• Široký soetiment
    • Dlha dodacia doba a dost vysoke ceny

• kvalita

Krasne vecičky. Objednavala som pri prvom tehu a teraz pri druhom zas. Dodanie rychle

• tovar mi bol včas dodaný - na 2.hý deň

Ponuka v obchode ok,ceny primerané,trochu dlhšia dodacia lehota..

• Žiadna
    • Dlhá dodacia doba
    • Nič nemajú skladom
    • Po mesiaci vám pošlú to čo ste si neobjednali

• Pre mňa už žiadna!
    • Komunikácia. Pani nepríjemná pri prvom telefonáte. Asi mala veľa práce čo bolo cítiť v komunikácii so mnou. Keby si každý týždeň netelefonujem o stav objednávky, tak nič ani neviem.
    • Dĺžka dodania. Objednaný tovar bol 28.11., 30.11. mali pripísane finančné prostriedky na účte. Objednavka mi prišla 21.12.
    • Prišiel mi iny tovar ako som si objednala!!!

Dúfam, že moja zlá skúsenosť ktorá je veľmi rozsiahla, pomôže aspoň ďalším kupujúcim.

Neodporúčam eshopu sú to amatéri nemajú nič naskladnenie čakajú na dodávky z Číny s klientom komunikujú veľmi stroho iba v ich prospech chcem zrušiť objednávku nakoľko čakám na vec za 4 € necelé viac ako 3 týždne.

• Veľký výber, príjemná komunikácia, skvelé ceny

• Kvalitný materiál

rýchle jednanie....skoré doručenie...

• Nebol doručený všetok tovar z objednávky

Tovar bol na stranke oznaceny ako skladom. Objednany 6.9.2020. O 4 dni stale ziadna informacia o termine dorucenia tovaru. Pisala som do obchodu, kde mi dali informaciu, ze tovar je na objednavku a na nasledujuci tyzden ho budu posielat. Dnes je 15.10.2020 a po tovare ani stopy a obchod sa tiez neozval. Mimochodom objednavana babika mal byt narodeninovy darcek... tak dakujem pekne.. Nikdy viac.

Objednané detské kresielko bolo objednane pred nástupom na ich dovolenku, stým že kresielko, ktorý bol skladom bude vyexpedované pred dovolenkou. Kresielko bolo aj uhradené. Po dvoch mesiacoch vypisovania kresielko nikde, žiadna normálna komunikácia z ich strany, jedna výhovorka za druhou.Zrušila som objednávku, stým že prosím o vrátenie platby, až po upozornení, že obratím sa na obchodnú inšpekciu mi platba bola vrátená.

• Velky vyber
    • Dlha dodacia doba

Dva tyzdne ziadna odozva, volala som tam, tak vraj nemam uhradenu objednavku, nasledne mi volali, ze si nesparovali platbu s objednavkou. Ok. Dokonca som aj tovar, ktory neni na sklade vymenila za iny, a zasa tyzden anI obraz ani zvuk, aspon keby komunikovali, ze ta blba objednavka je na ceste, spracovana, ale nic. Emaily nefunguju, podporny chat nefunguje , dufam, ze objednavka dorazi kym porodim

• široký výber
    • dobré ceny
    • Nepostrehol som

Nakoľko šlo o môj prvý nákup, napíšem to tak, ako to je - dodacia doba hniezda pre bábätko viac ako mesiac, a v podstate jej ďalšie predĺženie o minimálne 3 týždne (čo však v skutočnosti môže byť ešte viac - a preto som aj objednávku zrušil) - je v dnešnej dobe pri toľkých možnostiach trošku cez čiaru... Ale píšem výhradne iba kvôli tomu hniezdu, iný tovar možno ide v pohode.

Reakcia obchodu najlacnejsiepredeti.sk

Dobrý deň, o tom, že hniezdo je na objednávku sme vás informovali hneď po objednaní. Tento týždeň sme vás informovali, že nám výrobca predĺžil výrobu o ďalšie týždne. Ponúkli sme vám iné hniezda, ale nemali ste záujem, a máme ich na výber veľmi veľa a aj hneď k odoslaniu.

Pekný deň

Veľká spokojnosť