• dobré ceny
    • prístup k riešeniu komplikácií

dobré ceny v obchode, pri riešení problému ako poškodený tovar pri doprave, prípadne nedostatky v kvalite tovaru ochota riešiť vzniknutú situáciu v prospech zákazníka, za mňa zatiaľ kladné skúsenosti a tým pádom aj hodnotenie.
    trošku dlhší čas dopravy, ale ešte v limite

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Ďakujeme krásne všetko sme vyriešili vo Váš prospech a spokojnosť :)

• výborná komunikácia

Ďakujeme krásne :)

Rýchle jednanie, tovar spĺňa požiadavky.

Ďakujeme :)

• doprava zadarmo

Nákup hodnotím kladne. Cena bolo viacmenej rovnaká na viacerých stránkach, výhodou je však doprava zadarmo, nakoľko niektoré obchody si pýtajú nemalé peniaze za doručenie objemnejších zásielok. Tovar bol doručený v lehote ako bolo uvedené na stránke.

Ďakujeme veľmi pekne :)

Velmi dobra skusenost. Rychla bezproblemova doprava.

Ďakujeme veľmi pekne :)

• Rýchle doručenie a dobrá cena

• nižšie ceny
    • doprava zdarma
    • doprava je hlavný problém(nižšie)

SMS správu, že zásielku doručia, pošlú počas 3-roch pracovných dni , no doručenia sa dočkáte až na 3. deň! Zásielka príde v stave ,že váhate či ju prebrať -jeden balík zo strany roztvorený ,druhý na dvoch miestach poškodený! Zjavne sa po tri dni vozili v iných autách. Slovenský doručovací systém s.r.o. nikdy viac! Tovar nakoniec našťastie bol iba nepatrne poškodený (jemne odretý roh nieje takmer vidno)!

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Dobrý deň, vzniknutá situácia ktorá nastala skrz prepravnú spoločnosť nás moc mrzí ako sme Vám už písali do mailu. Tovar sme Vám odoslali na 2 pracovný deň od vytvorenia objednávky ale prepravná spoločnosť nevedela objednávku doručiť.

Prehľadné stránky, skoré vybavenie objednávky.

Ďakujeme krásne :)

• výhodná cena tovaru, doprava nad 100,- zdarma, rýchle dodanie, bezproblémová kúpa

odporúčam

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Super veľmi ste nás potešili Vašou spokojnosťou :)

• Jedná výhoda že tovar bol rýchlo poslaní A bol super doručení A jednanie na úrovni som spokojná

Ďakujeme Vám krásne :)

• Skrinka prišla poškodena pri rúčke aj na bočnej lište bola ulomena dýha. Krabica bola nepoškodena,čiže chybný vyrobok museli zabaliť už vo výrobe.

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí treba sa na nás v podobnej situácií obrátiť a určite nejako danú vec vyriešime. Bohužiaľ nám nikto nič nedal od Vás vedieť o danom probléme.

• Objednaný tovar mal dodaciu lehotu 2-3 týždne a bol doručený za necelé dva týždne
    • Na infolinke milý a ochotný pracovník

Ďakujeme krásne :)

Všetko super, komunikácia, tovar nemali skladom, dostali sme však o tom info, tiež bolo následne odkomunikované kedy tovar bude skladom a kedy ho zašlú, spokojní so servisom

• rýchlost vybavenia

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

Rýchlosť odoslania a spokojnosť zákazníka je u nás prvoradá. Ďakujeme :)

• Ušetrim kopec času

Ďakujeme pekne :)

Som veľmi spokojná,všetko prebehlo v úplnom poriadku

Supér ďakujeme pekne :)

• Dobrá komunikácia, ochota

Ďakujeme pekne :)

• Objednali sme si botnik bielej farby a prisiel nam fialovy.Kurier bol drzi,neochotny a este chcel 5€ za to,ze mi tovar vynesie ku dveram,pritom som to mala zaplatene v objednavke....Uz nikdy viac z tejto stranky

Reakcia obchodu Nábytok a kuchyne

po prečítaní tejto recenzie sme ostali prekvapení pretože nás nikto nekontaktoval ohľadom tohto problému. Botník sa vyrába iba v jednej farbe a to v bielej. Zatiaľ žiadny podobný problém s farbou nebol. Ak nieste spokojný s tovarom kludne ho môžete vrátiť späť a my Vám plnú sumu za tovar vrátime. Ohľadom vynášky, žiadny príplatok nebol, zaplatili ste iba za dopravu a išlo o 5kg balík.

Vzniknutá situácia nás mrzí a určite keď sa nám ozvete vieme sa nejako dohodnúť.

Krásny deň prajem :)

rýchle jednanie do 3 dni som mala tovar doma

Ďakujeme pekne :)

• rychlost,spokojnost s objednanym tovarom,bezchybne zabaleny tovar