Prabiedna komunikacia so zakaznikom. Ziadna notifikacia po odoslani tovaru, ziadny link na sledovanie, ziadna informacia o tom, ktora zasielkova sluzba bude tovar dorucovat. OSOBNE som musela kontaktovat predajcu a zistovat, kde je moja zasielka.

Som starý zákazník, ale čo sa mi teraz stalo s objednávkou nerobí dobrú reklanu firme a navyše komunikatívnosť totálne zlýhala

Reakcia obchodu www.najlacnejsialkohol.sk/

Dobrý deň, mohli by ste nám povedať kde nastal problém radi by sme to do budúcna vyriešili, ďakujeme.

Po 6 dňoch som tovar ešte nedostal, ani žiadny oznam.

Reakcia obchodu www.najlacnejsialkohol.sk/

Dobrý deň, na základe vašeho komentára som pátral kde sa stala chyba. Balík bol predaný z našej strany prepravcovi 12.10.2021. Prepravcu sme kontaktovali, kde sa nachádza balík, bolo nám povedané že v depe zabudol nakladajúci 2x krát naložiť balík na rozvoz, vraj nechápu ako sa to stalo. Mrzí nás to ale v tomto sme nevinne. Ďakujeme

Nie som spokojná. Na obrázku bol uvedený set fľaša+ poháre. Objednala som 2 sety ale dorazili len fľaše bez pohárov.

Reakcia obchodu www.najlacnejsialkohol.sk/

Dobrý deň, môžete nám poslať číslo objednávky na [email protected], samozrejme sa nato pozrieme a ak máte pravdu, poháre vám samozrejme zašleme. Ďakujeme

na fotke je Gold a dorucena mi bola Silver. Zavadzajuce pre zakaznika….

• Neskoré doručenie
    • Miesto 24h prišlo do 72h

Reakcia obchodu www.najlacnejsialkohol.sk/

Dobrý deň, neviem kde ste sa dočítal to, že vám to príde do 24h, kedže na stránke deklarujeme expedovanie zásielky do 48h, nie to že vám to príde do 24h, samozrejme vašu objednávku sme odoslali ešte v ten deň nakoľko ste nakúpil do 11:00. Ale mi už nevieme ovplyvniť kuriérsku spoločnosť. Ďakujeme za pochopenie

• tak nekvalitne zabalený alkohol som ešte nikdy nedostal. Dodané iba tak nahádzané v neuzavretých krabiciach
    • Etikety boli poškodené
    • Niektoré etikety na fľašiach nezodpovedali etiketám vyobrazeným v e-shope

Nevhodné pre zberateľov alkoholu. E-shop u mnohých produktoch zavádza

Reakcia obchodu www.najlacnejsialkohol.sk/

Vážený zákazník, nevieme si vysvetliť Vašu reklamáciu, nakoľko tovar balíme zodpovedne, nepoškodený. Ak máte skúsenosť ako píšete s poškodením etikiet, bolo by dobre informovať nás či je to chyba pri balení alebo distribúcii tovaru. Tiež by sme prijali v prípade takejto kritiky aj foto dokumentáciu, keďže sme sa s takouto reklamáciou doposiaľ nestretli. Máme aj zákazníkov-zberateľov a zvyknú sa najprv mailom informovať aký je daný tovar, nie vždy nám dodávateľ dodá úplne to isté balenie ako poskytne vizuál do letáku. Vaša nespokojnosť nás samozrejme mrzí no nevieme adekvátne reagovať vzhľadom na hore uvedené. S pozdravom kolektív firmy BL.

Kolok na fľaši bol mokrý, zapáchal po pokazenom alkohole.

Objednavku mi drzali v depe dhl viac ako 10 dni, nakolko odosielatel nezadal adresu len mesto. Po obvolani celej dhl mi aj rak zasielku neposlali!

Tovar mi bol doruceny o 24 hodin neskor ako deklarovala webstranka, navyse po rozbeni obe flase tiekli. Ceez tento portal uz nebudem nakupovat.

Za objednaný tovar som zaplatil prevodom na účet. Predajca však svojvoľne zmenil objednávku na dobierku. Na to, aby som dostal tovar v požadovanom čase som musel zaplatiť dvakrát. Takéto veci sa jednoducho nemôžu stať. Spôsob platby prevodom by som nahradil on-line platbou.

• slaba komunikacia

• rychlost dodania
    • nerespektovanie poznámok uvedených vo policku ine poznamky
    • nekvalifikovanost personálu v telefonickom kontakte
    • absencia odpovede na e mail ziadost
    • nerespektovanie ziadosti pri odlisnosti v osobe adresata a objednavatela

vhodna lehota na dodanie
    vhodny vyber
    absencia primeraného kontaktu so zákazníkom