• 27.6. som si tovar objednavala, je 11.7. a nielenze som nic nedostala, ale od predajcu nemam ziadnu spetnu vezbu.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Objednali ste si letný poťah na autosedačku Cybex. Pri tomto produkte je uvedená dostupnosť 2-3 týždne, nakoľko poťah sa objednáva priamo u výrobcu v Nemecku. Informovali sme Vás e-mailom, že poťah nemáme na sklade a objednávame ho u dodávateľa. Akonáhle poťah naskladníme, budeme Vám ho odosielať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

• dodacia doba

Od akceptovania objednávky do dodania tovaru prebehlo 22 dní, čo mi na dnešnú dobu príde naozaj dosť. Dodacia doba nie je pri produkte na webe pravdivo uvedená.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za názor. Objednali ste si nás kočík Baby Jogger City Mini GT za mimoriadne výhodnú cenu. Na stránke sme mali uvedenú dostupnosť "týždeň - do vypredania zásob". Informovali sme Vás telefonicky, že sa predĺži dostupnosť na tento akciový kočík, nakoľko sa medzičasom vypredal u dodávateľa, no ešte posledné kusy sa nám podarí doskladniť. Vy ste súhlasili, že si počkáte. Mali ste možnosť vybrať si niektorú z nových farieb, ktoré by boli dodané do týždňa, tie boli však o 140 € drahšie a predpokladáme, že to bol dôvod, prečo ste sa rozhodli počkať. Teda o dodacej dobe sme Vás informovali, vy ste súhlasili, v dohodnutom termíne sme Vám kočík dodali za akciovú cenu... Napriek tomu ste nám dali negatívnu recenziu, čo nás veľmi mrzí, nakoľko sme Vám poskytli všetky informácie a tovar za najlepšiu cenu na trhu.

Tím Mravček.eu

Tovar mi bol doruceny. Objednavala som 2x trojbalenie kojeneckych flias Avent 260ml. Namiesto objednanych flias mi doslo startovacia novorodenecka sada flias o com ma obchod akosi zabudol informovat.

Reakcia obchodu mravček.eu

Na základe Vašej recenzie sme sa s Vami skontaktovali, požiadali sme Vás, aby ste otvorili krabicu. Po otvorení ste zistili, že je v nej presne ten tovar, ktorý ste si objednali.

Mravček.eu

• Ponukaju tovar ktory realne nemaju skladom a nevedia zohnat.

Žiadne informácie o priebehu objednávky.Ak tovar nepríde do 4.4.2018 ruším objednávku .

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, objednali ste si nás 2 vložky do kočíka Emitex Merino. Máme sme na sklade iba jeden kus a čakáme na dodanie druhého. Keďže ide o zimný sortiment, museli sme čakať, kým vložku vyrobia. Niekoľkokrát sme sa Vám snažili dovolať, no nedvíhali ste telefón. Po Veľkej Noci nám príde druhý kus. Prosím informujte nás buď e-mailom alebo telefonicky, či si prajete tovar zaslať alebo si prajete objednávku predsa len stornovať. V prípade akýchkoľvek informácií o objednávke nás prosím v budúcnosti kontaktuje telefonicky alebo e-mailom. Cez recenzie na Heureke sa skutočne ťažko podávajú presné informácie o tovare.

Mravček.eu

na eshope mali uvedene chybne ceny, za ktore mi odmietli tovar predat. okrem toho nesedel popis vyrobkov, velmi amatersky a pochybny eshop, nakup neodporucam

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, chceli ste si uplatniť zľavu na už zľavnený tovar. V našich podmienkach je uvedené, že zľavu nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar. Keďže Vám cena nevyhovovala, objednávku ste si priali stornovať. Čo sa týka popisov, pracujeme s informáciami od výrobcu. Popis na autosedačke, ktorú ste si objednali bol správny.

• ceny, komunikácia
    • Ďalší z eshopov, ktoré klamú o dodacej dobe

Žiaľ, na nete majú pri tovaroch, že dostupnosť do 2 týždňov. Majú to tak azda pri každom tovare! reálne však je, že sa k tovaru dostanete ktovie kedy. Mravček sa teda zaradil k mnohým slovenským eshopom, ktoré praktizujú túto "taktiku". Zvažujeme podnet.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, kočík, ktorý ste si objednali vieme bežne dodať do 2 týždňov. Objednávku ste však zrealizovali v piatok večer. My vieme tovar objednať až v pondelok ráno. Teda 3 dni z času, ktorý máme na dodanie tovaru už uplynuli bez toho, aby sme to mohli nejako ovplyvniť. Tovar nám dorazil o 2 týždne v pondelok, teda 17 dní od Vášho objednania. Veľmi nás mrzí, že sme kočík nedodali presne do 2 týždňov, no vždy robíme všetko pre to, aby bola objednávka čo najskôr vybavená.

Mravček.eu

• Chyba mi pocet kusov na sklade,clovek si objedna sanky na zimu a pridu asi na jar

• Promptná komunikácia zákazníckého centra
    • Dlhá doba doručenia
    • Nekoreknosť
    • Zavádzajúce informácie

Objednala som si tovar s dobou doručenia 10 dní. Nasledujúci deň som osobne volala na zákaznícku linku, aby som si potvrdila dobu doručenia kvôli plánovanej ceste s dieťaťom, kde ma pani uistila, že dobu doručenia 10 dní URČITE dodržia a keby nastala zmena, tak ma budú informovať. Neskor sme si ešte potvrdili telefonicky dátum expedovania (pôvodný dátum doručenia), no v deň expedovania sme iba obdržali e-mail, že doba doručenia sa predĺži o ďalších 10 dní...Hodnotím to ako zbytočné zavádzanie a nekorektnosť zo strany obchodu!

• Objednala som si pred 14 dnami a doteraz mi nic neprislo ani neodpisali ci to pride kde sa to nachadza

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, objednali ste si u nás sánky, pri ktorých je uvedená dostupnosť "november 2017", a to z toho dôvodu, že sa s ich výrobou začalo iba včera. V maily sme Vás informovali, že sme tovar objednali u dodávateľa. V ďalšom e-maily, ktorý sme Vám poslali sú bližšie informácie o termíne dodania.

Tím Mravček.eu

• Mají podezřele nízké ceny a né vždy je to jen o ceně...

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, Vašu recenziu pokladáme za zavádzajúcu, nakoľko ste urobili objednávku, ktorú ste následne stornovali. Naše služby teda nemôžete vedieť ohodnotiť.

Tím Mravček.eu

• Tovar zatial nedorazil a to su uz skoro 2 tyzdne. Ani ziadna info o expedovani

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, pri tovare, ktorý ste si objednali je uvedená dostupnosť 2 týždne. Mailom sme Vás informovali, že tovar nemáme na sklade a objednávame ho u dodávateľa. Ihneď po naskladnení bola Vaša objednávka expedovaná. Tovar Vám bol dodaný do 2 týždňov, tak ako sme uvádzali na našej stránke.

Tím Mravček.eu

• Očekávám oznámrní, kdy zboží dorazí!

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, informáciu o dodaní sme Vám poslali e-mailom.

• Komunikacia.
    • Ponuka nedostupneho tovaru dokonca v akcii.

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Mrzí nás, že sa nám nepodarilo dodať autosedačku vo Vami požadovanej farbe. Keďže sa Vám z dostupných farieb žiadna nepáčila, objednávku sme na Vašu žiadosť stornovali. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

• Ponukaju tovar ktory nemaju

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, mrzí nás Vaše hodnotenie. O tom, že tovar už nie je dostupný sme Vás informovali ešte v deň, keď ste objednávku zrealizovali. Za nepríjemnosti sme sa Vám telefonicky aj e-mialom ospravedlnili a ponúkli sme Vám alternatívne produkty, ktoré Vám nevyhovovali. Nestále pracujeme na tom, aby bola naša stránka aktuálna.

Za vzniknuté problémy sa ešte raz ospravedlňujeme.

Tím Mravček.eu

• Vybrala som si tento obchod, pretoze ponukal tovar, ktory som chcela takmer najlacnejsie. Cenu som uhradila po viac ako tyzdni mi volali, ze ten tovar uz v tej farbe nie je mozne kupit. Ponukli mi ine farby, opat som si vybrala a po dalsich dvoch tyzdnov mi opatovne volaju, ze ani tuto farbu uz nemaju. Nikdy viac od nich. Nekorektne jednanie!!!!

Reakcia obchodu mravček.eu

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Vybrali ste si farbu, pri ktorej bolo uvedené "do vypredania zásob". O tom, že je táto farba nedostupná sme sa Vás snažili informovať ešte v deň Vašej objednávky. Avšak nedvíhali ste telefón a neodpovedali ste ani na našich niekoľko e-mailov. Keď sa nám konečne podarilo s Vami skontaktovať, ponúkli sme Vám nové farby, ktoré boli drahšie za cenu starých lacnejších. S ponukou ste súhlasili. Žiaľ už aj z nových farieb boli niektoré vypredané o čom sme Vás ihneď ako sme sa to dozvedeli informovali a nadiktovali sme Vám zoznam dostupných farieb, z ktorých ste si žiadnu nevybrali a objednávku ste stornovali. Peniaze sme Vám do 24 hodín previezli späť na Váš účet.

Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

• Možná cena?!?
    • O jiných nevím!
    • Komunikace se zákazníkem!!! Na co jsem se nezeptal,to jsem nevěděl! Tím myslím termín dodání atd.
    • Dodací lhůta neodpovídala uváděnému termínu - 2 týdny! Ve finále to 6 týdnů a to ještě s x-tým dotazováním na dodání kočárku.

Příště budu volit tuzemského dodavatele i když má nepatrně vyšší cenu, ale komunikace a dodání bude snad lepší

Reakcia obchodu mravček.eu

ďakujeme Vám za hodnotenie. Mrzí nás, že ste s našimi službami nespokojný. Žiaľ, pokiaľ výrobok nie je vyrobený, nevieme skrátiť termín dodania. O dlhšej dostupnosti sme Vás informovali a na všetky Vaše dotazy ohľadom tovaru a Vašej objednávky sme obratom odpovedali.

• Dlha cakacia doba

• Problemy s komunikaciou, na stranke mali napisane, ze tovar posielaju do 14 dni, lenze tovar vobec nebol k dispozicii a nikto sa neozval, musela som sa ja ozvat po viac ako dvoch tyzdnoch a vybrat si iny tovar, takze sa to cele zbytocne predlzilo

Reakcia obchodu mravček.eu

Ďakujeme za názor. Musíme však reagovať. Objednali ste si u nás prebaľovaciu podložku. Informovali sme Vás, že vo Vami požadovanej farbe nie je dostupná a ponúkli sme Vám iné farby, ktoré vieme zabezpečiť. Trvali sta na tom, že si počkáte hoci aj dlhšiu dobu na Vami vybranú farbu. Keďže ani po dvoch týždňoch sa nám podložku v uvedenej farbe nepodarilo naskladniť, ponúkli sme vám drahší produkt za cenu pôvodného. S našim návrhom ste súhlasili. Odoslali sme Vám teda drahší a kvalitnejší tovar, pričom sme Vám zaúčtovali lacnejší. Počas vybavovania Vašej objednávky sme Vás kontaktovali 6 krát mailom a niekoľko krát telefonicky, napriek tomu hodnotíte našu komunikáciu ako problematickú. Nie je pravda, že sme sa Vám viac ako 2 týždne neozvali a o nedostupnosti neinformovali.

Vždy sa snažíme robiť maximum pre spokojnosť našich zákazníkov.

Tím Mravček.eu

• neskorá doba dodania, veľmi dlho sa čaká na tovar

nemôžem hodnotiť celý obchod, ale dodacia doba je tu hrozná