Po objednávke ma vôbec nekontaktovali o stave tovaru. až po dlhom čakaní a informovaní objednávky mi napísali aký je skutočný stav. Nechápem na čo čakali?

Tovar bol doruceny rychlo.Objednane tricko vsak malo flak a dierku :(

Dobry den,

mrzi nas, ze Vam tricko prislo s dierkou a flakom. Prosim kontaktujte nas cez email [email protected] Tricko Vam vymenime alebo vratime peniaze :)

Ospravedlnujem sa za komplikaciu.

Najdarcek.sk

• 5 dni po objednavke oznamili,ze tovar uz nemaju.E-shop by nemal dat moznost objednat tovar ak ho realne nema skladom.Inak zavadzate zakaznikov.

Reakcia obchodu Najdarcek.sk

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujem sa za chybu so skladovou dostupnosťou. Aktuálne sa už nedajú objednať produkty, ktoré su vypredané.

Prajeme Vám šťastný nový rok!
    Michal Kouřil - Najdarcek.sk

Platil som +2euro za to aby som dostal tovar za 2 dni ale uz tyzden cakam na tovar....

Reakcia obchodu Najdarcek.sk

veľmi ma mrzí, že sme vám nemohli hrnček, ktorý ste si objednali odoslať. O tejto skutočnosti sme vás informovali emailom na druhý deň po objednávke. Pravdepodobne ste ho prehliadli alebo skončil v spamovom priečinku. Je nám to ľúto. Ospravedlňujem sa za komplikáciu.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa!
    Michal Kouřil - Najdarcek.sk

• Neviem ci to bola len nahoda, ale v dodacich podmienkach bolo pisane, ze tovar bude doruceny do 48 hod. cakala som tyzden, a ked konecne prisiel tak bol poškodený (stane sa).

Dobry den,

dakujeme za recenziu. Je mi to velmi luto, chyba musela nastat na strane posty. Poslite nam prosim vyrobok spat na nasu adresu. Radi vam vratime peniaze alebo posleme novy produkt ;) Ospravedlnujem sa za komplikaciu. Verim, ze sa takato situacia uz nebude opakovat.

Michal Kouril

• Ak nemáte tovar na sklade evidujte to najneskor do 24 hodin , a nie na ked uz tovar ma byt doruceny
    • Ako chápem ze sa stave ze nie je tovar na sklade ale ak nieco mate dorucit do 48 hodin a mne v "48" napisete ze ho nemate na sklade nie je to velmi ok

Dobrý deň Janka,

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujem sa za chybu, omylom sme odklikli nesprávne Vašu objednávku, tým pádom Vám prišla neskoršia odpoveď. Vaša spätná väzba nám pomáha zlepšovať sa, spravíme všetko preto, aby podobná situácia v budúcnosti opät nenastala. Ako čiastočné odškodnenie Vám radi poskytneme zľavu na Vašu ďalšiu objednávku ;) Napíšte nám na email a obratom Vám pošleme zľavový kód. Ešte raz sa ospravedlňujem.

Prajem Vám krásny zvyšok dňa!

• Sortiment
    • Ked sa obchod zaobera predajom darcekov a ma dobu dorucenia 1-2 dni nemoze sa stat ze to bude trvat 4! Tovar prisiel, som s nim spokojny, ale mam stastie ze som objednaval v predstihu. V porovnani s inymi internetovymi obchodmi kde je tovar expedovany okamzite v dany den, je toto tazky podriemer. Ak vam toto nevadi tak obchod odporucam.

Dobrý deň Igor,

ospravedlňujeme sa za omeškanie. Tovar odosielame v ten istý deň po príchode objednávky do 12:00, prípadne na ďalší pracovný deň. Vo Vašom prípade sme zásielku odoslali na druhý deň, keďže sme zistili, že Váš objednaný hrnček bol u nás na sklade poškodený a museli sme ho narýchlo doobjednať.

Som rád, že Vám tovar stihol prísť a mohli ste ho darovať ;)

Michal Kouřil - Najdarcek.sk

• Tovar v skutocnosti vyzeral podstatne menej luxusne ako na fotografiach. Kvalita skla karafy nebola nijako vabna, ocelove dno bolo lepene zospodu na sklo nie obzvlast esteticky, na skle sa nachadzali male drobne ryhy a skrabance. Keby ten tovar v takomto stave vidim v kamennom obchode, tak ho nikdy nekupim. Tovar som si ponechal len preto, ze som ho urgentne potreboval ako dar a uz som nemal cas zhanat iny.

Vážený zákazník,

srdečne ďakujem za Vašu recenziu. Veľmi nám to pomáha v napredovaní, výbere a zlepšovaní kvality darčekov. Veľmi ma mrzí Vaša skúsenosť so zakúpenou karafou. Zároveň sa ospravedlňujem za "výnimočný" kus, ktorý ste od nás obdržali. V prípade, že by nový majiteľ chcel darovanú karafu vrátiť, s radosťou Vám ju vymeníme za bezchybný kus alebo vrátime peniaze. Verím, že s ďalšími nákupmi v našom obchode už budete spokojný.

Radi Vám tiež poskytneme formu kompenzácie za prípadnú nepríjemnosť. Pre doriešenie, nás prosím neváhajte kontaktovať. Ďakujem a prajem Vám pekný deň!

Michal Kouřil - Najdarcek.sk

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Tovar mi nebol dodaný v sľúbenom čase.

Nespoľahlivý.

• pokiaľ je tovar vypredaný a nedá sa dodať malo by to tam byť vyznačené

Reakcia obchodu Najdarcek.sk

Prepáčte, ospravedlňujeme sa. Sklad sa nám s eshopom synchronizuje len raz denne a preto môže k takejto situácii dôjsť. Už pracujeme na tom aby sa to nestávalo.

• Tovar prišiel poškodený, zo strany obchodu žiadna spätná väzba na viacero mailov, absolútne nekomunikujú ohľadom reklamácie.

Už si z tohto obchodu nič neobjednám, aká bola spočiatku spkojnosť z mojej strany s dodaním i komunikáciou, tak je pre mňa momentálne veľkým sklamaním ignorácia zo strany obchodu pri riešení problému s poškodeným tovarom.

Reakcia obchodu Najdarcek.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, tovar sme vám opätovne odoslali. Po telefonickej dohode sme problém vyriešili.

• neflexibilita, zlé dodacie lehoty

Už nikdy tam nenakupovať.

Reakcia obchodu Najdarcek.sk

Mrzí nás, že ste na tovar museli dlhšie čakať, žiaľ bola to chyba zo strany dodávateľa, za čo sa vám ospravedlňujeme.