• Výhodou e-shopu je rýchle doručenie a ceny tovaru
    • Výhodou tohto e-shopu je komunikácia. Rýchle vybavenie a hneď ponúknutá kompenzácia. Vedia urobiť pre zákazníka všetko možné čo je v ich silách aby chybu napravili. Veľmi milí a ochotní personál.
    • Veľmi rýchle vrátenie peňazí na účet a vyriešenie prípadu.

Nevýhodou: predávajú tovar, ktorý bol buď skúšaný na predajni alebo skúšaný 14 dní u zákazníka, ktorý tovar do 14 dní podľa zákona môže vrátiť.
    Môžno som len ja natrafila na takúto situáciu, ale podľa mňa by sa toto nemalo diať alebo by mal byť aspoň zákazník dopredu upozornení.
    Mne prišiel tovar poškodený. Očividne zlyhala ľudská nepozornosť, tovar nezaradili do II. akosti a poslali ho ako nový.

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás, že došlo k situácii, ktorá vyžadovala zdĺhavejšie riešenie, napriek tomu sme sa z našej strany snažili urobiť maximum pre Vašu spokojnosť. Sme vďační, že sa nám s Vami podarilo spojiť a ponúknuť vhodnú kompenzáciu. Vo Vašom prípade išlo o tovar z výpredaja, to znamená tovary - posledné kusy a veľkosti - ktoré boli vystavené a niektorými zákazníkmi osobne skúšané na predajni. Nešlo o tovar poškodený alebo zaradený v II. akosti. Je nám ľúto, že náš obchod neodporúčate napriek Vami spomínaným pozitívam a deväťdesiatich percentuálny spokojnosti. Napriek tomu ďakujeme za Váš názor a vyjadrenia.

Za tím Motozem Iveta

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

Obchod je ok ale tovar nie.

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za Vaše hodnotenie a podnetnú pripomienku, ktorú preveríme.

Za tím Motozem Igor

• V ponuke tovar máte, de facto nie!

Reakcia obchodu MotoZem

děkujeme za Vaši reakci. Přilbu, kterou jste si u nás objednal, jsme neměli skladem a ihned po vytvoření vaší objednávky jsme kontaktovali výhradního dovozce, aby nám přilbu doručil. Bohužel ji už ve vámi požadované velikosti neměl, proto jsme ji nebyli schopni zajistit. Po zjištění této skutečnosti jsme danou velikost z nabídky odstranili.
    Mrzí nás, že jste si nevybral vhodnou alternativu otevřené přilby (máme v nabídce přes 100 takovýchto produktů).

Za tým MotoZem Renáta,

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Objednavku mi presunuli o 2 tyzdne. Po 2 tyzdnoch sa ma dotazali, ci este budem cakat dalsi mesiac a pol! Jednoducho som si mohol kupit identicky produkt inde za den a nie ma natahovat do nekonecna.

Reakcia obchodu MotoZem

mrzí nás, že ste nebol spokojný. Preverila som Vašu objednávku a zistila som, že tovar, ktorý ste objednal nebol v danej chvíli na sklade. Kolegovia kontaktovali dodávateľa, ktorý oznámil, že tovar bude dostupný do dvoch týždňov. O tejto skutočnosti ste bol informovaný a súhlasil ste s vyčkaním na zaslanie tovaru dodávateľom. Avšak dodávateľ nás následne kontaktoval, že doba naskladnenie produktu sa z ich strany predĺži. Preto sme Vám opäť telefonovali s otázkou, či aj cez to budete chcieť na tovar počkať. Naši pracovníci ničím nepochybili. Náš obchod bohužiaľ nie je schopný ovplyvniť dodaciu lehotu dodávateľov, preto sa vždy so zákazníkom dohovárame na lehote dodania individuálne a či s ňou súhlasí.

Za tím Motozem Andrea,

• lepšia cena na daný tovar ako v inom eshope
    • Doručenie nevhodnej velkosti prilby prelepením inou správnou hodnotou velkosti a to dosť okato. Po odlepení vrchnej nálepky tam bola o dve čísla menšia a ledva som prilbu nasadil. Daroval som ju susedovi.

Ak počítaš s tým , že budeš musieť vymieňať, nakupuj. Ja už tu nenakúpim.

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme Vám za hodnotenie a Váš čas, ktorý ste nám venoval pri telefonickom rozhovore. Prilbu ste nám mohol samozrejme vrátiť na naše náklady, ale podľa Vašich slov je teraz už všetko v poriadku. Za vzniknutú situáciu sa Vám samozrejme ospravedlňujeme, informovali sme o tejto skutočnosti výrobcu. Dúfame, že Vaše ďalšie skúsenosť s nákupom u nás bude pozitívná a dáte nám možnosť to napraviť. Ďakujeme.

Za tím MotoZem Renáta,

Nedoporučujem tovar bol poslaný poškodený.

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu! Situáciu som preverila a zistila, že pri odosielaní tovaru nebola na expedičnom oddelení vykonaná dôkladná kontrola a náš zamestnanec si nevšimol výrobné chyby. Za toto sa Vám ospravedlňujeme, už by ste mal mať doma produkt úplne bez závad a navyše ako ospravedlnenie skvelý moto doplnok, ktorý ste si sám vybral.

Za tím MotoZem Renáta,

• super komunikacia poradenstvo lehota dorucenia
    • vymena nespravnej velkosti.zdlhave. deklarujete vymena zdarma pritom na moje naklady posta niekam atd

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a podnet, bohužiaľ tovar nemôžete vrátiť cez Uloženku, musíte ho zaslať k nám na Slovensko do Post. Boxu. V prípade výmeny naozaj znovu neplatíte poštovné, ale tovar posielame na naše náklady. Na zlepšovanie našich služieb stále pracujeme ale, sme veľmi radi, že s vymenenými nohavice ste spokojný. Prajeme veľa šťastně najazdených km.

Za tím MotoZem Ivana,

• Zle nafotene zly popis činsky odpad..drziaky su nanic a o tempomate ani nepisem odpad za 10 centov!

Radsej si kupit v predajni ako cez internet!

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Preverili sme Váš podnet týkajúci sa zlých fotografií a popiskov a všetko je v poriadku. V prípade, že k niektorému z produktov budete v budúcnosti potrebovať viac informácií, všetko Vám radi zodpovieme. Samozrejme produkty, s ktorými nie ste spokojný máte možnosť vrátiť.

Prajem Vám krásny deň,
    za tím MotoZem Renča

• nekomunikujú

nikdy viac!

ďakujeme za hodnotenie!
    Preverili sme váš podnet týkajúci sa zlé komunikácie. Pri vašej objednávke došlo k zmazaniu poznámky a to bol dôvod, prečo sme nereagovali. Za to sa veľmi ospravedlňujeme a ako poďakovanie za upozornenie na chybu sme vám odoslali zľavový kód pre budúci nákup.

Veríme, že nám zachováte priazeň.

Za MotoZem Renča,

• rychle dodanie
    • vec ktoru som si objednal bola ina na obrazku a ina na internete

celkom dobrý ,velký vyber

ďakujeme za hodnotenie!
    Preverili sme Váš podnet a fotografie Vami požadovaného tovaru s reálnym vzhľadom je v poriadku ...
    Veríme, že nám zachováte priazeň aj naďalej.

Za MotoZem Ivana,

• nic naviac co konkurencia
    • Nedodrzanie terminu. Dohoda pri objednavke bola na utorok a prisiel az v stredu...t.j. po uskutocneni servisu a jeho dodanie po termine bolo viac menej bezpredmetne

Nedoporucujem! Klamanie spotrebitela ohladne datumu dodania...

ďakujeme hodnotenie!
    Pre včasné vybavenie objednávky sme urobili maximum - bola vybavená a odoslaná ihneď nasledujúci pracovný deň. Bohužiaľ nie sme schopní urýchliť služby slovenské pošty - u tohto typu prepravca ponúkame najrýchlejší možný spôsob dodania - zmluvný balík.

Je nám ľúto, že tovar nedorazil včas - je možné ho vrátiť.

Za MotoZem Renáta,

• Obchod nema aktuálne ceny uvedené a pri objednávke to zavádza , potom volajú ze je cena iná

Prehľadná stránka az na drobne nedostatky v cenách je všetko ok

ďakujeme za recenziu!
    Objednal ste si Moto prilba Caberg Duke Smart lesk, ako alternatívu sme Vám ponúkli Moto prilba Caberg Duke Smart matnú, ktorá je drahšia. Ceny na webových stránkach sú akutuální.
    Aj cez túto udalosť dúfame, že nám zachováte priazeň aj naďalej.
    Prajeme veľa šťastne najazdených kilometrov ...

Za MotoZem Veronika,

• Preco pisete ze bola doprava zadarmo!!!

Nazehlovacky su otrasne spracovane ale za par eur to nebudem riešit.

ďakujeme za hodnotenie.
    Ak nie ste s tovarom spokojný, využite našu službu Záruka vrátenia peňazí. Vyplňte príslušný formulár na webových stránkach: http://www.motozem.sk/zaruka-vratania-penazi/, pošlite s tovarom naspäť.
    Dúfame, že aj naďalej nám zachováte priazeň.

Za MotoZem Renáta,

Objednal som olej 10W40 a prisiel mi uplne iny 10W50. Musim ho osobne zabalit a poslat spat. Keby som toto vedel vobec nic by som tam neobjednaval!

Reakcia obchodu MotoZem

veľmi sa ospravedlňujeme, došlo k ľudskej chybe.
    Snažíme sa s Vami spojiť a danú situáciu riešiť, ale nedarí sa nám to. Prosím, ozvite sa nám na e-mail, či telefonicky a danú situáciu vyriešime k Vašu spokojnosti.
    Ďakujeme a ešte raz sa veľmi ospravedlňujeme!

Za MotoZem Renáta,

• Telefonne overovanie,ak je klient mimo Európy.Lepšia by bola SMS.

Reakcia obchodu MotoZem

ďakujeme za vašu recenziu.
    Náš pracovník sa s vami pokúšal spojiť telefonicky, aby Vás informoval o termíne dodania tovaru, ktoré nebolo v čase vytvorenia Vašej objednávky, skladom. Nepodarilo sa nám s Vami spojiť, preto sme automaticky odoslali email.
    Sme radi, že teraz je už tovar u Vás a všetko je v poriadku.
    Ďakujeme za podnet týkajúci sa kontaktovanie zákazníkov prostredníctvom emailu aj SMS.

Za MotoZem Renáta,

• tovar nebol nový, bol použitť
    • tovar nebol nový, bol použitý

ďakujeme za hodnotenie!
    Tovar, ktorý na e-shope ponúkame je nové.
    V prípade Vašu nespokojnosti, zašlite nám tovar späť. Posúdime a skontrolujeme tovar, či tomu naozaj tak je.
    Ak reklamácia bude oprávnená, všetky náklady Vám preplatíme.

Dúfame, že nám zachováte priazeň aj naďalej.

Za MotoZem Martin,