magnety ako boli popísané nie sú,obyčajná plachta

Dobrý deň.
    To,že magnety na plachte nevidíte,neznamená že tam niesu. Sú umiestnené v prešitých trojuholníkoch ,ľahko ich nahmatať rukami. Vaše hodnotenie produktu je nepravdivé. Možno by bolo do budúcna objektívnejšie tovar najskôr odskúšať a následne hodnotiť.
    Najdarčeky.eu

• Rychlosť tovaru a aj napíšu kedy cca prídu takže viem kedy ostať doma a nie isť do obchodu alebo inde...

Nekvalita produktov Papagaj hovoriaci ma opakovať slova bud neopakuje alebo to zasekava alebo mu nerozumiet niekedy na desiaty pokus sa aj stane že zretelne opakuje ahoj potom hadica pretekala ale to najmenej stim si viem poradit potom stolička ktora sa rozloži neupevny vsetko casti jednu neupevny tak je o trochu nizsie ale to nieje zase az taka vada ale nesplnuje to to co som očakaval za tie peniaze....

• Oklamali ma

Dobrý deň.
    Tovar Vám bol doručený na druhý deň od Vašej objednávky.Do dnešného dňa neevidujeme žiadnu reklamáciu z Vašej strany.
    Najdarčeky.eu

• Tovar ktorý bol dodaný vyzeral používane, je nefunkčný a aj balenie vyzeralo ako keby bolo otvorené viackrát.

• Žiadna komunikácia
    • Po týždni tovar ešte neprišiel ani neviem v akom je stave moja objednávka
    • Tovar mal byť na sklade no zatiaľ nemám žiadne informácie

Dobrý deň.
    Vaša objednávka sa dnes odosiela,ospravedlňujeme sa za oneskorenie,ktoré bolo zapríčinené nedostatočným množstvom objednaného tovaru na sklade.
    Najdarčeky.eu

Neovládateľné je jedno zo sady kruhových solárnych svetiel, chyba je v ovládaní, ktoré nefunguje medzi OFF a ON nedá sa tým vôbec pohnúť, ostatné tri sú v poriadku. Pokúsil som sa ho rozsvietiť, ale nefunguje ovládač osvetlenia.

• Doručenie bolo v poriadku ale bol mi poslaný iný tovar ako som si objednala s čoho som sklamaná.

Dobrý deň.
    Nemáme žiadne informácie o zámene tovaru,nikto nás ohľadom takéhoto problému neinformoval.
    Najdarčeky.eu

Objednala som si dve kľúčenky slúchadlá s notovým kľúčom, nedala sa označiť možnosť výberu farby notového kľúča, ktorý bol súčasť kľúčenky čo je dosť podstatné,mali by ste to upraviť.

Objednala som si tovar a zrušili mi ho lebo v minulosti som neprebrala zasielku. Nemohla som ju prebrat lebo som bola odcestovana. Teraz som si niečo objednala a mi to zrušili. Ved mi mohli napísať a skodu by som bola uhradila.

Dobrý deň.
    Nepreberaním zásielok nám vznikajú nemalé finančné škody /cca 5eur za každú neprevzatú zásielku.
    Zásielku ste mali na pošte uloženú po dobu 20 dní,o jej odoslaní,uložení na pošte a taktiež o blížiacom sa uplynutí úložnej doby sme Vás informovali.

• Nelepí odlepuje sa.

Další Čínsky fake. Nelepí poriadne odlepuje sa,na tmavom predmete je priesvitná. Hodnotenie 1 z 10 pre mňa šmejd.

Doručený tovar nezodpovedal tovaru na foto v eshope.

Iný tovar som dostala, po vrátení, nevymenili

Nekvalitny,lacny vyrobok.

je potrebne dat si velky pozor, co kupujete na tomto eshope, nakolko ten tovar nie je valnej kvality

• Nedošiel mi email s údajmi o platbe

Dobrý deň.
    Faktúra s údajmi k platbe Vám bola zaslaná v deň objednávky na email uvedený v objednávke.
    Najdarčeky.eu

Bola som spokojna s mojou objednávkou az na to ze mi neprisla 1vec ktoru som objednala a vo faktúre som to mala zapocitane...

• Vôbec nemám informácie o objednávke.

Dobrý deň.
    Vaša objednávka nebola odoslaná z dôvodu neprevzatia zásielky z minulosti.
    Nepreberaním zásielok nám vznikajú nemalé finančné straty.

• Nemam ani dakturu, proste nič

Dobrý deň.
    Faktúru sme Vám zaslali 26.10. o 8.58 hod emailom.
    Jej úhradu do tejto chvíle neevidujeme.
    Najdarčeky.eu

• Chápu že je zboží nakoupeno a vyrobeno v číně a i to, že to stojí pouze 2,50 euro. Ale aby hned po prvním natažení bez jedíného výstřelu praskla guma, s tím jsem opravdu nepočítal. Když si připočítam 4, 50 euro za kurýra, tak jsem měl vzít děti raději na zmrzlinu.

• arogantná komunikácia zo strany predpokladám majiteľa mi stačila

Pravdepodobne nikto nekontroluje reálne stavy na sklade, čo majú a čo nie, a keď si objednáte tovar s tým, že je na sklade a potom vám príde odpoveď, že na sklade nie je, no čo už k tomu dodať...navyše, keď sa opýtate, ako je to teda možné, keď na stránke stále figuruje, že je skladom, dostanete odpoveď, že to sa proste stáva....no tak mne osobne to stačilo a obchod neodporúčam