčinilo meškanie, ešte raz sa za komplikácie ospravedlňujeme. Pri produkt bola expedícia uvedená 3-5 dní.

• ceny
    • zavadzanie - namiesto noveho produktu poslany rozbaleny

Predajca mi poslal rozbaleny produkt, po dotaze tvrdil, ze to nie je nic nezvycajne - produkt bol asi vystaveny vo vyklade a o nic nejde, kedze bol vo vypredaji. Povazujem to za zavadzanie, stacilo by upozornit na tento fakt pred odoslanim, alebo sa aspon ospravedlnit...

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

za komplikácie sa Vám ospravedlňujeme. Produkt bol vystavený v kammenom obchode. Produkt nebol používaný a ani poškodený. Jednalo sa iba o produkt ktorý bol vo VÝPREDAJI (2ks) ako sme uvádzali aj na stránke. Na produkt je normálne záruka a všetko ako má byť.

S pozdravom Naradieshop.sk

po 10 dňoch čakania na vybavenie objednávky, som ju zrušil.

S pozdravom Naradieshop.sk

• Objednane pre 6 dňami. Zatiaľ z obchodu neprišla žiadna odozva. Nič, ani mail, ani potvrdenie objednávky, ale už chcú aby som ohodnotil nákup....

S pozdravom Naradieshop.sk

• Dlhá doba dodania od objednania tovaru

S pozdravom Naradieshop.sk

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu, ale produktu.

• Tovar mi ani po deviatich dňoch nedorazil

Dlhá dodacia doba bez dôvodu udania

S pozdravom Naradieshop.sk

• Až keď bola objednávka potvrdená objavil sa oznam, že zásielka bude 2-3 dni meškať. Žiaľ doposiaľ tovar neprišiel. V ten istý deň som objednával u inej firmy taktiež náradie, ktoré mi bolo behom štyroch dní doručené. To už využívam v záhrade.

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

požadovaný tovar už nebol dostupný na našom sklade a museli sme ho objednať od dodávateľa čo zapríčinilo meškanie o ktorom sme informovali.

neprisiel mi zatial tovar

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

ospravedlňujeme sa za oneskorenie, pre výpadok tovaru na našom sklade a aj na sklade bol balík poslaný a niekoľko dní neskôr,

S pozdravom Náradieshop.sk

• Po 5 dňoch mi obchod oznámil, že produkt na sklade chýba.

Reakcia obchodu Naradieshop, s.r.o.

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie pri Vašej objednávke,

s pozdravom Náradieshop.sk