Poslali mi iný druh tovaru, nedá sa na uvedené tel. číslo dovolať.

• Tovar prišiel ešte originálne zabalený ale po odbalený som zistil ,že je poškodený. Reklamácia bola nemožná. Nakoľko som si vraj mal všimnúť pri preberaní mierne poškodený obal. Dohoda s predajcom nemožná (bol to posledný kus, vraj tovar bol skontrolovaný pred odoslaním (ako keď bol originálne zabelený? )

• chýbajúce skladové zásoby
    • príšerná a arogantná komunikácia
    • nedodržiavanie zákonov SR

Na základe výborných referencií tu na Heureka.sk som si objednal tovar a zaplatil ho ihneď vnútro-bankovým prevodom na účet obchodu. Neskôr som bol ale informovaný, že tovar nie je skladom. Viem, že je to na Slovensku takto bežné - predávať tovar, ktorý nie je skladom a len ho v momente objednania objednať z veľkoskladu alebo zo zahraničia. Napokon som sa rozhodol nečakať a tiež som sa rozhodol nepodporovať takýto prístup. Plánoval som si tovar kúpiť inde, kde ho majú aj skladom. Zrušil som objednávku a žiadal som vrátenie peňazí. Majiteľ zrušenie odmietol a vyhrážal sa mi rôznymi spôsobmi a robil na mňa nátlak. Potom sa začal vyhovárať že mi vraj nemôže peniaze vrátiť, pretože ešte ich vraj nemá na účte - pričom vnútro-bankové prevody sú okamžité. Potom zase tvrdil že už som si to objednal a zaplatil a podľa ich obchodných podmienok nemám právo na vrátenie peňazí a zrušenie objednávky. Mám len právo čakať.

Nakoniec som nejaký tovar dostal v relatívne rozumnom čase - avšak bez faktúry a mierne poškodený. Následne som sa domáhal faktúry, ktorá mi bola naveľa zaslaná emailom. Nechcel som sa ďalej už s týmto e-shopom naťahovať - avšak dodaný tovar nebolo možné opraviť a ani bezpečne používať, tak som sa ho bol nútený vrátiť. Tovar som rovnako zabalil ako prišiel a poslal naspäť.

Neodporúčam tento obchod. Nemám ani tovar ani peniaze.

Reakcia obchodu NAJNOSICE.SK

Dobry vecer pan Liska, skusim nas pohlad na vec - Vas nazor povazujem za subjektivny, nakolko v mnozstve vyjadreni sa dost mylite - nie ste Vy nahodou nasa konkurencia, ktora sa snazi takymto ubohym sposobom ociernit nasu pracu?

po obdrzani objednavky sme ihned informovali Vasu manzelku, nakolko ona bola uvedena ako kontaktna osoba, ze objednany tovar je rezerovany inym zakaznikom a na dalsiu dodavku tovaru cakame cca do tyzdna - uz v tomto momente sa dala bez problemov objednavka z vasej strany stornovat, jej odpoved bola, ze Vam staci tovar dodat do dvoch tyzdnov - 5.8.2016 Tovar sme dodali obratom na druhy den, co bolo v podstate ihned.
    Vyhrazanie z nasej strany a dalsie nezmysly, ktore uvazdate aj s nedodanou fakturou si prosim odpustite, faktura bola prilepena na tovare a jej kopiu sme Vam obratom zaslali hned do mailu, takze ak toto je podla Vas domahanie sa faktury, tak potom asi nie je dalej o com.

S uctou, Marek Durian

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.