• crna
    • Stupacky parádne prevedenie, ale diery nepasuju na čap. Držiak stupacky je ale na motorke originálny, čiže túto chybu vylučujem.

Cena asi nie je stále smerodajne Kriterium.

Bylo mi nafakturováno zboží, které jsem objednal, avšak ve skutečnosti mi byla dodána součástka na jiný typ motocyklu. Je pravdou, že mi dodavatel ihned nabídl možnost vrácení, jak zboží tak i peněz

Otrasný obchod. Nekomunikuju . Slovenská klasika.

• komunikacia zamestnancov a ked preajca slubi že ma bude informovať v daný deň či zasielka bude doručená alebo mi zavola že to nestíhaju a už sa neozve - neseriozné!

Veci pekné, kvalitné ale nespolahlivé doručenie.

Objednávku som zrealizovala 7.12. S tým že bol tovar uvedený skladom. Do vianoc ani omylom neprišla, napriek viacerým urgenciam. Vždy som mala pocit že veci začali riešiť až po upozorneniach čo bolo samozrejme neskoro...

Reakcia obchodu Msplanet.sk

Zasielka bola pani dorucena 23.12.2016 .... uprimne sa ospravedlnujeme za meskanie, ale v predvianocnom navale nebolo v nasich silach skorsie dorucenie. Darcek napokon dorazil a verime, ze pod stromcekom aj potesil :)
    Za pochopenie dakujeme.

MSP

• Namiesto oranž prúžkou na kolesa,som dostal červené a vôbec niesu flôrescentné čo ma mrzí.

Reakcia obchodu Msplanet.sk

Za vzniknutú chybu sa úprimne ospravedlňujeme. Pri takejto situácii je dobré nás informovať, správne pásky Vám budú odoslané. Sme tiež len ľudia :) Nie je nutné hneď negatívne hodnotenie.

MSP tím

• Snadná a rychlá komunikace při nákupu.
    • Krom dodací lhůty a převzetí české pošty do ČR nemám co říct.