• Dobrá cena, rýchle dodanie, veľký vyber

Vrele doporučujem s policou sme spokojný je pekná.

Ďakujeme krásne :)

• Som maximálne spokojná s nákupom. Rýchle dodanie, super cena a tovar je kvalitný

Ďakujeme veľmi pekne :)

Podľa e-stopu bol tovar na sklade. Objednala som ho, zaplatila a po týždni mi oznámili že tento tovar sa už nevyrába a posledný kus bol predaný nasledovný týždeň, ako som ho zaplatila. Aká smola.....,

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Bohužiaľ tovar bol vypredaný. V ponuke máme vyše 15 000 produktov a neustále sa tovar obmieňa, vyraďuje a nahrádza iným. Práve tento prvok bol vypredaný a nedá sa už vôbec zohnať. Ohľadom informovanosti v sobotu ste vytvorili objednávku, cez víkend nepracujeme a ihneď v pondelok ráno sme Vám písali mail, že je tovar vypredaný a ak si objednáte niečo iné sme Vám ochotný poskytnúť zľavu na objednávku vo výške 5%. Nevieme prečo píšete po týždni. Mrzí nás, že máte takýto názor. Ak sa nám ozvete čo ste sa nám zatiaľ neozvali určite sa vieme nejako dohodnúť.

Krásny deň prajem :)

• komunikácia na úrovni
    • rýchle doručenie
    • kvalitný produkt
    • žiadne nevýhody

• Čo som hľadal , mali najlacnejšie

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme krásne za hodnotenie :)

• S nakupom som bola max. spokojna. 100%

Ďakujeme krásne :)

S tovarom a kvalitou som spokojná určite v buducnosti ešte niečo objednam.

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme krásne za Váš názor :)

Tovar prišiel poškodený, nie je to chyba predávajúceho ale výrobcu, v krabici od detskej stoličky boli poškodené obe podpery na ruky. Riešim reklamáciu s predajcom, s tou nie je absolútne problém.

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme krásne za Váš názor :) Náhradné diely sme objednali a nieje problém s výmenou

• Tovar bez poškodenia, perfektne zabalený, veľmi rýchle dodanie, záujem o zákazníka, ústretovosť, neskutočná ochota, sme maximálne spokojní. Odporúčame

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme krásne za Váš názor :)

Stolík prišiel poškodený, čakám na vybavenie reklamácie.

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme pekne za recenziu :)

Náhradný diel sme Vám objednali u dodávateľa a bude Vám doručený po sviatkoch. Za vzniknuté nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme ale každú podobnú situáciu nieje problém vyriešiť :)

• vsetko bolo OK
    • dobra komunikacia

Po objednani tovaru neustala informovanost o stave tovaru a kurier mi ho sam od seba dal dokonca az do vytahu. Spokojnost . Nemam co dodat. Aj tovar bol v poriadku.

Ďakujeme krásne :)

Obchod ponúkal predmetnú posteľ za 3 €, samozrejme ,že to bola chyba ale posteľ som zakúpil za túto sumu zo zvedavosti . Zástupca obchodu sa ani neunúval má ani informovať o zrušení objednávky ... proste nič ,len mail s platobného serveru o tom,že mi vrátia peniaze na účet .

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

je nám to veľmi ľúto ale cez víkend sa pri automatickej aktualizácií produktov prehodila cena pri tomto produkte na 3€. Objednávku ste vytvorili v nedelu a v pondelok ihneď ráno sme Vás mailom kontaktovali o vzniknutej situácií a ešte v ten deň sme Vám zaslali peniaze za objednávku späť. Mrzí nás, že nám tu píšete, že sme Vás nekontakovali keďže ku každej objednávke pristupujeme osobitne a s čo najväčšou profesionalitou.

Krásny deň prajeme :)

som veľmi spokojná

Dakujeme krásne :)

všetko ok

Ďakujeme pekne :)

• zákaznícky servis ok
    • cena produktu
    • zľava za registráciu/newsletter
    • balenie poškodené, produkt ok
    • kuriér tempo kondela len doobeda k dispozícii pre Petržalku v BA

Keďže je môj produkt originálne z Tempo Kondely, pribudli dni, kým sa to sprocesovalo medzi eshopom a partnerom, ale za tú pár eurovú zľavu mi to čakanie stálo.
    Aj keď eshop za to nemôže, pretože je to produkt Tempo Kondela, preberá zodpovednosť za to, v akom stave mi produkt príde a preto to musím hodnotiť. Balenie bolo na kompletnu poškodené. 3 rohy krabice, v ktorej boli dosky nábytku, boli deravé, vypadával polyester (otrasné guličky) a samotná krabica bola len tenký papier, trhalo sa to akoby to zmoklo predtým. Ani sa neunúvali to prelepiť. Pravdepodobne s tým hádzali pri nakladaní a preprave. Našťastie dosky nie sú poškodené a produkt vyzerá byť ok.
    Kuriér z Tempo Kondela doručuje do Petržalky iba v doobedných hodinách a ťažko sa takému termínu prispôsobovať, keď ste v práci. Raz som si kvôli nim vybrala voľno a nedošli. Takže sa to trochu ťahalo. Ale inak bol milý, majú toho veľa.

vynikajúca spolupraca

• Dobrá cena a rýchle dodanie tovaru.

Maximálna spokojnosť s obchodom. Odporúčam tento obchod aj iným bez obáv !

• Rýchlosť dodania, objednávka potvrdená v piatok a v utorok tovar doma. Možem obchod odporučiť. Tovar úplne v poriadku.

• Velmi laskavy

• Rýchlosť, ochota, komunikácia