mravček.eu

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 95 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod mravček.eu získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie mravček.eu

Martina

Pridané: včera, 10:32

• Netreba sa fyzicky namáhať chodenim po kamennom obchode nakoľko som tehotná je to vyčerpávajúce,a tiez objednali mi presne to čo som chcela,niektoré kamenné predajne to nerobia.A tiez je tovar na nete lacnejší,aj ked doprava cenu trochu zvýši,ale pri objednaní väčšieho množstva tovaru sa to oplatí.Je to pohodlné,tovar príde až k dverám.
  • Nevýhodu má konkrétne celkovo internetový obchod pri tovare ako je šatstvo,ze sa tazko odhaduje veľkosť bez vyskusania.Stalo sa mi v inom internetovom shope,ze aj po objednani pyzama podla tabulky veľkosti ked som zvolila trosku väčšiu veľkosť mi bolo tesné.Tovar sa da vymeniť,ale je to ostara trochu.

V pohode.Bola som spokojná.Dobre zabalené,faktúra pribalena,dobrá komunikácia,trochu som čakala,lebo konkrétny druh nemali na sklade,ale presne to co som žiadala mi objednali.V kamennom obchode by mi povedali ze nemaju a nevedia objednať,to sa mi viac krat stalo.Preto to vnímam ako výhodu.

lulu

Pridané: včera, 10:23

• rychla komunikaciaa ochota predavajuceho pomoct vybrat.

Jediny co mi rychlo odpisali na otazky tykajuce sa tovaru,rychle dodanie a moznost aj osobneho pozretia si tovaru

Sofi

Pridané: 15. júla 2016

Komunikácia veľmi dobrá. Pani majiteľka zlatá- dá sa dohodnúť a vychádza v ústrety.

Anna Kubova

Pridané: 3. júla 2016

• Široký výber produktov
  • Nie vždy farba produktu na stránke sa zhoduje s farbou keď tovar doručíte

Tento obchod je priehľadný dá sa v ňom ľahko orientovať. Čo sa týka doručenia je rýchle takže spokojnosť.

Daniel

Pridané: 27. júna 2016

• Komunikácia naozaj na úrovni. Za posledné 2 roky to bol naozaj super nákup. Cez ich chat som napísal otázku ohľadne autosedačky, hneď mi odpovedali, napísali kedy by mohla byť doručená a aj skutočne bola. Tak to má vyzerať.
  • bez akýchkoľvek problémov

Odporúčam. Komunikácia na úrovni, vedeli obratom odpovedať na nie najjednoduchšiu otázku. Kupoval som u nich pretože ten typ čo som kupoval je vo všetkých obchodoch na SK za rovnakú cenu (určená dodávateľom), u nich zavážilo že ju vedeli do 1 dňa odoslať ku mne.

Valika

Pridané: 25. júna 2016

• Vynikajuca komunikacia a rychla doprava, tovar som na dalsi den od obejdnavky mala doma, vysoka spokojnost *****

Gabika133

Pridané: 16. júna 2016

• komunikácia so zákazníkom
  • cena, zásoba na sklade, rýchlosť vybavenia
  • v mojom prípade nemá

Odporúčam aj ostatným. V mojom prípade objednávka v piatok, v pondelok telefonické upresnenie, v utorok tovar už doma.

Scope

Pridané: 12. júna 2016

• Ochotný personál
  • Prehľadne stránky

Odporúčam nakupovať. Rýchlosť a spoľahlivosť dodania.

Patrícia

Pridané: 11. júna 2016

Som maximálne spokojná.

Peťa

Pridané: 6. júna 2016

• zla otváracia doba. Viac by vyhovovala dlhsia poobedna otvaracia doba. alebo aspon par hodin v sobotu.